Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KTM EXC 200 /ехс 2такт мания/

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Обсъждам го това, защото имам впечатления от най-малко 5000 км каране в компанията на КТМ-и
    така е но все са от 4 т моделите
    дай с тебе да взимаме по един ктм 2т
    ти вземи ехс300
    а аз ехс200
    по добри са от гас гас

    Коментар


    • #17
      Готово, ама трябва да ни стане спонсор някой завод за лагери
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #18
        каквото и да си говорим всички добре знаем че състезания не могат да се печелят просто ей така
        или и да стане няма да е постоянно а ктм все по често са на призовите места
        особенно в ендурото



        Коментар


        • #19
          аз съм съгласен да си звема един чисто нов ЕХС 200 или 300

          дайде търсете спонсори и ниски цени и отстъпки за количества
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #20
            Не мога да разбера само защо гледате на моторите на нещо което трябва да се ползва 10- 15 години Зеле и джибри ли ще мъкнете или кво

            Формулата е една взимаш нов модел караш и продаваш

            Стар и изтормозен мотор от коя да е фирма е кенеф а практиката показва че няма нещо на планетата дето не се троши

            КТМ има едно уникално предимство за една нормална цена качваш се и караш И ако желаеш подържаш на евтини цени

            При мен КТМ не се е трошил Излишно е да давам данни колко Японски мотора сме внесли но само сега в склада има 10- 12 ВСЯКА ФИРМА ИМА НЕДОСТАТЪЦИ

            Сега като си взимам ендуро пак ще е КТМ

            Пробвах новия модел ЕХЦ-250 И ВИ КАЗВАМ ЧЕ НАИСТИНА Е МНОГО ДОБЪР МОТОР
            Сега пускат 2-т с фар които стават за нащо каране и ги има на добра цена

            Коментар


            • #21
              Аз до сега се въздържах от коментар просто защото не съм имал по-близък контакт с друг мотор (японски) за да го сравня с КТМа,ама на Жоро и Краси май не им пречи,че са в моето положение и пишат ли пишат...
              Обектовно-мисля,че японците-YZF,CRF са малко по-издържливи като цяло,но разликата,не е чак ОГРОМНА!!Малко чуплив е КТМа май.Но пък има много много добро оборудване и много добри данни СЕРИЙНО!И не разбирам Митков,какво не харесва WP??
              Но погледнато от друга страна съм готов да се разсърдя (на Жоро и Краси ) дето пишат простотии,за иконата на OFF ROADа като цяло.Не може да оставате безразлични към всичко което прави КТМ за спорта!!!КТМ е религия бе еееей!!!! Как тъй
              Дори най-кекавия японец (да не му казвам името) е много по добре направен
              какви са тез глупости бре.

              ППКаде пък си виждал кекав японец
              К. Кулев

              Коментар


              • #22
                Вчера си получих декемврийския и януарския брой на Дърт Райдъра и ми направи впечатление че има доста писано за ктм. Примерно в теста на 250 2т, ктм250сх е "the most likely bike to run with 450s on the start"
                Някой в БГ да е чувал модела КТМ XC-W - казват че това е наследника на EXC и излиза 2006 год. на вид е като кросак (няма фар) но не е за мотокрос, а за "highest level trail riding". Има разновидности 200 и 250 куб. Първият струва $5948 а вторият $6448.
                No bike - no fun!

                Коментар


                • #23
                  с риск да налея масло в огъня: Струва ми се,че тези изказвания за новите КТМ са малко типично българашки простотии.Е как така марка дето печели почти всяко състезание сега се оказва,че за нищо не става У България......И как така ние,дето караме незнайно откъде откраднати или нещо подобно мотори имаме право на такива изказвания.Е ,да КТМ си иска подръжка повече от моето ХТ например,ама това си му е описано в манюала-няма изненади тук.Също така на цената на някакво менте накладки или вериги от познатите ни БГ магазини,от КТМ си купуваш оргинални 4асти и идват за 5 дни-НЕ 5 Месеца ако някой не е на кеф от нещо си.
                  А това ,че се кърши степенката-ЕПА то таа степенка не е за каране бе-що не се скършат каплите например.Моята степенка е 4см дебела и пак не давам някой да се катери по мотора ,да не говорим за алуминиева степенка направена САМО за да не се налага да подпираш мотора по дървета и камъни.

