Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

    cveta68, да не звучи оправдателно, но още като пусна темата проверих за лекарството в Канада. За съжаление в провинцията където съм дори и кучешките медикаменти се вземат само от ветеринар (поне аз не намерих начин онлайн). Дори и за се вземе от тук, с изпращането ставаше повече от двойно като цена. Не писах за да не отклонявам темата.
    Пожелавам успешно оздравяване на кучето. Аз също в момента имам сериозни грижи с моето куче, и разбирам грижите и притесненията които сте имали. Радвам се че всичко върви към оправяне при вас.

    Коментар


    • #17
      От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
      Апетита най-вероятно е от лекарствата? Стискам палци и вярвам,че ще се преборите!
      Подозирам, че си е лакомия по рождение. Но и лекарствата вероятно също оказват влияние. Всеки ден пие по една виагра, може и от нея да е въпреки, че я дават за разширяване на съдовете.

      Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
      cveta68, да не звучи оправдателно, но още като пусна темата проверих за лекарството в Канада. За съжаление в провинцията където съм дори и кучешките медикаменти се вземат само от ветеринар (поне аз не намерих начин онлайн). Дори и за се вземе от тук, с изпращането ставаше повече от двойно като цена. Не писах за да не отклонявам темата.
      Пожелавам успешно оздравяване на кучето. Аз също в момента имам сериозни грижи с моето куче, и разбирам грижите и притесненията които сте имали. Радвам се че всичко върви към оправяне при вас.
      Съжалявам ако съм прозвучала сърдито, не съм си формулирала добре мисълта Всъщност този препарат наистина се поръчва директно от клиниките в повечето държави. Даже се изненадах, че във Франция може да се поръча и купи от аптека. А и там се оказа, че няма хуманитарни и ветеринарни аптеки, а били комбинирани. Изпратихме парите на Мишо и другата седмица трябва да пристигне лекарството при нас. Веднага след Великден е насрочено поставянето на първата инжекция /2 дози, защото една доза е за 20 кг куче, но ние вече сме дебели/.
      За някой може и да звучи смешно, но кучето си е член от семейството-когато има проблем, правиш каквото трябва. Когато няма проблем, просто му се радваш

      Коментар


      • #18
        От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

        Успех с оздравяването! Нека ви радва още дълги години, прекрасно животно!

        Коментар


        • #19
          От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

          Здравей Цвета.Видях преди малко темата ти и проверих за лекарството.Живеем в Истанбул имаме 2 кученца в къщи и съответно познати ветеринари.Та на въпроса отидох при познати доктори да ги питам.И двамата не са чували за това лекарство.Гледаха по компа и стана ясно че за Турция няма лиценз за внос на имитисид.Обясниха ми че такива заболявания се лекуват в болниците към ветиринарните факултети на университетите а лекарствата като това са внос.Тъй като тука данъците са до небето ми препоръчаха от Европа да се търси.Не можаха да намерят и аналог който се произвежда в Турция.Това е за сега успех в лечението.Поздрави Георги.

          Коментар


          • #20
            От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

            Благодаря
            Лекарството вече е поръчано във Франция. Остава да се надяваме, че Макси ще издържи.

            Коментар


            • #21
              От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

              От опит знaм ,че вече имaш нaй -верния четирикрaк приятел.Преди 4години си взех удaрено от колa Кaрпaтско кутре овчaркa,бяхa две ,колежкa взе брaтчето,зaкaрaх го нa лекaр "ремонтирaхме"го и вече е голямa 50кг.фурия готовa нa всичко зa хорaтa които се гриж aт зa нея,смaчкa и ротвaйлер зaплaхa при еднa рaзходкa!Желaя бързо оздрaвявaне нa любимецa ти,сигурен съм че ще победите нaпълно!Успех!
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • #22
                От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                Не разбирам защо ни се случва, явно такъв ни е късмета. Преди да се намерим с Макс миналата година, роднини ни натресоха друго куче. Женско, едричко и безпородно. Имаше голям тумор на млечната жлеза и чакаха да си умре. Закарахме я на 1.03.2014 в клиниката, оперираха я и тя бързо се възстанови. Разбира се, никой не искаше да се охарчва, и така Сара си стана наше куче. Есента се намерихме с Макс, започнахме ходенето по мъките и по клиниките заради дирофилярията. Сара нямаше проблеми, освен това е изключително интелигентно куче, вече на 9 години. Преди около месец ми се стори, че е малко по-вяла и погледа и стана някак тъжен...Но Макс ни ангажираше изцяло и за Сара все отлагахме посещението при вет. Миналата седмица сколасахме да я заведем и нея на преглед. Ехографа показа огромен далак с "лоши" образувания в него, както и две малки туморчета на млечната жлеза. Явно докато чакаме лекарството за Макс от Франция, не трябва да губим форма и да се отпускаме В понеделник я закарахме в клиниката. След 5-часова операция е отстранен далака с огромен тумор в него, както и малките външни туморчета. Вчера си я прибрахме и сега се грижим за бързото и възстановяване. Но определено ще е по-трудно от първи път. Та така, емоции, емоциии...

