Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: KTM EXC 200

    пуснете някакви снимчици де вие много се стискате
    KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

    Коментар


    • #32
      До: KTM EXC 200

      Ивинявайте за спама, но кой може да ме уреди с нов ауспух?? Може и на лично

      Коментар


      • #33
        До: KTM EXC 200

        Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
        Ивинявайте за спама, но кой може да ме уреди с нов ауспух?? Може и на лично
        За каква машина, за каква марка, модел година и т.н... колега бъди по точен
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #34
          До: KTM EXC 200

          ММ или Iva_kx, който докопаш няма да збъркаш
          Иво Георгиев
          Gworkshop

          Коментар


          • #35
            До: KTM EXC 200

            ..до момента съм извършил следните модификации по ехс то си
            -1 во предпозител за помпата на съединителя-оранжев от-ктм хард партс
            -2 ро метални дискове за съединителя на моозе /оригиналните са алуминиеви..само 2 има железни/-от денис кирк
            -3 то предпазители за ръцете -ацербис рали 2
            -4 то дебело кормило-на моозе черно-от денис кирк
            -5 то тава за под двигателя-оригинална от ктм хард партс
            -6 то чорапи за предницата -неопренови-от аунер -австрия
            -7 мо бутон за превключване режима на електрониката от ктм хард партс
            -8 мо -АУСПУХ ФМФ американски никелиран..-от денис кирк
            -9 то предпазител за ауспуха -моозе -от денис кирк
            -10 то верига -реджина рх3..кросова олекотена без пръстени -от мото бум
            -11 то -предпазител за задния диск-оригинален оранжев от хард партс ..той още не ми е дошъл но съм го поръчал

            -както е казал краси -линкове мотора няма..но окачването работи чудесно тоест го отчитам за предимство защото много улеснява поддръжката..
            дигиталния прибор с вграден час метър 2 трипа 2 хронометъра и одометър ..също е супер
            за хидравличния съединител няма да говорим-натиска се със кутрето
            -спирачките-предната според американските състезатели а и според мен е ..най доброто на пазара..задната не е на тва ниво но си я бива също
            -модела 07 си идва и от завода със къдрави дискове и черни джанти..а филтъра се сменя без инструменти от страни на мотора за секунди
            ще кача снимки и ще ви покажа доработките до момента..снимал съм ги

            Коментар


            • #36
              До: KTM EXC 200

              И нищо не си писал за всички тези подобрения хайде давай мат'ряла, че нямаме търпение вече !
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #37
                До: KTM EXC 200

                ето малко свежи снимки на моето портокалче





                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #38
                  До: KTM EXC 200

                  Маи ще почвам да събирам оранджави пари ми се струваготина моторетка.

                  Коментар


                  • #39
                    До: KTM EXC 200

                    почвай почвай че започвам да си мисля за 2008-ма модела
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • #40
                      До: KTM EXC 200

                      ето малко и от мен..другите..друг път
                      Последно редактирано от mitkov; 31-10-07, 12:44.

                      Коментар


                      • #41
                        До: KTM EXC 200

                        ето малко и от мен..другите..друг път




                        едно от първите неща които тунинговах..смених оригиналните алуминиеви дискове на съединителя със стоманени такива на моозе..заедно с пружини усилени ги поръчах



                        друго нещо което поръчах бе "вълшебното " бутонче от каталога на ктм хард партс





                        идва си с инструкция за монтиране









                        ..зеленките пръстенчета вътре са гарнитурките за ауспуха които също поръчах от ктм



                        всичко това идва в много готина кутийка

                        друго което бе от първите неща които поръчах бе тази тава за под двигателя..също оригинална от на ктм хард партс каталога..много лесно се монтира и демонтира







                        ето го вече с тавата



                        ..това е последната актуална снимка на мотора....качва един баир който до сега само го спускахме и то със зор

                        ..имам снимки на останалите доработки..като имам пак време ще кача пак ..особенно тези от на ауспуха фмф са..маниашки
                        __________________
                        Митко Митков

                        Коментар


                        • #42
                          До: KTM EXC 200

                          Митков,
                          Не е зле да синтезираш информацията и да я преместиш в "систематизираната" тема.Би било интересно
                          offroad фен
                          1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                          TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                          Коментар


                          • #43
                            До: KTM EXC 200



                            ето и обещаните снимки на FMF а ...не не е грешка..този кашон е..много важен за темата ..какво ли има вътре...



                            -я..аспухче..


                            първи ..докосвания


                            ..влюбване от пръв поглед



                            -ще стане сериозна връзка май..


                            ..връзката вече се ..консумира..



                            това не е просто ауспух..ако сте брадясал..вече имате огледало в полеви условия



                            това вече не е просто ехс200..



                            ..това вече си е ..FMF-XC..което вече си е ..друг модел ..за който и във фабриката не са чували


                            и накрая..поредната "актуална" снимка



                            Коментар


                            • #44
                              До: KTM EXC 200

                              Леле Митков, събра ми очите в точка! Че ти и на чисто нов мотор, уж от всякъде изпипан, пък толкова работи смени колкото и на КДХ-са!!!
                              Май няма да им е лесно на производителите да ти угодят!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар


                              • #45
                                До: KTM EXC 200

                                ехс то ми вчера имаше юбилей..нещо като рожден ден..
                                ..навърши първите си 100 моточаса




                                ..за тези 100 часа не съм пипнал и болтче не се е повредил нито веднъж..по какъвто и да е начин..е..изгоря му късите светлини на фара..и веднъж развих свеща да видя ..кво представлява ..ама си беше наред

                                ..Жоро ме бе предупредил че взема ли ктм трябва завод за лагери да имам..купих един ..в таджикистан..ама ..така си и стоят хората без работа....ни един лагер не се е наложило да се пипа..та ше закривам завода и ги уволнявам..на профсъюзите..ноо им здраве

                                ..ако бе някой модерен 4т кросак за 100 часа трябваше-10 пъти да съм му проверил клапаните 1 път да съм ги сменил-10 пъти да съм му сменил маслото ..да съм сменил буталото и 3 маслени филтъра.. ..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X