Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първо мото изложение в София !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Първо мото изложение в София !

    Ако прочетеш това, си викаш 'б@си наплива..
    Последно редактирано от edoors; 20-02-15, 12:01. Причина: кьоравец съм
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #32
      От: Първо мото изложение в София !

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      Ако прочетеш това, си викаш 'б@си маплива..
      Хаха... Направо са задръстили Цариградско шосе
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #33
        От: Първо мото изложение в София !

        Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
        Мен лично ме интересуват цените в БГ на новите (ако са били представени. разбира се):
        BMW S1000 XR
        Triumfh Tiger 800 XCx
        Yamaha MT-09 Tracer
        Доколкото знам се подвизаваш в Германия , предполагам че цените няма да са по ниски в Бг . В момента Триумф усилено искат да се наложат на немския пазар . Това е причина да дават много добри оферти + пакети включени в цената които също струват кеш . Политиката ако попаднеш на правилния дилър е като във филма Кръстника - Ще ти направя предложение което не можеш да откажеш . Направиха ми невероятна цена за нов Eksplorer XC - зелено мат , със всички екстри +куфари , подгрев седалка и ръкохватки. Уловката е че трябва да го взема след изложението им в Хамбург , което е много добре за мен . Не ме срам да се пазаря , кажи сериозно че си мераклия и да ги натискам за още по добри цени . Можем да ги приберем през март .

        Коментар


        • #34
          От: Първо мото изложение в София !

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          е, поне новата Honda VFR800X Crossrunner имаше ли я? Цена?
          Това го имаше, в бяло, май го бяха докарали от шоурума на Ботевградско, че и там го гледах.

          Цената мисля беше около 22К лв

          BMW-то го нямаше
          Jeep Cherokee XJ '95 2.5i

          UaZ 469B

          Коментар


          • #35
            От: Първо мото изложение в София !

            Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
            Доколкото знам се подвизаваш в Германия , предполагам че цените няма да са по ниски в Бг . В момента Триумф усилено искат да се наложат на немския пазар . Това е причина да дават много добри оферти + пакети включени в цената които също струват кеш . Политиката ако попаднеш на правилния дилър е като във филма Кръстника - Ще ти направя предложение което не можеш да откажеш . Направиха ми невероятна цена за нов Eksplorer XC - зелено мат , със всички екстри +куфари , подгрев седалка и ръкохватки. Уловката е че трябва да го взема след изложението им в Хамбург , което е много добре за мен . Не ме срам да се пазаря , кажи сериозно че си мераклия и да ги натискам за още по добри цени . Можем да ги приберем през март .
            Тук на юг са "габровци" без да искам да обидя никой габровец... А и в големите градове явно са по-разтропани и склонни на отстъпки и пазаране... Изпуснах местното изложение през януари във Фридрихсхафен, дето всички са накуп и от конкуренцията се натискат, та така...
            Иначе новия VFR800X Crossrunner 78 kW (106 PS) - е на цена от 12 400 Е. Хонда имаха 50% на 50% финансиране без лихви. Плащаш 50% и след 2 години доплащаш или взимаш друг.
            BMW с този модел са взели на мерника явно Мултистрадата и предполагам, че цената ще е малко под тазина Мултито.
            Като почне сезона през март ще запиша няколко пробни карания при дилърите и ще споделя за новите модели.
            Има и опция - наемаш мотор за 2-3 дена и ги пробваш по-сериозно...
            Последно редактирано от ivied; 21-02-15, 08:30.

            Коментар


            • #36
              От: Първо мото изложение в София !

              Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
              Тук на юг са "габровци" без да искам да обидя никой габровец... А и в големите градове явно са по-разтропани и склонни на отстъпки и пазаране... Изпуснах местното изложение през януари във Фридрихсхафен, дето всички са накуп и от конкуренцията се натискат, та така...
              Иначе новия VFR800X Crossrunner 78 kW (106 PS) - е на цена от 12 400 Е. Хонда имаха 50% на 50% финансиране без лихви. Плащаш 50% и след 2 години доплащаш или взимаш друг.
              BMW с този модел са взели на мерника явно Мултистрадата и предполагам, че цената ще е малко под тазина Мултито.
              Като почне сезона през март ще запиша няколко пробни карания при дилърите и ще споделя за новите модели.
              Има и опция - наемаш мотор за 2-3 дена и ги пробваш по-сериозно...
              Много висока цена за тази Хонда .При много от дилърите модела 102 к.с официално започва с цени от 8500 , а със 106 к.с 10500 . Това са официални цени . А се слиза и под тях .

              Коментар


              • #37
                От: Първо мото изложение в София !

                Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
                Направиха ми невероятна цена за нов Eksplorer XC - зелено мат , със всички екстри +куфари , подгрев седалка и ръкохватки.
                Колега, какво имаш впредвид под "всички екстри"? В Щатите в момента върви доста агресивна реклама на Триумф, но пакета за Explorer е куфари, нагреваеми ръкохватки и предна седалка. Всички останали аксесоари се плащат. Интересно ми е какво друго е включено в пакета за Европа.
                The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                Коментар


                • #38
                  От: Първо мото изложение в София !

