Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С паспорт или лична карта в Албания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: С паспорт или лична карта в Албания

    И аз влязох с лична карта в Албания през Октомври миналата година. Искат и зелена карта за МПС-то.

    Всъщност никъде през Балканите не ползвах паспорт.

    Коментар


    • #17
      От: С паспорт или лична карта в Албания

      В Косово искат паспорт отскоро на влизане и на излизане. Нови разпоредби-Косоварска им работа. Който не вярва-да пробва, доста дървени тикви са им митничарите.

      Коментар


      • #18
        От: С паспорт или лична карта в Албания

        СПЕШНО! Моля ви някой може ли да ми каже дали дете на 17 години може да пътува до Албания с родител, пълномощно от другия и само с лична карта без паспорт. Мисля че не се минава през Косово.

        Коментар


        • #19
          От: С паспорт или лична карта в Албания

          При напускане на лица под 18,е задължително паспорт и пълномощно.
          878511557

          Коментар


          • #20
            От: С паспорт или лична карта в Албания

            Не е пълномощно, а декларация от другия родител с нот. заверка на подписа, че е съгласен детето да напусне държавата придружено само от другия родител. Образецът на декларацията го има на сайта на ГП.
            Не бързай ако искаш да стигнеш
            __________________________________
            Discovery II TD5 10P

            Коментар


            • #21
              От: С паспорт или лична карта в Албания

              Първоначално публикуван от automax Преглед на мнение
              Здравейте колеги,
              Някой има ли информация дали в Албания може да се влезе само с лична карта. Или трябва международен паспорт. Обаждах се до посолството им и от там потвърдиха т
              за л.к., но искам да чуя мнения от хора, които са пътували там. Търся информация от първа ръка.
              Благодаря.
              Да беше звъннал щеше да имаш инфо от първа ръка. Да, може
              BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
              LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
              Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

              Коментар


              • #22
                От: С паспорт или лична карта в Албания

                Да, няма проблем с лична карта да се пътува.
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #23
                  От: С паспорт или лична карта в Албания

                  Според мен има.Вчера ни върнаха от Косово заради пасош, говорихме с македонските полицаи и те казаха че косоварите нямали споразумение с нашите.Преди 4 години обаче беше само с лична карта ,носех си и паспорта ,но не ми го искаха,след това не му удължавах срока щото не ми и трябваше..Вчера обаче тесла, требва да се вадят сега експресни паспорти ,щото иначе не става.Явно нещо са се насъскали в политиката.Това ако се минава през Македония и Косово,с македонците няма проблем със следващите има .
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #24
                    От: С паспорт или лична карта в Албания

                    Питахте за Албания, не за Косово - там и политиката и хората са коренно различни. Не важат зелените карти, купува се застраховка на границата, движението е натоварено и никой не спазва правилата.
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X