Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисери по време на пазарлък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Бисери по време на пазарлък

    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
    Що си и взел бастуна бре серсем? А сега как ще ходи бабето?
    Горубленската мода е да поставят по 1 диск с класическа и оперна музика в СиДи-то или поне обложка в жабката и да обясняват от колко уравновесен и спокоен пенсионер са закупили автомобила.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      От: Бисери по време на пазарлък

      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
      ако ще и Бентли за 500лв да продават...
      а ферари - синьо де, за 20 бона търсиш ли?

      Коментар


      • #18
        От: Бисери по време на пазарлък

        На последък е актуална версията, че колата е била на семейство гейове...
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #19
          От: Бисери по време на пазарлък

          Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
          На последък е актуална версията, че колата е била на семейство гейове...
          Нормално - там са парите /при купувачите гейзери/
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            От: Бисери по време на пазарлък

            Е, изпуснали сте най-важната подробност. Вече е задължително да има "забравено" детско столче на задната седалка...
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • #21
              От: Бисери по време на пазарлък

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              Е, изпуснали сте най-важната подробност. Вече е задължително да има "забравено" детско столче на задната седалка...
              ...има столчета и столчета... ами, ако е по-скъпо от колата - не столчето, а колата е подарък

              Коментар


              • #22
                От: Бисери по време на пазарлък

                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                В обратния вариант - на времето като си купувах пасата 11.2006г /беше на 4г 57000км/ от един колега на брат ми в Мюнхен, човечецът ми се извини 5 пъти, че била влязла мишка и нагризала малко шофьорския колан и щората на комбито... Даже ми показа снимка с капанчето как я е хванал След това 3 пъти ме пита цената ОК ли е - доволен ли съм Мисля, не е нужно да споменавам, че ми даде 2-ри комплект гуми с джанти, оригинални рейки за багажник... Даже и няколко СД-та да си слушам музика по път за София...

                Пък баничарката от аватара я купих за 200 евро и като компенсация, че не е измита, момчето беше напълнило резервоара с нафта предния ден

                Дали ще ида да си купя кола от джамбазите Само като им видя селските физиономии и "правоговора" и съм избягал, ако ще и Бентли за 500лв да продават...
                А това чул ли си го?Аре бе шо чекаш задно салто и рипаш у шавароте така се купува кола
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #23
                  От: Бисери по време на пазарлък

                  Това със столчето не го знаех,а една кола дали я е карал педал или жена разлика не виждам,все ше избягам че и в 2та случая подръжка само на салона,подръжка по механиката нулева

                  Коментар


                  • #24
                    От: Бисери по време на пазарлък

                    Миналата година, в Плевенска автокъща ме облъчваха с "Шефа я докара за себе си тая кола, ама сега си докара един МЛ и кара него, затова я продава толкова евтино".
                    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                    Walter Rohrl
                    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Бисери по време на пазарлък

                      Нищо ново няма да кажа общо взето, но все пак да споделя

                      Преди може би 4-5 години търсихме да купим едно Поло на тъста и тъщата (или друга такава малка кола), влизаме тук в Ст Загора в една автокъща, и още на входа гледам строено едно Поло, ама лъснато, изпънато, хваща окото, на пръв поглед кусура беше, че беше с 3 летНи оригинални джанти, пък задна дясна беше грозна стоманена (били я откраднали докато я докарвали от Германия, дрън дрън). Отварям вътре Полото, гледам километража показваше някъде 12-13 хил км, пък иначе производство 97 или 98 г, не помня вече. Действително самата кола беше много запазена, и откъм двигател, и откъм купе, няма ръждица дори и по пантите на вратите (а почти всички имат) - пък да я видите сега, ама това е друга тема, кара се на село все пак
                      Викам там единия търговец, абе викам това Поло тука, как можахте толкова много да му върнете километража, то още малко ще показва отрицателни километри бе?
                      Той се подсмихва под мустак и вика, абе ако ти кажа, няма да повярваш, чак ме е срам да кажа.
                      Бе кажи викам, сигурен съм, че и по-срамни истории съм чувал
                      Абе (започва той), от еди кой си град в Германия (забравих кой) я взехме, на една 80 годишна баба, дето в последните няколко години въобще не я е карала ....
                      Веднага го прекъсвам - и е ходила с нея само веднъж месечно на доктор в града с нея, нали?
                      Ха, откъде вика знаеш, точно така!
                      Бе даваха я по новините тая бабичка викам, някакво интервю даваше, ама то аз немски не знам, та не разбрах за вас ли говореше, или не
                      Ейййй, шегаджия си ти вика, ми викам ти пръв започна бе

