Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раница за 72 часа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Раница за 72 часа

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    И после разделено на ЕГНто!!!
    А баш
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • #17
      От: Раница за 72 часа

      Ако ще е ранца за оцеляване , търси , таква с бърз и лесен достъп до вътрешното пространство. Дали ще се отваря цялото лице или ще има много страничн отвори ти си избираш.
      За съжаление , не съм си купувал раница от България никога и не мога да дам съвет къде да гледаш.
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #18
        От: Раница за 72 часа

        Ох леле, работата започна да се изяснява: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=194614
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • #19
          От: Раница за 72 часа

          Слав и Хънтъра ми харесаха
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #20
            От: Раница за 72 часа

            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
            Слав и Хънтъра ми харесаха
            OFF
            Да бяха изчакали за името на отряда )
            Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

            Коментар


            • #21
              От: Раница за 72 часа

              Подозирам ново искане за присъединяване към групата Всичко за оръжието и войната ...
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • #22
                От: Раница за 72 часа

                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                Подозирам ново искане за присъединяване към групата Всичко за оръжието и войната ...
                Дебна го то няколко часа
                42

                Коментар


                • #23
                  От: Раница за 72 часа

                  Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                  Хубава раница Ташев 60л е към 150лв. Най-добре събираш всичко, с което ще я пълниш в един сак и на място в магазина гледаш дали ще се събере.

                  Аз имам една уникално здрава на BugOutGear, но не мисля, че може да се намери по нашите магазини.
                  Можеш ли да пуснеш линк до нея?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Раница за 72 часа

                    Не е по темата ма имай в предвид,че ще ти се смеят и ще те бьзикат за няма нищо - и мен ме бьзикаха и още ми се подхилват ма не всеки е редовна нинджа и все трябва да се почне от някьде.Аз сьм почти готов,няколко хиляди долара още и ще сьм близо до А мА бьцнеш,а хванАх гората............ма поне гора нямаме и гледам да ми е лекичко пьк то не е.

                    Цените дето ги мислиш ги умножи по 3,нещата които се сетиш,че ти трябват по 2,така и с килата багаж и долу горе излиза сметката.Има една много добра тема на Кучето сьс снимки на неговара екипировка,какво има той и за какво го е мислил,изрови я тая тема или изчакай час та да седна и да ти я изровя аз.Мога да ти снимам и аз какво имам ма няма да ти свьрши работа - моето гора не е виждало и ако им се появя така на улицата ще ме арестуват ако не ме застрелят.

                    Няма лошо да си готов,но всеки те бьзика преди да се угелпи положението та свиквай им на бьзиците от сега.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: Раница за 72 часа

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      А мА бьцнеш,а хванАх гората............ма поне гора нямаме и гледам да ми е лекичко пьк то не е.
                      Ако нещо стане и гората се напълни със "сървайвъри" с раница за оцеляване и пушка, по-добре ще е да не ходиш там. А и ако трябва да се евакуираш, нормалните пътища от край време са се използвали за тази цел доста успешно.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Раница за 72 часа

                        Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                        Ако нещо стане и гората се напълни със "сървайвъри" с раница за оцеляване и пушка, по-добре ще е да не ходиш там. А и ако трябва да се евакуираш, нормалните пътища от край време са се използвали за тази цел доста успешно.
                        Образно казано всичко.

                        И в моя случай е пробив до коя да е марина сьс свестни лодки,после дали ще ги чакам да се оправят на сьседния остров или ще хващам за Австралия ще го решаваме с брата.Раницата обаче си ми стои и не ме бьрка и грам,не си тьрся из нас кьде ми е резервния фенер или мултитула.Една такава раница не пречи на никой и само може да помогне ма ти го знаеш това по-добре и от мен.




                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=142727

                        Е темата на Кучето
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Раница за 72 часа

                          http://tacticalassaultgearstore.com/...p/on-sale.html

                          Кьм автора на темата - ако искаш нещо качествено и изпитано на война с доживотна гаранция то виж е те тия или по-точно секцията им в която чистят застояла продукция или такава в цвят който армията не ползва вече.
                          Пращат извьн Щатите,но вече колко струва пращането идея нямам,до мен е 5 кинта кашона,пробвано 4 пьти поне.Имат и раници и каквото друго се сетиш,може да тьрсиш и по цвят което улеснява доста.


                          За твоите пари и ако ще ходиш с пушка някьде ти препорьчвам тая снайперската,има я на оферта за 110 кинта което е под половината и пари.

                          http://tacticalassaultgearstore.com/....html?___SID=U


                          Минута и 20 на това видео.

                          Последно редактирано от BENZBOSS; 20-02-15, 18:01.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: Раница за 72 часа

                            За да се разкараш от района на бойните действия не ти трябва нещо, дето издържа 10 години здрава експлоатация, а още по-малко ти трябва нещо, с което мязаш на военен.
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Раница за 72 часа

                              Всички раници от този тип трябва да отварят цялото лице! Туристическите не са за тази цел! И да самата раница от този тип си тежи доста дори и празна!
                              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Раница за 72 часа

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                За да се разкараш от района на бойните действия не ти трябва нещо, дето издържа 10 години здрава експлоатация, а още по-малко ти трябва нещо, с което мязаш на военен.
                                Маке му и трьн,то и на мен не ми трябва нещо което вдига 250 при ограничение 120 ма на,не ми пречи еле ако струва колко нормална раница в спортния магазин.Е няма да дам 270 долара за нея ма пьк за стотина си е раница та дрьнка и не пречи като е единственото нощо на което разчиташ да е минало през мелачката на военните.За 100 долара кое друго и стьпва на малкия прьст?

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:opplanet-tag-sniper-pack-8541bp-open.jpg
Прегледи:1
Размер:17.2 КБ
ID:5642765

                                За цвета не знам,аз имам и градско сиво и Златни Пясьци комплект както и Черна Нинджа,за осрано положение сьм черен,а раници и ризи/якета сьм за градско трепане ма да не показвам,че ми се смеете и на мен пьк аз сьм срамежлив
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X