Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери по време на пазарлък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Бисери по време на пазарлък

    Тарга, имам смътен спомен за Паджеро 2 със заводско LSD+твърд блокаж.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #92
      От: Бисери по време на пазарлък

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Тарга, имам смътен спомен за Паджеро 2 със заводско LSD+твърд блокаж.
      Абсолютно точно в паджеро 2ка е вграждан такъв блокаж.

      Коментар


      • #93
        От: Бисери по време на пазарлък

        Хм, нямах идея. Кои години, мотор, бензин,дизел?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #94
          От: Бисери по време на пазарлък

          Дайте малко повече инфо,че и на мен ми стана интересно.Моля!Знам за Pajero, че имат блокаж на междуосев диф.и на задният мост(твърд).
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар


          • #95
            От: Бисери по време на пазарлък

            Рядко на 2-ка със СС раздатка комай.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • #96
              От: Бисери по време на пазарлък

              Тъй като съм в процес на търсене на автомобил- ходя на огледи по автокъщите. При последния оглед- колата регистрирана със стикери за преглед, гражданска и винетка (изтекли)- явно е карана в България преди да отиде в автокъщата.
              Питам автоджамбазина- другите ви коли само нов внос, без номера, каква е историята на тази?
              От бартер е, казва, един лекар я остави и взе от нас друга кола.
              Та се сетих за темата тук...
              Интересно ми е какво толкова има в лекарите? Каква е разликата, ако я е карал колата инженер, стругар или някой с каква да е професия ???
              Можеше просто да ми каже : "направихме бартер с един човек и те така" Каква е причината да се изтъква, че е лекар? Кое трябваше да ме впечатли?

              Коментар


              • #97
                От: Бисери по време на пазарлък

                Хм, вероятно за много голяма част от населението лекарите са хора внимателни, с чувство за отговорност, внимават в детайлите, не "тормозят" хората и вещите около тях и т.н.
                Та затова - щом е лекар - би трябвало да се отнася с внимание към возилото си, да го пази и да се грижи добре за него.
                Което като начало изобщо не е вярно, но това е друг въпрос.
                При лекарите, както и при всички други професии си има и грижливи стопани, и каруцари...
                Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                0887/осемпет 66 4осем

                Коментар


                • #98
                  От: Бисери по време на пазарлък

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Хм, нямах идея. Кои години, мотор, бензин,дизел?
                  Моето е два блокажа отзад LSD + 100% влючва се с копче. 92г. 3000 бензин.Имаше тема по VIN номера прави проверка Паджеровод и потвърди,че е с два блокажа фабрично, но сега не можах да намеря темата.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Бисери по време на пазарлък

                    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                    Гле'йте с'я.... След хиляди истории за лъжите на джамбазите, най-големите бисери са именно редките случаи когато нещата реално, в действителност, са такива като от джамбазка измислица.
                    Направо си е така , покрай търсенето на дълъг Патрол се нагледах и наслушах на какви ли не бисери . Както и да е , намирам си накрая Патрол който да ми хване окото и цената да е нормална , купувам го от джамбазина ( за нищо не ме излъга , което беше учудващо ) и се прибирам с новата придобивка . Вкарвам го в сервиза и почвам да оглеждам - изцяло запазен Патрол в оригиналния си вид , никой нищо не е "творил" по него . Отварям документите и не вярвам на очите си - оригинален италиански талон , сервизна книжка попълвана редовно , един собственик - жена набор 1928 година !!! Разказвам го после това на приятели и те ме бъзикат че ако вдигна задната седалка сигурно ще намеря бастуна на бабата . А и бутилка уиски спечелих че се хванах на бас че го карала баба , освен талона проверих го и по ВИН и излезе същото което пишеше в талона и сервизната книжка
                    ...
                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • От: Бисери по време на пазарлък

                      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                      Направо си е така , покрай търсенето на дълъг Патрол се нагледах и наслушах на какви ли не бисери . Както и да е , намирам си накрая Патрол който да ми хване окото и цената да е нормална , купувам го от джамбазина ( за нищо не ме излъга , което беше учудващо ) и се прибирам с новата придобивка . Вкарвам го в сервиза и почвам да оглеждам - изцяло запазен Патрол в оригиналния си вид , никой нищо не е "творил" по него . Отварям документите и не вярвам на очите си - оригинален италиански талон , сервизна книжка попълвана редовно , един собственик - жена набор 1928 година !!! Разказвам го после това на приятели и те ме бъзикат че ако вдигна задната седалка сигурно ще намеря бастуна на бабата . А и бутилка уиски спечелих че се хванах на бас че го карала баба , освен талона проверих го и по ВИН и излезе същото което пишеше в талона и сервизната книжка
                      ...
                      Продаваш ли го!??
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Бисери по време на пазарлък

                        Чакай да понатрупа история
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Бисери по време на пазарлък

                          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                          Чакай да понатрупа история
                          Аха, те наште истории как дигат цената не е истина! Пример - удавих го у "ряката"!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: Бисери по време на пазарлък

                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            Продаваш ли го!??
                            Тц , още търся бастуна
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Бисери по време на пазарлък

                              Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                              Моето е два блокажа отзад LSD + 100% влючва се с копче. 92г. 3000 бензин.Имаше тема по VIN номера прави проверка Паджеровод и потвърди,че е с два блокажа фабрично, но сега не можах да намеря темата.
                              А как точно работи?Примерно когато не е включен 100 процентовия блокаж LSD-то си работи както примерно на Тераното и когато включиш блокажа LSD-то не участва.Или?И аз съм имал Паджеро 3.0 V6 и 2.8TDI,но не знаех че освен 100%блокаж и блокаж на межд. диф имат и LSD отзад.
                              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                              Коментар


                              • От: Бисери по време на пазарлък

                                Преди по-малко от месец си купих кола, даже още не съм я регистрирал и я карам с транзитни номера. Ако някой не е виждал реална история с фактури и всичко мога да му я покажа . Докарана на ход от Германия, като в България дори не е мита. Естествено от частно лице, не от автокъща. Има фактури за дръжки на вратите дори, както и преден прозорец, които е можел да скрие. Мога да снимам и козметични забележки на кола 2006г. на реални 207 000км. като изтъркан волан, топка на скоростния лост и ръчната.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X