Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раница за 72 часа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Раница за 72 часа

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    За раници доста има писано тук - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-на-гръб а като препоръка за конкретен модел моя фаворит е това при 60 литровите - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...-раница ако не се гони камуфлажа и военната здравина, това също е отлично - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...л-на-deuter Ако говорим за китайски неща за под 100 лева, няма смисъл да се гледат линковете, дето съм пратил.
    Не задължително китайски под 100 лв - просто проучвам опциите и не искам да давам пари, ако не е нужно. Мерси за линковете - интересни са, тази Tasmanian Tiger Ranger 60 изглежда страхотна, но 400 лв са наистина бая, много висок клас раница е.

    Коментар


    • От: Раница за 72 часа

      Ако можеш да си позволиш хубава раница, но те спира факта, че ще дадеш много пари, а тя ще стои, то дай повече пари и си вземи качествена, ползвай си я, след като се занимаваш с туризъм, а готовото оборудване дръж в 2-3 плика, готово само да го вкараш в раницата.
      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

      Коментар


      • От: Раница за 72 часа

        Лисицата го е казал по-горе много хубаво, аз само да добавя, хубаво е съдържанието да е в т.н. зип торбички със силика гел, остави малко въздух във всяка торбичка за да може раницата ти да плува или поне да НЕ потъне като камък и да може да НЕ се прецака след дъжд или намокряне, дори ако си истински препър ще я тестваш в реката, не се бъзикам никак.

        Аз имам една раничка която може би е версия за 12 до към 24 часа която мъкна винаги с колелото когато съм или със семейството из природата но при мен е друго, аз не мога да нося ножове/остриета по друг начин освен скрити, раничката ми е около 20-30 литра или по-малко около 5-6 кг до 7-8 според зависи колко храна и вода съм взел, има важните неща аптечка, остриета, дрехи, дъждобрани, батерии, фенер и още малко други такива нужни неща за сред природата, срам ме е да я снимам защото е мръсна много все пак рам колело с нея и 40-45 км в дъжда и калта ставаш целия на прасе а пране на раница не е бърза и лесна работа
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • От: Раница за 72 часа

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Лисицата го е казал по-горе много хубаво, аз само да добавя, хубаво е съдържанието да е в т.н. зип торбички със силика гел, остави малко въздух във всяка торбичка за да може раницата ти да плува или поне да НЕ потъне като камък и да може да НЕ се прецака след дъжд или намокряне, дори ако си истински препър ще я тестваш в реката, не се бъзикам никак.

          Аз имам една раничка която може би е версия за 12 до към 24 часа която мъкна винаги с колелото когато съм или със семейството из природата но при мен е друго, аз не мога да нося ножове/остриета по друг начин освен скрити, раничката ми е около 20-30 литра или по-малко около 5-6 кг до 7-8 според зависи колко храна и вода съм взел, има важните неща аптечка, остриета, дрехи, дъждобрани, батерии, фенер и още малко други такива нужни неща за сред природата, срам ме е да я снимам защото е мръсна много все пак рам колело с нея и 40-45 км в дъжда и калта ставаш целия на прасе а пране на раница не е бърза и лесна работа
          Да, така е, идейно е предложението.
          А за тестването - винаги всяка част от екипироквата се тества, това е задължително, в идеалния случай в най-тежките възможни условия иначе зип-торбичките са задължително, особено за някои от нещатата в раницава, виж за силикагел не се бях сетил, добра идея е.

          Коментар


          • От: Раница за 72 часа

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            ...Тая тактическа кошница ми харесва ма дайте за раници пак
            Добре де...ето тогава нещо по- тактикуул от кошница с мрЪвйе:


            http://www.google.de/imgres?imgurl=h...ed=0CGMQrQMwFA


            Куршумоустойчива. Без друго, както е тръгнало може да станат задължителни в училищата по някое време
            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

            Коментар


            • От: Раница за 72 часа

              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
              Има една руска класика в жанра, троши се на 3 части за секунди, ИЖ-18МН 7.62 или друг популярен калибър, крие се в крачол или ръкав заема не много място, вярно не е скорострелна но е проста и евтина, 3-4 такива да имаш скрити по джендемите, ето ти решение за 720 часа
              Подобни нещa имaм във впередвид,пa който е рaзглобявaл и сглобявaл кaлaш зa нормaтив къв му е проблемa,тaм имa повечко чaркълъци ,прaвехa се дaже състезaния.Товa зa пушкaло,рaницaтa трябвa дa е индивидуaлнa ,спрямо човекa,едни носят 30килa по бaирa,други десет,трети никaкви и тaкa.Зa 72чaсa ,някои могaт с мaлко ,други си влaчaт и екстри.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Раница за 72 часа

                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                Добре де...ето тогава нещо по- тактикуул от кошница с мрЪвйе:http://www.google.de/imgres?imgurl=h...ed=0CGMQrQMwFAКуршумоустойчива. Без друго, както е тръгнало може да станат задължителни в училищата по някое време
                Не е далавера,2А защита е капак на Пернишка печка.Купуваш раница за 100,3А Спартан полумека /това какво е полумек???/броня 10Х12 за още 100 и си готов,защита срещу 357 и си напред 100 кинта.Бе питай мен за далаверата къде е
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Раница за 72 часа

                  Товa в Сaн Диего сте си гоуеми тaрикaти!Мaйтaп!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: Раница за 72 часа

                    Е за чий да дадеш 300'долара за тъпа раничка която трудно спира 9мм след като има раници и за по 30 кинта и вместо лаптоп и пъхаш една мека броня за стотина кинта и си ти,трето ниво,че някои и плуват,под кило са броните,не се усеща.

                    Емигрант човек -жива нинджа
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Раница за 72 часа

                      Що я спряхте тая тема? Да не ви свършиха глупостите?
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • От: Раница за 72 часа

                        Мигар... свърши пиенето.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Раница за 72 часа

                          Ни едното ни другото,чудим се как да направим 48 часа на 3 дни.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Раница за 72 часа

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Ни едното ни другото...
                            Аз за моето говоря. Откак го извадих да меря времето и отиде... маскари
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • От: Раница за 72 часа

                              Ако на някого все още му е чудно за какво аджеба би му потрябвала такава раница имам само една дума за него: Непал.

                              Коментар


                              • От: Раница за 72 часа

                                Бостън и той става за пример
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X