Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Условия за ски на Беклемето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Условия за ски на Беклемето

    Понеже пишем за Беклемето в друга тема, а тя не е точно за това, отварям тази.
    Аз утре ще се кача да покарам. Днес и 3-те писти са работели, времето е студено, би трябвало снегът да е хубав за каране.
    Утре вечер ще дам повече информация.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

  • #2
    От: Условия за ски на Беклемето

    Днес беше уникално време за ски. Не съм карал на по-хубав сняг. Казаха, че ще го задържат така още доста време. Единственото нещо, което не ми хареса, е че влекът спира през 15 минути.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11015317_1067439603272699_1018875293_n.jpg
Прегледи:1
Размер:58.6 КБ
ID:5642653
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    0878 23 58 34- Радо

    Коментар


    • #3
      От: Условия за ски на Беклемето

      Отдавна не съм ходил на Беклемето. Я кажи пистата минава ли през пътя или не им разрешават.
      only 4 x 4,sim AWD

      Коментар


      • #4
        От: Условия за ски на Беклемето

        Може ли де се отиде през Кърнаре ?
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #5
          От: Условия за ски на Беклемето

          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
          Може ли де се отиде през Кърнаре ?
          Цъ

          Коментар


          • #6
            От: Условия за ски на Беклемето

            Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
            Отдавна не съм ходил на Беклемето. Я кажи пистата минава ли през пътя или не им разрешават.
            Голямата писта минава през 2 завоя от прохода. Затова го и затварят. Жалко, че не снимах, за да ви покажа.
            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Може ли де се отиде през Кърнаре ?
            Не, няма как.
            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
            0878 23 58 34- Радо

            Коментар


            • #7
              От: Условия за ски на Беклемето

              Това е интересен казус, заради една ски писта затварят стратегически проход, но пък и не можеш да стигнеш до нея от южна България
              Птредполагам, ако е проходимо мога да си остава колата горе и да се спусна със ските до влека ?
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #8
                От: Условия за ски на Беклемето

                Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                Това е интересен казус, заради една ски писта затварят стратегически проход, но пък и не можеш да стигнеш до нея от южна България
                ?
                To не го затварят само заради пистата. Просто е много скъпо да се поддържа проходим цала зима. И не е само този проход, дето го затварят зимата.

                Коментар


                • #9
                  От: Условия за ски на Беклемето

                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  Това е интересен казус, заради една ски писта затварят стратегически проход, но пък и не можеш да стигнеш до нея от южна България
                  Птредполагам, ако е проходимо мога да си остава колата горе и да се спусна със ските до влека ?
                  Така може и да стане. Но колата ти ще стои цял ден горе.

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  To не го затварят само заради пистата. Просто е много скъпо да се поддържа проходим цала зима. И не е само този проход, дето го затварят зимата.
                  Не съм съгласен. Аз съм си скиор и се радвам когато има къде да карам. Но от неутрална гледна точка, проходът се затваря само заради пистата, а от това губят много хора, които имат бизнес, примерно, и пътуват през прохода, защото от Троян, през Троян-Кърнаре, до Пловдив е двойно по-малко път, отколкото ако се минава през Шипка. Но аз съм никой и не определям нищо, затова се радвам, че има къде да карам ски.
                  П.С.- Темата е за ски пистите, не за прохода, така че нека да се придържаме към главната цел на темата.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • #10
                    От: Условия за ски на Беклемето

                    Темата е за ски, но е свързано с прохода, поне от моя гледна точка .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • #11
                      От: Условия за ски на Беклемето

                      Eдна година не помня коя, пистата не работеше над пътя и беше къса.
                      only 4 x 4,sim AWD

                      Коментар


                      • #12
                        От: Условия за ски на Беклемето

                        Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                        Eдна година не помня коя, пистата не работеше над пътя и беше къса.
                        Рядко има достатъчно сняг, че да работи цялата писта. Но от около седмица е пусната цялата писта, която минава през 2-та завоя.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #13
                          От: Условия за ски на Беклемето

                          Утре и в други ден- 13 и 14 март, ще се проведе любителско състезание по ски. Ще бъде интересно за гледане, а който иска може да участва в състезанието. В същото време ще си работят всичките писти.
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          0878 23 58 34- Радо

                          Коментар


                          • #14
                            От: Условия за ски на Беклемето

                            Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                            Така може и да стане. Но колата ти ще стои цял ден горе.



                            Не съм съгласен. Аз съм си скиор и се радвам когато има къде да карам. Но от неутрална гледна точка, проходът се затваря само заради пистата, а от това губят много хора, които имат бизнес, примерно, и пътуват през прохода, защото от Троян, през Троян-Кърнаре, до Пловдив е двойно по-малко път, отколкото ако се минава през Шипка. Но аз съм никой и не определям нищо, затова се радвам, че има къде да карам ски.
                            П.С.- Темата е за ски пистите, не за прохода, така че нека да се придържаме към главната цел на темата.
                            Момчето говори глупости, но то е младо и му е простено. Ако имаше и най малка представа от Балкана и Беклемето нямаше да пише глупости, че пистата е причината за непроходимостта на Беклемето. Този проход откакто го има, а той го има преди пистата, е непроходим през зимата, заради три места където се образуват големи преспи. Та Пенчо е прав, а малкия .... е ентусиазиран.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Условия за ски на Беклемето

                              Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                              Момчето говори глупости, но то е младо и му е простено. Ако имаше и най малка представа от Балкана и Беклемето нямаше да пише глупости, че пистата е причината за непроходимостта на Беклемето. Този проход откакто го има, а той го има преди пистата, е непроходим през зимата, заради три места където се образуват големи преспи. Та Пенчо е прав, а малкия .... е ентусиазиран.
                              Господин Енев, имам представа за Балкана и за Беклемето. Не пиша глупости. Едва ли ''три големи преспи'' могат да попречат на снегорините и на машините да пробият прохода. Прохода го има от преди да има пистите, но тогава не е имало такива машини, като днешните. На целия град е ясно, че се слагат оръдия, които правят сняг точно на завоя над пистата, за да може да е затворен проходът.
                              Бъдете малко по-дружелюбен и не определяйте кой какъв е, без да го познавате. Ентусиазиран съм, да, и няма да толерирам грубо отношение към мен. Чувствайте се предупреден.
                              Последно редактирано от Райковски; 13-03-15, 21:57.
                              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                              0878 23 58 34- Радо

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X