                Коментар


                • #23
                  От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                  Цвети, мога да ви пожелая само бързо възстановяване и дано това са последните ви здравословни проблеми и оттук нататък само да им се радвате как играят в градината! Защото когато е болен член на семейството, не боледува само той, а цялото семейство.
                  Незнам защо се случва така, но аз вярвам че Бог дава трудности на този, който може да се изправи след това.
                  Пожелавам ви, да излезете победители от битката с болестите, успех!

                  Коментар


                  • #24
                    От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                    Животинките вече 1 път са извадили късмет, като съдбата ги е довела при Вас, стискам палци сега да оздравеят и се възстановят.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #25
                      От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                      Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                      Цвети, мога да ви пожелая само бързо възстановяване и дано това са последните ви здравословни проблеми и оттук нататък само да им се радвате как играят в градината! Защото когато е болен член на семейството, не боледува само той, а цялото семейство.
                      Незнам защо се случва така, но аз вярвам че Бог дава трудности на този, който може да се изправи след това.
                      Пожелавам ви, да излезете победители от битката с болестите, успех!
                      Веси, благодаря ти. Но не се оплаквам, просто споделям за да не гръмна. Твоите изпитания са огромни и се възхищавам на силния ти дух и воля, по пътя на преодоляването им. Сигурна съм, че ще успееш!

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Животинките вече 1 път са извадили късмет, като съдбата ги е довела при Вас, стискам палци сега да оздравеят и се възстановят.
                      Благодаря ти! Мисля, че ако някога пак ми се прииска домашен любимец, ще си взема тарантула. Ще я храня веднъж на няколко месеца и няма да ми се къса сърцето всеки път, когато и се влоши здравето

                      Коментар


                      • #26
                        От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                        Цвета, хахаха - това за тарантулата е яко. Имал съм такова нещо - много е приятно, но си е ангажимент .. макар и от друг порядък. Мойта красавица като порасна вече не искаше да яде само хлебарки (от тия големите американските) и скакаУеци .. ми си трябваше сериозна храна - мишки. Първо малки, после и пълноразмерни. Ако имаш жалостиво сърце ... не те виждам как ще пускаш мишоците при паяка.
                        В зоомагазивите са ми отказвали да ми продадат мишки като казах за какво ми е..

                        П.П. А за едрите домашни любимци - и при мен има драма с моето куче - за един месец три операции на очите... дано това да му е, че вече и на кучето и на мен ни дотежа - ограничен режим никаква игра, конус на главата .. отделно всички други неща.
                        Поздрави и бързо оздравяване.

                        Коментар


                        • #27
                          От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
                          Цвета, хахаха - това за тарантулата е яко. Имал съм такова нещо - много е приятно, но си е ангажимент .. макар и от друг порядък. Мойта красавица като порасна вече не искаше да яде само хлебарки (от тия големите американските) и скакаУеци .. ми си трябваше сериозна храна - мишки. Първо малки, после и пълноразмерни. Ако имаш жалостиво сърце ... не те виждам как ще пускаш мишоците при паяка.
                          В зоомагазивите са ми отказвали да ми продадат мишки като казах за какво ми е..

                          П.П. А за едрите домашни любимци - и при мен има драма с моето куче - за един месец три операции на очите... дано това да му е, че вече и на кучето и на мен ни дотежа - ограничен режим никаква игра, конус на главата .. отделно всички други неща.
                          Поздрави и бързо оздравяване.
                          Преди 6-7 години се заклех, че повече мое куче няма да си взема, след като отровиха немската ми овчарка Шери. И...не си взех мое куче. Обаче някак си се случва да гледам чужди и болни... Но не съжалявам! Падат ми се все уникални и много Обични кучета.
                          Дано вашите проблеми с очите вече да са в историята. Надявам се и нашите да свършат в обозримо бъдеще

                          Коментар


                          • #28
                            От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                            Златно сърце имаш, Цвете!
                            Дано се оправят животинките.
                            Знам как е.
                            И аз страдам много за домашните любимци.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #29
                              От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                              На фона на всички здравословни проблеми с кучетата, все пак имахме късмет и празниците минаха спокойно. Операцията мина добре, отстранен е далака на Сара и две малки туморчета на млечната жлеза. Видими изменения по коремните органи не са забелязали, но хистология отново не е правена. Този път и бяха нужни 3-4 дни за да се осафери, но вече е добре, хапва с апетит и даже се опитва да ми подскача. Надявам се да сме и спечелили още някоя и друга година живот и дано не се налага повече да я подлагаме на подобни мъки. А Максчо е неудържим, кипи от енергия. Имитицида пътува от Франция и щом пристигне ще му бият първата доза. Дано и той има късмет да издържи!

                              Коментар


                              • #30
                                От: МОЛБА ЗА СЪДЕЙСТВИЕ!!!

                                Започнахте ли вече лечението, кака?
                                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                                Само DIESEL !!!

                                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X