Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pentax K-S2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pentax K-S2

    Докато си зяпам за D5300 ми попадна този апарат в полезрението. Нов модел с подвижен дисплей, но дали е по добро решение от D5300?

    http://snapsort.com/compare/Nikon-D5300-vs-Pentax-K-S2

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pentax-k-s2-4.jpg
Прегледи:1
Размер:78.3 КБ
ID:6081565
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

  • #2
    От: Pentax K-S2

    Като данни (включително очаквана цена) K-S2 изглежда отлично, но за съжаление е още малко рано за лични впечатления поне тук... Към момента само с четене на параметри... Във всеки случай, се твърди, че е най-малкият като размери DSLR правен някога. Даже китовият му обектив е сгъваем... Ако е направен като корпус и конструкция като "предците си", ще стане хит... Но предстои да видим...
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      От: Pentax K-S2

      Очакваме инфото с интерес...
      По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

      Коментар


      • #4
        От: Pentax K-S2

        Тук е вече машината. Честно казано надхвърли моите очаквания. Отлична и добре обмислена конструкция, направена с качествени материали и изглеждаща... скъпо... Браво! И е факт, че докато не се вземе в ръка е трудно да се прецени доколко идеята със сгъваемият обектив допринася за размера. Много е компактен. За нищата в която се позиционира, го намирам отличен. На мен ми липсват конкретно две неща, горният LCD дисплей и 14 бит, RAW. Логично, за класът в който е апарата, тези неща ги няма, просто пиша, защото ако ги имаше, щеше да ми е идеалният втори апарат...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          От: Pentax K-S2

          Апарата е страхотен, въпреки малкото тяло е доста ергономичен, като ИСО много добре се представя, а фокуса му е много бърз и точен на светло, на тъмно не съм го пробвал, но предполагам също ще е на доста високо ниво за класа си.

          Коментар


          • #6
            От: Pentax K-S2

            Дай малко снимки да погледнем и ще следя как ще са нощните
            Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

            Коментар


            • #7
              От: Pentax K-S2

              В петък и аз го получавам и ще отразя моите впечатления

              Коментар


              • #8
                От: Pentax K-S2

                Привет. Вече почти година по-късно има ли някакви по-сериозни впечатления някой за този апарат? В момента съм в дилема какъв апарат да си закупя и го обмислям като основен вариант.
                Subaru Legacy 2.5
                Suzuki GS500 E

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X