Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

    Вече доста време мина (за почивка и прибиране), а още няма качено официално класиране от нито един от класовете. Вече имам чувство, че няма да го видим това класиране ....

    Коментар


    • #17
      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
      Вече доста време мина (за почивка и прибиране), а още няма качено официално класиране от нито един от класовете. Вече имам чувство, че няма да го видим това класиране ....
      Идва, има пропуснати екипажи, които не са карали в неделя.

      Коментар


      • #18
        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        P.S. Организатора да накаже човека прехвърлящ пътната книга от записките в печатен вариант с поне 5л спиртни питиета и да ги изконсумира от наше име.
        Прегледах записките и проверките на Антон и Наско и се оказа точно това, което коментирахме.
        Ще се виждам с него в края на седмицата, ама днес ще му кажа за наказанието
        Най-вероятно ще изпием глобата на Самоков

        Коментар


        • #19
          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

          Аз съм много доволен от състезанието при моторите - всичко беше точно - от стартирането до класиранията, нямаше никакви пропуски в организацията, трасе - координатора на ендурото беше винаги адекватен и точен, абе с една дума - чудо !

          Коментар


          • #20
            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

            @ТОДОР ХРИСТОВ:Погледнах класирането от затворената тема и забелязах, че мен ме нЕма У твоята схема. Дори и на последно място в кетъринга да ме беше писал, а то не мога да убедя жената, че изобщо съм стартирал.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #21
              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              @ТОДОР ХРИСТОВ:Погледнах класирането от затворената тема и забелязах, че мен ме нЕма У твоята схема. Дори и на последно място в кетъринга да ме беше писал, а то не мога да убедя жената, че изобщо съм стартирал.
              Ти ме подтикна да разгледам класирането и не ми е никак ясно. Какво означават PTS1 и PTS2? Например: Николай Мартинов на кое място е - 4-то или 9-то?
              Класирането не трябва ли да е сума от времената за 3-те дни, защо има само 2 дни?
              Rank Bib Name DAY 1 DAY 2 Total Time PTS 1 PTS 2 TOTAL Points
              Class: MOTO - HOBBY







              1 133 VASIL SHISHKOV 2:18:13 3:28:04 5:46:17 25 20 45
              3 69 MIHAIL MITOV 2:11:20 4:07:33 6:18:53 20 25 45
              5 70 STOYAN PACHAROZOV 2:13:03 4:08:35 6:21:38 16 22 38
              7 282 ILIYAN TOTEV 2:24:45 4:12:32 6:37:17 14 18 32
              9 75 RADI POPMINCHEV 2:33:31 4:19:43 6:53:14 12 14 26
              2 56 TODOR KOLEV 2:31:03 3:29:36 6:00:39 22
              22
              11 21 DANIEL PETROV 2:06:40 5:34:05 7:40:45 10 9 19
              15 77 NENO STEFANOV 2:44:29 5:43:38 8:28:07 6 13 19
              4 100 NIKOLAY MARTINOV 2:04:57 4:16:30 6:21:27 18
              18
              20 32 KRASIMIR PETKOV 2:53:22 6:45:41 9:39:03 1 16 17

              Коментар


              • #22
                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                На победителя и шампион от миналата година, някой заглеждал ли му е Вранглера - един почти стоков 4 литров джип - евридейка..?!! Човека с него ходи и се прибира от състезанията на ход, и си го кара като "лична кола" през останалото време. Та айде да спрем да се оправдаваме с техниката. Близнаците си признават грешките както и, че има да учат още много в трофито. Гръцкия Вранглер със същия мотор имаше същия проблем втория ден - прибраха се по мръкнало. Двигателя гореше масло още първия ден. Аз им дадох половин туба (около 3 кила) и на втория ден сутринта го наляхме почти всичкото. После на щеката - пак няма никой. Този двигател в тези условия си иска сух картер и това е. Колата от както е построена, това е едва второто и състезание - ще има и други неща да си покажат рогата, но ще се оправят. И Близнаците, ако не им мине мерака ще се научат... Питам се тогава какво ще правят останалите...?!!
                Хари просто пази машината без да дава излишна газ , комбинирано със успешен финал на етапите винаги дава положителен резултат . И не е оправдание че освен машината на Близнаците всички други наши машини са пълен скрап , това е горчивата истина . От тук нататък ще трябва да изхвърлим скрапа и да почнат да се правят нови истински трофи машини ...
                Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                В тежкото трофи трябва да завършиш за да имаш челно класиране. Там не е нужно да се бърза на екстремите, защото всяка грешка води или до повреда или до обръщане.
                Това е истината , в тридневно тежко трофи трябва да оцелееш и трите дни за да постигнеш нещо ...

