Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

    Здравейте, от днес вече има налични следните модели:

    1. PW12000EXTREME HD - нова цена 690 лв.
    2. PW12000PS
    3. PW6000
    4. PW3500
    5. PW2000

    Първите 2 модела могат да бъдат комплектовани и със синтетично въже.
    Поздрави!
    PowerWinchBulgaria
    TOYOTA 4RUNNER
    0899727443

    Коментар


    • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

      Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
      Здравейте, от днес вече има налични следните модели:

      1. PW12000EXTREME HD - нова цена 690 лв.
      2. PW12000PS
      3. PW6000
      4. PW3500
      5. PW2000

      Първите 2 модела могат да бъдат комплектовани и със синтетично въже.
      Поздрави!
      Здрасти колега,
      поздравление за качествените продукти и коректността.
      Би ли ми препоръчал модел за Лада Нива, че нещо се зарибих?

      Коментар


      • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

        Здравей колега, извинявам се за късния отговор но съм на почивка и ми е кът нета. За Нива, лебедка 9000-10000lb би била чудесен избор според мен, за съжаление не разполагам с такъв модел. PW6000 ще ти бъде малка, това което мога да ти предложа са PW12000EXTREME HD или PW12000PS. Смятам че когато става въпрос за лебедка е хубаво да се подсигурен - когато наистина ти потрябва да ти свърши работа. Пълна спецификация на моделите можеш да намериш в темата, може и да ми се обадиш по теефона да разговаряме.

        Поздрави!
        PowerWinchBulgaria
        TOYOTA 4RUNNER
        0899727443

        Коментар


        • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

          Истински 6000 на Нива няма къде да закрепиш, защото в Нива няма нищо отпред което да издържи 3 тона опън.

          Коментар


          • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

            Точно за нива не е добре да се слага мощна лебедка от сорта на 12 000. Поради причината която Ясен каза-на тенекиите не може да се сложи нещо много яко, че ако се затиниш сериозно в някое дере-ще тръгне само лебедката с част от колата. Но 6000 либри ще и дойдат добре на ладата, те китайските либри не са като американските.

            И пак с едно наум при дърпане. Особено ако я е загризала кафявата болест, която при нивите си е често явление...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

              ... отделно че сериозна 12000 тежи едни килограми които Нива на муцуната я ги износи, я не.

              Коментар


              • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                И двамата имате право, но не сме коментирали с колегата как и къде ще се монтира лебедката. PowerWinch PW6000lb е тествана многократно на Suzuki Vitara къса база, Jimny, Samurai и се справя чудесно, допълително предимство е че теглото и е 14 kg. Но Vitara къса база е "най-голямата" джипка на която е тестван модела (или аз имам информация). На мен ми изглежда че Niva-та е по-тежка. Съгласем съм с това че монтажа на лебедката е важен колкото самата лебедка, PW12000EXTREME HD тежи 37 kg, със синтетично въже 27 kg, а PW6000 както споменах само 14 кг. Колегата трябва да прецени в зависимост от това къде и как възнамерява да кара. Допълнително един полиспаст + PW6000 ще го извадят от много калища, но дали 12000 в купето не е по сигурно. Моля ако има колега с Niva да сподели опит, съвети за монтаж няма да са излишни.

                Поздрави!
                PowerWinchBulgaria
                TOYOTA 4RUNNER
                0899727443

                Коментар


                • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                  Аз се замислям за лебедка на витарата,само се чудя дали тези 6000 и само 14 килограма са достатъчни?Витарата е къся,но според вас не е ли по-добре да сложа една 12000 либри,по истинска ми изглежда?Парите не са толкова важни като ценова разлика,просто обичам когато купувам нещо,да зная че ще ми свърши работа когато ми се наложи.
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар


                  • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                    За Vitara къса база гарантирам че PW6000 върши иделана работа, мога да дам координати на колеги от Смолян, цяла компания с Vitari са, ще споделят в какви ситуации са я тествали.

                    Поздрави!
                    PowerWinchBulgaria
                    TOYOTA 4RUNNER
                    0899727443

                    Коментар


                    • Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                      И аз съм за 12000 , да не кажа че и 15000 няма е зле! И задължително 2 полиспаста в багажника за баласт. А ако бюджета позволява една 9000 либри отзад.
                      Нивата си е тежка и мощна кола и така оборудвана спокойно може да се ходи дори и на риболов.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                        Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
                        ...На мен ми изглежда че Niva-та е по-тежка.
                        Нива и Витара са сравними по маса, но доста различни като конструкция. Нива отпред е само ламарина и по същество и замисъл е лека кола или паркетник. Като базова проходимост е сравнима с Витара, но за разлика от Витара изобщо не подлежи на наджипване.

                        Поставянето на лебедка на Нива е безсмислено.

                        Ако някой все пак много иска неговата Нива да изглежда джипово - 6000 е отвъд разумното и трябва да се мисли за по-малки лебедки. Тези 14кг просто ще се отпорят при попадане в някоя голяма пътна дупка.
                        Последно редактирано от Ясен; 10-09-16, 20:57.

                        Коментар


                        • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          И аз съм за 12000 , да не кажа че и 15000 няма е зле! И задължително 2 полиспаста в багажника за баласт. А ако бюджета позволява една 9000 либри отзад.
                          Нивата си е тежка и мощна кола и така оборудвана спокойно може да се ходи дори и на риболов.
                          Очевидно и тук опита ни се смее с глас Да сметнем дискусията за приключена - 6000lb, са достатъчни за Niva.

                          Поздрави!
                          PowerWinchBulgaria
                          TOYOTA 4RUNNER
                          0899727443

                          Коментар


                          • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                            Аз съм с 8000 на дълга витара според мен са напълно достатъчни, ако има какво да я захрани. Залепнала в преспа стар сняг до праговете я дърпа под 90 градуса и вдига двете колела, по-вероятно е да я разкъса отколкото да спре .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                              Красиии, то пък снега е едно непреодолимо препятствие за лебедката...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Лебедки PowerWinch, лебедки SuperWinch, синтетика PowerLine, светлини PowerLights

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Красиии, то пък снега е едно непреодолимо препятствие за лебедката...
                                Коле, то си зависи от снега. Имал съм случаи около метър, пролетен, разтопен няколко пъти и станал на туткал и няма мърдане дори с 13000 лебед - т.е. тя лебедката си работи има жипа не излиза и се опитва да се разпадне
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X