Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор м/у старо Piaggio Ciao и ново Peugeot Vogue

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор м/у старо Piaggio Ciao и ново Peugeot Vogue

    С риск да отнеса някоя майна че ви занимавам с такива мъници ще задам няколко въпроса.

    От около 10-тина години вече през хубавото време из града си бръмча с едно Piaggio Ciao. Много доволен карам си безгрижно навсякъде, евтино и сравнително бързо се предвижвам с него. Да ама + тези 10-тина години каране мотопедката имаше още 30-тина преди това, иначе съвсем просто казано моторчето прехвърли 40-те и започна тук-таме да дава фира.

    Най-вероятно в този живот няма да си купя чисто нова кола та реших поне да се поглезя с нова педалетка. Обаче за голяма моя мъка от Piaggio ме информираха че вече не произвеждат педалетките и ако имам мерак да карам да си купя втора употреба, е да ама аз си имам такова. Позаинтересувах се у нас дали може да се намери нещо подобно ново и открих Peugeot Vogue

    И сега въпроса който ме вълнува, какво е вашето мнение.
    Да продължавам да си карам Piaggio Ciao като задължително ще трябва да вкарвам някакви пари в нови части за възстановяването му но въпреки това ще ми излезе по евтино от новото Peugeot Voguе предполагам де. Или да си купя новата педалетка и да си свиркам следващите 10-тина години.

    Има ли някой който е притежавал, карал или има наблюдение в/у Peugeot Vogue, склонен съм и имам желанието да си взема новото моторче но не знам като здравина и надеждност дали се доближава до Piaggio Ciao. Знам само че като килограми, разход на гориво и скорост са почти еднакви.
    Ще съм доволен да получа някакви мнения и препоръки.

  • #2
    От: Избор м/у старо Piaggio Ciao и ново Peugeot Vogue

    Днес отидох до Пежо да разгледам от близо и евентуално да я пробвам педалетката. От 3-4 метра разстояние изглежда прилично, когато я разгледах от близко и го яхнах да видя как е амортизацията му както се казва изпитах шок и ужас. Питаха ме дали искам да го запалим и да го изпробвам но любезно им отказах, не мога да повярвам че могат да произведат такъв боклук.

    Коментар


    • #3
      От: Избор м/у старо Piaggio Ciao и ново Peugeot Vogue

      Препоръчвам ти да реставрираш пиаджото с оригинални нови части старо производство и да с го караш още 40 години.
      С новото ще караш 4 и ще го хвърлиш.

      Коментар


      • #4
        От: Избор м/у старо Piaggio Ciao и ново Peugeot Vogue

        Пежо-то е китайско , бягай надалеч .

        Коментар


        • #5
          От: Избор м/у старо Piaggio Ciao и ново Peugeot Vogue

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          Препоръчвам ти да реставрираш пиаджото с оригинални нови части старо производство и да с го караш още 40 години.
          С новото ще караш 4 и ще го хвърлиш.
          О да, след като го видях на живо какво представлява дори и да ми предложат от представителството на Пежо да ми го заменят за моята 40-годишна педалетка няма как да се съглася още повече пък да дам пари за подобно нещо. За моя радост се намират доста нови оригинални части (поне така казват търговците) за Piaggio Ciao все още, така че ще подменя някои неща и ще си го карам.

          Коментар


          • #6
            От: Избор м/у старо Piaggio Ciao и ново Peugeot Vogue

            Има доста модели на Пежо, които са си откровени ментаци- слагат им само емблемата Пежо и всичко друго е китайско, при това най-ниско качество. Пластмасите пожълтяват още първото лято, всичко се чупи , скърца, тропа. Тая педалетка я имаше изложена в т.нар. Мото изложение за около 2000лева. Пълна трагедия...
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X