Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първа покупка на кола, такси,цени,МПС разходи?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Първа покупка на кола, такси,цени,МПС разходи?

    Стига си го плашил бре, Яска! Не винаги е така - по една или друга причина с първата ми кола се прецаках ....като я продадох!
    Голф 2 1.3. Все нещо ми се струваше че не "вървеше" .. а тя си беше пила (1.3 пила) и си беше в прекрасно здраве и поддържана както се поддържа първа кола. Продадох я за по-голяма ... ма тя взе че беше по-голяма ..грижа.

    А на автора на темата - съвсем сериозно се вслушай в мненията по-горе. По-малка и непретенциозна кола, и да вземеш някой с теб на огледа.

    Коментар


    • #17
      От: Първа покупка на кола, такси,цени,МПС разходи?

      Когато ще ходим на огледа с мен ще бъде; Баща ми, един негов колега и семеен приятел, които има един малък сервиз за коли, при които ще се кара колата винаги, ако нещо се развали. Притеснението ми е , че парите може да не ми стигнат за обслужването. А също така не съм наясно, дали изобщо искам такъв автомобил които се кара повече от възрастни хора. Падам си по-големи автомобили, карам супер ама......

      Коментар


      • #18
        Re: Първа покупка на кола, такси,цени,МПС разходи?

        Аз като един също дребен човек (198 на 120 кила) ти препоръчвам пасата аз поне не сещам за друга толкова удобна (място за дълги крачка) кола с изключение на някои мерцедеси. Пасат 4 1.9 тди 110 кс.нов внос с покупка регистрации и пълно обслужване стъпи на около 4600лв. Наблюдения от мой много близък приятел. Аз бях пряк наблюдател и шофьор на обиколките из автокъщите. Та преценявай за какво ти трябва. А колата за хиляда лева е добре (аз карам ксантия приблизително за тия пари) и трябва поне малко да чаткаш от техника, щото за хиляда лева има не само возена ами и цапане на ръчичките. Къде с масло, къде с грес и антифриз...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X