Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Elefaantentreffen 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Elefaantentreffen 2015

    Еее, браво Барни! Много гот.
    Отдавна го мисля, но съвпада с друго мероприятие по същото време, на което съм длъжен да присъствам.
    Ще видим догодина как ще се падне.
    Аз го мисля по емзеткаджийска линия ...
    Приятел от Анкара всяка година ходи с едно MZ 500 та мислех и аз да подготвя едно за там...Да идем и да се върнем.
    Може да си го срещал в кемпа - Бирол.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10830646_10153054218277346_5960946233181487096_o.jpg
Прегледи:1
Размер:163.0 КБ
ID:5641228
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • #32
      От: Elefaantentreffen 2015

      Еха......Много култов колегата от Турция.Чак с посудата и печката.Интересно от Анкара до немачко с еМЦе-то ли джара?

      Коментар


      • #33
        От: Elefaantentreffen 2015

        Да, минава през България и на там и на обратно. Но печката и посудата са германски
        ______2
        Е = MZ

        Коментар


        • #34
          От: Elefaantentreffen 2015

          Много хубав пътепис. Дет' се казва "Гледам и не вярвам на ушите си". Виждал бях преди снимки от заснежен мото събор, но си мислех, че природата е изиграла кофти шега на нашего брата..

          Коментар


          • #35
            От: Elefaantentreffen 2015

            Баси ентусиаста.Страшен.Намерих го в нета, даже е ходил на ретросрещата в Идилево.Има снимки.
            А какво значи, че печката и посудата са германски- на мото събора ли ги раздават или си ги купуваш???

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040199.jpg
Прегледи:1
Размер:135.4 КБ
ID:5641255
            Последно редактирано от ичиконти; 11-02-15, 11:20.

            Коментар


            • #36
              От: Elefaantentreffen 2015

              Първоначално публикуван от ичиконти Преглед на мнение
              А какво значи, че печката и посудата са германски- на мото събора ли ги раздават или си ги купуваш???
              Барни ще ни разкаже. Вече си имаме наше момче/и момиче/ дето е ходило там
              Колко струват дървата...С печки ли ги дават, без печки ли? Може ли човек да занесе сам всичкото вино, дето ще изпие там...Греяно ли го дават, студено ли ... Ей такива неща
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • #37
                От: Elefaantentreffen 2015

                Барни, голям поклон пред двама ви. Хубаво е човек да мечтае, но още по хубаво е да осъществява мечтите си. БРАВО.
                Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                Коментар


                • #38
                  От: Elefaantentreffen 2015

                  Барни айде дай разяснения де, че мира не ми дава!?!?!?!Печките там ли се купуват или наемат.Дървата колко струват?Вчепетлен съм мЛого................

                  Коментар


                  • #39
                    От: Elefaantentreffen 2015

                    Здравейте,

                    Тия дни нямах възмойност да пиша, защото при нас беше доста натоварено. Колегата от Турция не съм го видял, но наистина имаше много MZ-a. Например, имаше едно "шестдневно" MZ, което според мен е доста рядък модел.
                    Относно дървата, печки, посуди - дървата се продават - 5 евро един наръч дърва (излиза около 50 евро за кубик), всичко останало трябва да се носи. Миналата година може да не е било така, но тази година срещата беше под мотото "back for future", т.е. без всякакви четириколесни (за тях имаше отделен паркинг на около 4км. от събора), допускаха се само мотоциклети без или с кош и всичко, което можеш да натовариш на тях (т.е. вино, колкото можеш да натовариш ). Алкохол, греяно вино и храна също можеше да се закупи от няколко "капанчета", цените бяха напълно нормални (като за Германия, например чаша греяно вино 2 евро, порция картофки 2 евро и т.н.).
                    Сега, след като мина известно време от срещата, се замислям, че при планирането на едно такова посещение от България, трябва да се предвиждат преходи от максимум 200 км. на ден. Да, изглеждат малко, но като се има предвид състоянието на пътищата и "толерантността" на щофьорите на Балканския полуостров, мисля, че са достатъчно.
                    Тази седмица беше Alte Elefantentreffen и се чудехме, дали да не отидем. Но срещата беше на само 250км. от тук, пък и времето се затопли (8 градуса!!)... Нямаше да има приключение...

                    Поздрави,
                    Барни

                    Коментар


                    • #40
                      От: Elefaantentreffen 2015

                      Благодаря ти Барни. Тази зима покарвах всеки възможен ден стига да не вали. Според мен с добра екипировка 400/600 км няма да са проблем, стига да има течно гориво за вечерта. Благодаря за споделеното. Много безаварийни километри.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Elefaantentreffen 2015

                        Супер, браво за ентусиазма и за труда положен да достигне до нас!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Elefaantentreffen 2015

                          Барни, Благодаря!
                          Мазохизма достигна нови измерения в моите очи, след като прочетох пътеписа ти Тия верно си нямат достатъчнио забавления в ежедневието.
                          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                          Коментар


                          • #43
                            От: Elefaantentreffen 2015

                            Този уикенд е мото срещата за 2016! Дали ще има пак БГ присъствие?Малко снимки да сплакнем очите и тази година ,че зимата взе да ми писва вече.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Elefaantentreffen 2015

                              Предполагам ще е доста масово тази година. През седмицата срещах много мотори запътили се в тази посока. Снега се стопи. Температурата беше днес към 12гр. Утре съм ангажиран но в неделя ще завъртя до там.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Elefaantentreffen 2015

                                Natürlich , разбира се, че и тази година ходихме. Купона беше на ниво, както винаги!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1650.jpg
Прегледи:1
Размер:195.2 КБ
ID:5700443Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1654.jpg
Прегледи:1
Размер:183.1 КБ
ID:5700444Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1659.jpg
Прегледи:1
Размер:204.6 КБ
ID:5700445Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1662.jpg
Прегледи:1
Размер:202.3 КБ
ID:5700446Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1665.jpg
Прегледи:1
Размер:209.8 КБ
ID:5700447Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1668.jpg
Прегледи:1
Размер:226.3 КБ
ID:5700448Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1669.jpg
Прегледи:1
Размер:215.2 КБ
ID:5700449Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1674.jpg
Прегледи:1
Размер:234.2 КБ
ID:5700450Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1677.jpg
Прегледи:1
Размер:193.6 КБ
ID:5700451Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1679.jpg
Прегледи:1
Размер:194.6 КБ
ID:5700452Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1681.jpg
Прегледи:1
Размер:167.0 КБ
ID:5700453

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X