                  Може би имаме различен вариант на разбиране на екстрите . В Германия си има - защити на ръцете , ветробранно стъкло , защита под двигателя + тръбна отстрани , халогени , автопилот ,бордкомпютър , абс , тракшън , фабрична аларма , централна стойка ,спицови джанти - стандартни за модела . Пакета допълнително като промоция е на стойност в немско 1415 евро - включва подгрев шофьорска седалка , подгрев дръжки и двата странични куфара .
                  В моя случай договорих и понижаване на окачването с 35 мм , понеже съм много строен . Даже и така е високо магарето . Чанта за резервоара + подложката за нея - оригиналните . Ботуши , яке ,панталон , и ръкавици на триумф - модела Acton 2 ( около 980 евро е цената нормално за всичко ) .
                  Изброеното си го получавам като бонус . След финалното плащане съм с 900 евро под най ниската продажна цена за модела в Германия.
                  Говорим обаче за кешово плащане , мотора го водят - прес байк ( ще го показват на изложението в Хамбург). Мога да го взема през март - на 0 км.,сега само е предплатен и съм взел екипировката.
                  Последно редактирано от Пламен Атанасов; 21-02-15, 19:59.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Първо мото изложение в София !

                    Колеги, каквото и да говорим, изложението е първо по рода си в София. Вярно, че беше постно, бедновато, че изложбените площи, вероятно скъпи, но ми направи впечатление постоянното участие на фирма, която презентираше своето универсално лепило. Нима е толкова мощна, че да участва през всичките години на всички изложения до сега? Може би. Все пак, според мен, трябваше да има по мащабно участие на всички вносители на мотори. Иначе дано изложението се превърне в традиционно и да ни радва повече.
                    WR 250 F, KLX 450 R

                    Нито съм вреден,
                    нито излишен.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Първо мото изложение в София !

                      Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
                      Може би имаме различен вариант на разбиране на екстрите . В Германия си има - защити на ръцете , ветробранно стъкло , защита под двигателя + тръбна отстрани , халогени , автопилот ,бордкомпютър , абс , тракшън , фабрична аларма , централна стойка ,спицови джанти - стандартни за модела . Пакета допълнително като промоция е на стойност в немско 1415 евро - включва подгрев шофьорска седалка , подгрев дръжки и двата странични куфара .
                      В моя случай договорих и понижаване на окачването с 35 мм , понеже съм много строен . Даже и така е високо магарето . Чанта за резервоара + подложката за нея - оригиналните . Ботуши , яке ,панталон , и ръкавици на триумф - модела Acton 2 ( около 980 евро е цената нормално за всичко ) .
                      Изброеното си го получавам като бонус . След финалното плащане съм с 900 евро под най ниската продажна цена за модела в Германия.
                      Говорим обаче за кешово плащане , мотора го водят - прес байк ( ще го показват на изложението в Хамбург). Мога да го взема през март - на 0 км.,сега само е предплатен и съм взел екипировката.
                      Ясно, разбрах те. Защита за ръце, туринг стъкло, тава под двигателя, нисък краш бар, халогени, круиз контрол, компютър, абс, тракшън, аларма, спици и т.н. са стандартни за ХС модела, и да искаш не можеш да го купиш без тях. Нагреваемите ръкохватки и предната седалка+куфарите са промоция която върви и в САЩ. Направил си удар с чантата за резервоара, екипа и подрязването.
                      Честито и със здраве да го караш.
                      Бих ти препоръчал ако имаш излични пари да смениш ауспуха с ARROW, 3 пъти по-лек и 10 пъти по-злобен звук
                      Нагреваемата седалка е нещо уникално, работи безотказно и наистина помага. При последното ми каране за миналата година ме валеше сняг, температурата беше 28 по Фаренхайт, но топлината от седалката се разливаше по тялото ми много равномерно и не се усещаше никакъв дискомфорт. Ако возиш и някой друг отзад ти препоръчвам да си сложиш нагреваема седалка и за пасажера.
                      The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Първо мото изложение в София !

                        Първоначално публикуван от учител Преглед на мнение
                        но ми направи впечатление постоянното участие на фирма, която презентираше своето универсално лепило. Нима е толкова мощна, че да участва през всичките години на всички изложения до сега? Може би.
                        Паското е на всяко едно изложение от доста години насам - моторджийско, ловджийско, строително, хранително, за бельо, за книги, за асфалтиране... Не е мощен, взима по 1 - 2 квадрата в последния момент, без щанд и се пазари, но е общо взето на всяка, повтарям - всяка изложба и си му дават тънко площта. Определено е добър оратор и винаги събира тълпи, поклон за което!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Първо мото изложение в София !

                          В събота имаше доста хора,чаках на опашка за касата,на мен ми хареса,харесах си някои неща за мотора..Имам и снимки ако на някой му е интересно
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #43
                            От: Първо мото изложение в София !

                            Посетих изложението в неделя ..... очакванията ми бяха по-големи, но след видяното остана леко разочарование.
                            Много ми хареса представянето на Харлей Дейвидсън - имаше достатъчно много мотори, богат избор на каски, дрешки и аксесоари. Аугуста и БМВ също направиха добро впечатление.

                            Малко непретенциозни снимки, колкото тези които не са имали възможност да посетят изложението да добият бегла представа за нещата ....

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP2655.jpg
Прегледи:1
Размер:120.4 КБ
ID:5644412 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP2656.jpg
Прегледи:1
Размер:113.8 КБ
ID:5644411 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP2663.jpg
Прегледи:1
Размер:163.4 КБ
ID:5644404 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP2657.jpg
Прегледи:1
Размер:200.4 КБ
ID:5644410 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGP2658.jpg
Прегледи:1
Размер:168.8 КБ
ID:5644409
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Стефан Слабов; 23-02-15, 07:58.
                            0887 246718

                            Коментар


                            • #44
                              От: Първо мото изложение в София !

                              Много благодаря за споделеното. Какъв е онзи бял мотоциклет 800см3 с 3-те тръби на ауспуха?
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • #45
                                От: Първо мото изложение в София !

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                Много благодаря за споделеното. Какъв е онзи бял мотоциклет 800см3 с 3-те тръби на ауспуха?
                                http://www.mvagusta.com/en/motorcycles/dragster-800/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X