                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                За пореден път се доказва,че V-образният двигател става само за рали.При страничен наклон много по лесно изтича маслото от картера към колекторите.
                Леко не съм съгласен , след две превъртания през таван продължихме без проблеми / двигател 5.2 V8 Гранд Чероки / . Трябваше да видиш един оранжев Дифендър със V8 мотор как си минаваше през екстремите като на парад ...
                Иначе за състезанието в клас Екперт мога да кажа следното - хубави екстреми , но по пътната книга трябва още много да се поработи / не обозначени странични пътища , сгрешени или неправилни схеми на точките , липсващи страници и други такива ... / Хубавото беше че се видяхме с колеги и приятели , сверихме си часовника с конкуренцията , дори се опитахме да покараме малко
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • #23
                  От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                  Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                  Ти ме подтикна да разгледам класирането и не ми е никак ясно. Какво означават PTS1 и PTS2? Например: Николай Мартинов на кое място е - 4-то или 9-то?
                  Класирането не трябва ли да е сума от времената за 3-те дни, защо има само 2 дни?
                  Съкращението означава точки от специалния етап. Във веригата за ендуро състезанията са двудневни основно, при тридневните се сумира времето от двата дена с навигация и се дават точки като за един ден. Останалите точки се дават за затворения кръг. Ако има равенство, тежест имат точките от етапа с навигация.

                  Коментар


                  • #24
                    От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    Иначе за състезанието в клас Екперт мога да кажа следното - хубави екстреми , но по пътната книга трябва още много да се поработи / не обозначени странични пътища , сгрешени или неправилни схеми на точките , липсващи страници и други такива ... /
                    За липсващата страница я възстановихме, за не добре нарисуваните ситуации съм съгласен, за не обозначените пътища не съм съгласен.
                    Когато се движиш по основен път и имаш дистанция и посока, всички други пътища са без значение. Затова се слага означението FM (следвай основния), защото иначе за етап от 60 км. трябва да направим съчиненията на Ленин
                    Не казвам, че имахме идеалната книга, но самия факт, че шест чужди екипажа достигнаха до финала и нямаха претенции за книгата, значи пропуските ни не са били толкова фрапиращи. Наско и Влади проверяваха трасето по книга, без да имат трак в първия ден и се справиха...Антон също за хобито.
                    За следващото ще се постараем още...

                    Коментар


                    • #25
                      От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                      Аз си мисля че просто целия екип неможе да обърне 100% внимание на всички от всеки клас.
                      Видях няколко неща.
                      Неделята на единия екстрем съдийте бяха толкова объркани че пуснаха мотори и джипове заедно.Луд късмет беше че нестана беля.Близнака за малко да не прегази един.На следващия екстрем пък имаше толкова хора посредата на екстрема че някой от екипажите се чудеха как да минават покрай хората за да ги пазят.
                      Но пък имаше много плюсове според мен.Понеделник часове за старт и изпълнение си се спазваха.Имаше от всичко.Имаше супер екстреми със усмихнати и весели хора.Аз си изкарах супер.Благодаря за състезанието.
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #26
                        От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                        Класирането за Трофи вече е в официалната тема.

                        Коментар


                        • #27
                          От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                          Неделята на единия екстрем съдийте бяха толкова объркани че пуснаха мотори и джипове заедно.
                          И в крайна сметка наказания получиха мотористите не съийте. Някой може ли да обясни защо след като там ни пращаха.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • #28
                            От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            И в крайна сметка наказания получиха мотористите. Някой може ли да обясни защо след като там ни пращаха.
                            Наказанията бяха наложени от директора на ендуро състезанието. Не трябваше да излиза там трасето на моторите, но явно е променил екстрема сутринта.

                            Коментар


                            • #29
                              От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                              Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                              Наказанията бяха наложени от директора на ендуро състезанието. Не трябваше да излиза там трасето на моторите, но явно е променил екстрема сутринта.
                              Е да беше сложел контрола да ни каже или трябва да знаем какво мисли. Щом трака ми е чист и контролата ми е казала карате тук за какви наказания с часове ми говорите.
                              Ааа и на сбирката на Шипка май се реши да няма наказания с часове но ( ДИРЕКТОРА )това няма от къде да го знае.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • #30
                                От: "КЪРДЖАЛИ 4Х4 - ОФРОУД ПРАЗНИК 2015"-КОМЕНТАРИ

                                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                                Е да беше сложел контрола да ни каже или трябва да знаем какво мисли. Щом трака ми е чист и контролата ми е казала карате тук за какви наказания с часове ми говорите.Ааа и на сбирката на Шипка май се реши да няма наказания с часове но ( ДИРЕКТОРА )това няма от къде да го знае.
                                Аз бях на друг екстрийм, той беше там и отговаряше за това изкачване, а контрола имаше (Месут от ККК), но директора им даваше инструкции, не знам подробности.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X