                  Нека сериозно да гледаме на себе си и да не се излагаме с такива категорични "изхождания" по НЕкои въпроси.
                  A stupid man's report of what a clever man says is never accurate because he unconsciously translates what he hears into something he can understand

                  Коментар


                  • #24
                    ето още едно ехс200 снимката е от ерзберг
                    както виждате е в такава ситуация няма как фактора "тегло" да не е важен

                    Коментар


                    • #25
                      До: ктм ехс 200

                      ..темата е от преди много години ...
                      кефеше ме ехс то 200 още тогава /преди 2 години/ както се вижда от темата ..и ето че дойде момента и вече имам чисто нов такъв 07 ма модел../то това всъщтност ми е първият чисто нов мотор който съм имал до сега/ ..краси от форума също..въобще.-ехс200-."мотора на модератора" ..не ми се искаше да пускам нова тема за това издирих тази старата ..въпреки всичко казано по темата..вече почти 3000 км съм му навъртял ..без никакъв проблем ..направих му само някои тунинги..ще ви ги покажа скоро със снимков материал..все още не съм го чак докарал като този от първата страница на темата но..вече е доста близо ...краси -ти си сега да си кажеш мнението
                      Последно редактирано от mitkov; 12-10-07, 12:14.

                      Коментар


                      • #26
                        До: KTM EXC 200

                        http://www.motoverte.com/site/essai-...exc-21867.html

                        някой знае ли френски

                        Коментар


                        • #27
                          До: KTM EXC 200

                          Моля другарко...Аз...
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #28
                            До: KTM EXC 200

                            Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                            аз съм съгласен да си звема един чисто нов ЕХС 200 или 300

                            дайде търсете спонсори и ниски цени и отстъпки за количества

                            така се стекоха нещата че от няколко месеца и аз съм собственик на 2Т КТМ и то точно 200 EXC модела

                            допреди това бях карал само 2Т кросови 125 мотори и разликата е осезаема, тегленето от ниски и средни е наистина страхотно а това за ендуро е много важно, двигателя може да работи добре във всякакъв диапазон от обороти а не само на високите както типичния крос.
                            бях доста скептично настроен към окачването на WP и липсата на линковата система отзад както при японските мотори, а и по доста статии все имаше негативни отзиви за този тип окачване. в крайна сметка се оказа нещо хич нелошо като поведение и стъпка на черен терен. плюса е че и пружините са малко по меки отколкото на кросов мотор и след целодневно каране не се чувствам така раглобен, разбира се са и достатъчно твърди за човек до 70кг за мотокрос каране дори. липсата на линкове даже донякъде ме радва, защото там е инфаркното място на задното окачване, почти несъм виждал мотор без луфт там, иска постоянно отваряне и смазване защото е винаги в кал и вода и ако го занемариш олекваш с 200 лв. на КТМ-а има само един лагер който е горе и е доста по защитен от мизерията и не иска никаква поддръжка.
                            вече съм на 3000км (около 100 моточаса) и несъм усетил никаква разлика в мощността на мотора макар че в книжката пише на 80 часа да се смени буталото но предполагам е пресилено
                            спирачките наистина са супер, брембото си върши не по-лошо работата от японските нисини да не казвам и по-добре

                            като цяло много приятно моторче, леко, спретнато и не иска кои знае каква поддържка, единствено редовно почистване, пране на въздушния филтър който се сваля от странично капаче за нула време и смяна на масло в скоростите, друго няма

                            даже направо ми е скучно така както нямам работа в гаража
                            преди със по старите мотори все нещо имаше да се пипа, сега скука

                            има нещо което ама хич не ме кефи, доста приглушаната изпускателна система, друго си е онзи звънлив звук на кросовия мотор който създава допълнителен фън ама нали знаете пълно щастие няма

                            аз тунинзи още несъм правил, поне засега не ми се налага и така мотора си е 6, освен едни лепенки които вдигат мощността с 5 коня поне

                            нека митков пусне нещо от неговия, да се похвали с новите придобивки на EXC-то
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • #29
                              До: KTM EXC 200

                              Краси сложи си FMF-че, нали знаеш каква разлика се получи на KDX-а от преди и след FMF-a.
                              Иво Георгиев
                              Gworkshop

                              Коментар


                              • #30
                                До: KTM EXC 200

                                е лека полека
                                недей бърза
                                иначе трябва да заключваме темата
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X