                      Както и да е, в крайна сметка го взехме това Поло, защото нищо друго читаво нямаше.
                      Доволен е тъста, за толкова време сменя само консумативи, само в началото се появи проблем с кормилната рейка, нещо започна да затяга волана по едно време, закарах я в един сервиз, сега вече не помня подробности, ама нещо рейката била клеясала, даже прътите леко били ръждясали май, та рециклираха я в София там във хидравличния факултет и готово.
                      Момчето от сервиза вика, за да клеяса така, твърде е вероятно много време да не е карана, иначе колата ти е много запазена, ама вика нали знаеш, не гледай километража какво показва
                      Вече няколко познати ходят лично до Германия да си купят кола оттам от немец (обикновено по обяви от мобайл.де), по обясними причини - хем и разходка си правят.
                      Hristo Draganov
                      http://htftp.domainbg.com/HD/

                      И аз искам България чиста ! ! !

                      Коментар


                      • #26
                        От: Бисери по време на пазарлък

                        Първия въпрос, който изважда "джамбазите" от равновесие е, "Колко собственика има колата до момента" , ако отговора е "жена е последния собственик", тук веднага да се иска оригиналния талон........ настроението за пазар почти изчезва, защото се вижда и реалната година на първа регистрация, която традиционно не съвпада с тази на обявата оттук вече, ако ви харесва колата и носите "кеш", може само да диктувате цени и в зависимост колко е "потънал" търговеца, толкова отстъпката ще е по голяма!
                        Не е оригинална рецепта, но при мен работи напоследък, иначе може да чуете , "Салон-като апартамент", на въпроса "двигателя не работи равномерно", отговор "той е забравил да работи, не е пален от 6 месеца" и т.н. или култовото "колко даваш", тук вече имаш "карт бланш" да си тръгнеш с нещо годно за скрап!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Бисери по време на пазарлък

                          Преди няколко години (2010 ) си избирах лека кола. Намирам аз една лъскарка в една автокъща в Ст.Загора. Звъня им по телефона, разбираме се,че тръгвам от Кърджали и се уговаряме като наближа автокъщата да им се обадя. Пристигам пред автокъщата, колата наистина там, лъскарка. Собственика на автокъщата ми казва "Аре бе, двама мераклий вече връщам,нали ти я пазя за теб "
                          Опитвам да отключа колата с дистанционното - йок. Акумулатора паднал до такава степен,че не работи централното. Оказва се,обаче,че и ключалката нещо не работила, та се наложи джамбазина да влиза през багажника да отваря колата. Както и да е, вдигаме капака, подаваме ток, колата едвам пали ( бензинова ) , отзад страхотни пушеци... Най-интересното бе,че всички възможни предупредителни лампи на таблото светеха ( масло, антифриз, спирачна течност... ) "Ааа, това е падналият акумулатор, не се безпокой, направи й едно кръгче " Тръгвам аз, засилвам се и изненада - педала на спирачката потъва, буквално до пада и никой! Добре,че карах с 30, та с ръчна спирачка успях да спра.... Вдигаме с продавача отново капака и какво да видя - в казанчето за спирачна течност няма абсолютно никой, маслото е 2 сантиметра под минимума, а антифриза е пресечен...
                          Ясна работа, казвам аз. Джамбазина : '' това са дребни кусури, колата е пуканка "
                          По живо - по здраво си тръгнах, но спомена за пуканката си остана за дълго

                          Т
                          First Man, then Machine!
                          Lada Niva
                          Honda XR 400

                          Коментар


                          • #28
                            От: Бисери по време на пазарлък

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:obiava.jpg
Прегледи:1
Размер:154.3 КБ
ID:5642467
                            Попадам на втора обява от автокъщата с този тескт.
                            Георги Гатев

                            Коментар


                            • #29
                              От: Бисери по време на пазарлък

                              Не знам колко е от значение, но един местен джамбазин продаде на всички доктори в Германия колите тук. Чак се чудя вече там докторите какво карат.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #30
                                От: Бисери по време на пазарлък

                                Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                                Не знам колко е от значение, но един местен джамбазин продаде на всички доктори в Германия колите тук. Чак се чудя вече там докторите какво карат.
                                Е те ги сменят през месец два бре

                                Най-готиното нещо което съм чувал за един Фиат Темрпа - тая кола е карана от две монахини.

                                Почти си го представих
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X