Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малка победа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малка победа

    Аз обаче не бях с Ужаската. Тя е командирована временно при нуждаещите се. При това не знам да се води на отчет някъде, освен в КАТ.

    При мен има два Еспас-а, при това на единия му е смъкнат карданът. Е, аз се хвърлих в разправията с другия, че иначе щеше да е цирк.

    Коментар


    • #17
      От: Малка победа

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      По някакви причини повечето мижитурки и селски тарикати ме вземат за много голям бабаит. До реален физически конфликт е малко вероятно да се стигне, а и залогът не го предполага.
      Това е интересно да се изследва..?!! Как ли ще те вземат, ако покрай вас се завъртим няколко джипа - от по-едрите и високи (не, че си нисък) представители на форума..?! Дори можеш да ни крещиш обидно и да ни загряваш вратовете. Току виж, сутрин си започнал да откриваш малки дарове (парче сланина, петалка суджук и др.) с бележки от типа "От Колю - от ляво на трафопоста", на прага си...

      Коментар


      • #18
        От: Малка победа

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Аз обаче не бях с Ужаската. Тя е командирована временно при нуждаещите се. При това не знам да се води на отчет някъде, освен в КАТ.

        При мен има два Еспас-а, при това на единия му е смъкнат карданът. Е, аз се хвърлих в разправията с другия, че иначе щеше да е цирк.
        У-у-у!Те захитряха милиционерите!Имат си масив!Знаят всичко,вярвай ми!И когато му дойде времето ще им изтропат сандалите на всеки у къщата!У америка почти на всеки филм го показват тоя мизансцен-колата се конфискува ,слизай да ни ти нашокам канчето!
        МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

        Коментар


        • #19
          От: Малка победа

          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
          Това е интересно да се изследва..?!! Как ли ще те вземат, ако покрай вас се завъртим няколко джипа - от по-едрите и високи
          Ще ме разорите откъм мръве, това ще стане.

          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
          У-у-у!Те захитряха милиционерите!Имат си масив!Знаят всичко,вярвай ми!И когато му дойде времето ще им изтропат сандалите на всеки у къщата!У америка почти на всеки филм го показват тоя мизансцен-колата се конфискува ,слизай да ни ти нашокам канчето!
          Имат те, вятър.

          Коментар


          • #20
            От: Малка победа

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Имат те, вятър.
            Имат, имат. ЕИСПП. Ся че тя малко не работи, а и не знаят как да я ползват е друга тема.
            Евала за тия с боклуците.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #21
              От: Малка победа

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Ще ме разорите откъм мръве, това ще стане.

              Имат те, вятър.
              Освен вятър,имат и мъгла....за който си поискат!
              МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

              Коментар


              • #22
                От: Малка победа

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                Или на УАЗ?
                Нема УАЗ-ка в целата схема - аз съм ...ъ-ъ виновен.

                Инак, на Ясен браво няма да казвам, 'щот си го знам - съвсем стереотипно поведение.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • #23
                  От: Малка победа

                  Аз ще му кажа.
                  Браво, Ясене!
                  Малка победа, но със стойност.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Малка победа

                    Ясене , шапка ти свалям за постъпката.
                    емил златков
                    паджеро 2.5тд
                    ве стром 650

                    Коментар


                    • #25
                      От: Малка победа

                      Аз нямах куража. Бях сама с детето и само ги наснимах. Всичко се случва тук:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5658654

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20150508-00052.jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5658655

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20150508-00053.jpg
Прегледи:1
Размер:111.2 КБ
ID:5658656

                      Зад СБА Панчарево, пътя за Англо-американското училище, футболната база на ЦСКА, Бяла Черква, Косанин дол и т.н.

                      Какво се прави в такъв случай?

                      Номерът на автомобила е СА 7935 МС.
                      The Flat Earth Society has members all around the globe.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Малка победа

                        Само "тормоз"за такива субекти.За тях правила и морал няма и ако срещат отпор "поддават".

                        - Средата на февруари при поредната разходка за Сара(кучето ми)-виждам групичка от четирима "юнака" закачили ремърке на една лада НИВА и "подвозват" дърва към бус форд транзит от общинската гора. Като спрях до буса , им се увесиха носовете.Последва "пререкание"и пристигане на патрулката,горския отговорник на сечището и горската охрана.
                        -Много им докривя на горските,защото момчетата бяха от "техния" етнос и въпреки "старанието" нямаше вече, как да замажат кражбата.
                        Лошото е, че преди мен са ги видяли и други мои познати ,но само минали край тях? "Толерантността",пасивноста и безразличието в обществото стимулира наглеците.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Малка победа

                          Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                          Аз нямах куража. Бях сама с детето и само ги наснимах. Всичко се случва тук:




                          Зад СБА Панчарево, пътя за Англо-американското училище, футболната база на ЦСКА, Бяла Черква, Косанин дол и т.н.

                          Какво се прави в такъв случай?

                          Номерът на автомобила е СА 7935 МС.
                          А какво правят тия на снимките?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Малка победа

                            Единият изсипваше чувалите (около 20-тина), другия легна нещо да гледа под колата и после отиде да му помага. Стоях поне минута - две, видяха ме и почнаха да се споглеждат и спряха да правят к'вото и да е. Тогава тръгнах. На пътя пред мястото има сергия и продават ягоди. Бях спряла да пазарувам и ги видях, върнах на заден и почнах фотосесията.
                            The Flat Earth Society has members all around the globe.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Малка победа

                              Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                              Единият изсипваше чувалите (около 20-тина), другия легна нещо да гледа под колата и после отиде да му помага. Стоях поне минута - две, видяха ме и почнаха да се споглеждат и спряха да правят к'вото и да е. Тогава тръгнах. На пътя пред мястото има сергия и продават ягоди. Бях спряла да пазарувам и ги видях, върнах на заден и почнах фотосесията.
                              Не, че на практика има значение, но не си ги "изловила" на снимките. Карали си "хорицата", нещо се разтропало по черния път, спрели да погледнат отдолу, пък отворили багажника за инструменти да попритегнат хлопащото...
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • #30
                                От: Малка победа

                                Ъхъ, и даже са натоварили някой и друг чувал с боклук в чест на акцията "Да изчистим България за..." Даже единия държи празен чувал в готовност да го напълни и него със смет.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X