Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери по време на пазарлък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Бисери по време на пазарлък

    Първоначално публикуван от Георги-trimata Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]779184[/ATTACH]
    Попадам на втора обява от автокъщата с този тескт.
    Бартер =Двама прецакани,разбиращи го в последствие.

    Коментар


    • #32
      От: Бисери по време на пазарлък

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Е те ги сменят през месец два бре

      Най-готиното нещо което съм чувал за един Фиат Темрпа - тая кола е карана от две монахини.

      Почти си го представих
      Ами съвсем нормално си е - едната кара, другата се моли ...

      Коментар


      • #33
        От: Бисери по време на пазарлък

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        - тая кола е карана от две монахини.
        За един бус Дукато се опитваха да ме убедят, че е бил на манастир и с него са возили чаршафите до пералня. Нищо че само прозорците не бяха изгнили...
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • #34
          От: Бисери по време на пазарлък

          Първоначално публикуван от javoresku Преглед на мнение
          Миналата година, в Плевенска автокъща ме облъчваха с "Шефа я докара за себе си тая кола, ама сега си докара един МЛ и кара него, затова я продава толкова евтино".
          То иди да си купуваш мотор какъвто и да е от Плевен, ма скъпи и "евтини", всеки един е бил на Богдан Николов и го е оставил за продажба.
          При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

          Коментар


          • #35
            От: Бисери по време на пазарлък

            И една врачанска от виден наш джамбазин:"И вида ли та да отвориш тооъъ капак шти строша ръцете,нема кво да пипаш там!"(става дума за капака на двигателя, при по-нататъшната експлоатация)
            Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
            Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
            Враца

            Коментар


            • #36
              От: Бисери по време на пазарлък

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              ...
              Най-готиното нещо което съм чувал за един Фиат Темрпа - тая кола е карана от две монахини.

              Почти си го представих
              Е те я едната :




              Уж офроуд, джипки-мипки пък никой не е споменал култовия слоган "Има сички блокажи" . И като питаш какви започва големия смях.
              В изблик да съм добронамерен към такъв продавач и да го поограмотя маалко, та да не се излага, се е стигало до: "Де..ба твойта .... проста" (от към мене )...

              Коментар


              • #37
                От: Бисери по време на пазарлък

                Е то и тоя пич дето ми докара джипката от Германия ми разправяше как всичко и работи. Ма нищо, че маркучите на вакуумите ги нямаше, че бяха изгнили!

                п.п. За кой не знае. Предното на Паджеро се включва от вакуумна муфа.
                п.п.п. Отделно, че ми търсеше 1100 Евра за докарване от Германия. Е верно от Хамбург, ама ....
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #38
                  От: Бисери по време на пазарлък

                  Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                  За един бус Дукато се опитваха да ме убедят, че е бил на манастир и с него са возили чаршафите до пералня. Нищо че само прозорците не бяха изгнили...
                  Ми кат вози мокро пране,как няма да е изгнил?
                  Нищо не мога,и нищо не знам...

                  Коментар


                  • #39
                    От: Бисери по време на пазарлък

                    Отварям мобилето,в село Калояновец Стара Загора ,един момък продава Паджеро 1,червено,измито лъскаво,3.5 мотор...на снимките мечта.Мятам се на колата и направо там,естествено паджерото в действителност изглежда различно ама наистина 3.5 ,вътре една гилза от нарезно дългоцевно,по рамата сложени ламаринки прикапани само отгоре и отдолу и пръснати със черен спрей,по купето една права линия нямаше,викам си и това мога да преглътна ,все пак 3.5 мотор е, и ще упорствам,давай да го палим,продавача вика стой само отстрани и гледай,нема да пипаш нищо,като съм го платил тогава ще пипам,появява се търговеца с бутилка от масло пълна с грес,отваря капачката и изстисква с усилие половината в капачката за маслото,гледам и невярвам на очите си,сигурно гледах 2-3 мин. изумен,продавача весел подава ток от нисан GR и паджерото пали сравнително леко,беше студено имаше сняг но гадината запали отраз,питам продавача,и това що го направи,тоя ме гледа и вика че това било най доброто за мотора и да не ги слушам другите дето разправяли намси какво,на въпроса с ламаринките по рамата (щото беше нещо от рода на капачка от буркан) вика че имал най добрия заварчик в България и се стигна почти до бой,имал ли съм пари или само се шегувам,на мен ми прекипя че тая нагла маймуна ме разкара 200 км. да му гледам цирка,тоя се качи на едно дясно чероки и избяга...незнам дали звучи като бисер ама на мен ми е весело
                    В интерес на истината винаги съм получавал сериозно отношение от продавачите,Кюстендил и Дупница са ми любимите и никога не съм имал проблем с каквото и да било,след сделка продаваща почти винаги прави софра ,даже чат пат и се чувам с някои от тях.Преди около месец два,взехме едно CRV,продавача даже ни свърза по телефона с бившия собственик,поговорихме,каза какво има да се прави по колата и какво е сменил наскоро,в последствие колата се оказа запорирана,пак си говорихме със бившия собственик,оказа се че си е оправил всички сметки и просто съдия изпълнителя не си е свършил работата да вдигне запора и това оправи човека,така че тия дето хитруват са все по малко или просто знаят с кой да се ебават.
                    Последно редактирано от Roninn; 18-02-15, 23:03.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #40
                      От: Бисери по време на пазарлък

                      А я ме светнете виЙ, понеже сте офроудъри, какво значи ''Офроуд пакет'' ?
                      Щот аз съм проЗД тенекеджия и не съм в чсс...
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • #41
                        От: Бисери по време на пазарлък

                        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                        А я ме светнете виЙ, понеже сте офроудъри, какво значи ''Офроуд пакет'' ?
                        Щот аз съм проЗД тенекеджия и не съм в чсс...
                        Тая глупост я имаше май кат екстра на Октавия - халуминиева защита на картера , и някакви амортесьори 2-3 санта по-високи.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Бисери по време на пазарлък

                          Абе и на екстрите за Жипки го има, сигурно ако има степенки, булбар и халогени е ''офроуд пакет''
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • #43
                            От: Бисери по време на пазарлък

                            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                            А я ме светнете виЙ, понеже сте офроудъри, какво значи ''Офроуд пакет'' ?
                            Щот аз съм проЗД тенекеджия и не съм в чсс...
                            За Джипа се предлага и струва над 2000лв...
                            Включваше гуми с по-висок профил (18" вместо 20"), метални защити на картер, раздатка, резервоар... Мисля включваше и система за 'пълзене' (офроуд круиз контрол 1-8км/ч)...
                            И такива разни дреболии...
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Бисери по време на пазарлък

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              ... подава ток от нисан GR и паджерото пали сравнително леко,беше студено имаше сняг но гадината запали отраз,,,,.
                              Ся няма да издам "тайна", ако кажа, че преди да отидеш това нящу е работило бая време, нали? Щото един познат така продаде един "летен дизел".
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Бисери по време на пазарлък

                                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                                Е то и тоя пич дето ми докара джипката от Германия ми разправяше как всичко и работи. Ма нищо, че маркучите на вакуумите ги нямаше, че бяха изгнили!

                                п.п. За кой не знае. Предното на Паджеро се включва от вакуумна муфа.
                                п.п.п. Отделно, че ми търсеше 1100 Евра за докарване от Германия. Е верно от Хамбург, ама ....

                                Да не е един и същи докарал и мойта и твойта,аз нямам гнило и все още,но имах много либси и либсващи болчета тук там...................
                                Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                                Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                                Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                                Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X