Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фосфорен бронз в Бургас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фосфорен бронз в Бургас

    Интересува ме от къде в Бургас може да се купи фосфорен бронз? Това може да се счита и като обява.Трябва ми парче 30 или повече мм диаметър с дължина около 10см за направа на втулка за винта на лодката ми.Ако някой си отдава струга под наем също съм заинтересуван,че ми омръзна да се занимавам с некадърни ,алчни стругари,които и връзките на обувките си немогат да вържат....Материал за 3 втулки ми изхабиха и накрая ги изпортиха.Баща ми може да ми я изработи,но няма струг.Трябва ми струг за 1ч срещу заплащане разбира се да пратя баща ми да я направи като хората,макар че не е стругар.

  • #2
    От: Фосфорен бронз в Бургас

    Не знам точен адрес , по Индустриална в гаражите преди бившия ДАП влиза се навътре продават и акумулатори .
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #3
      От: Фосфорен бронз в Бургас

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      Не знам точен адрес , по Индустриална в гаражите преди бившия ДАП влиза се навътре продават и акумулатори .

      Точно там, почти в дъното и в дясно .Има доста богато разнообразие на метали.
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #4
        От: Фосфорен бронз в Бургас

        Благодаря ви за бързите отговори колеги.Да сте живи и здрави.

        Коментар


        • #5
          От: Фосфорен бронз в Бургас

          Миналата седмица ходих до посоченото от вас място и ако говорите за една фирма на ъгъла точно до пункта за зареждане на пропан-бутанови бутилки там ми казаха че нямат.Но акумулатори не можах да видя и не знам дали говорим за едно и също място.Във фирмата за която говоря касата за плащане се намира на втория етаж на една сграда.Та за тази фирма ли говорим?

          Коментар


          • #6
            От: Фосфорен бронз в Бургас

            Незнам защо този материал вече мн. трудно се намира.Мога да ти потърся във Варна.

            Коментар


            • #7
              От: Фосфорен бронз в Бургас

              Миналата година ми трябваше бронз щестостен S60 L1000. Отидох в склада, имаха,попитах за цената - 600лв. Малко ми прималя, малко ми се свиха гащетата, па се обърнах и си тръгнах. Нямам идея защо е толкова скъп тоя материал.

              Коментар


              • #8
                От: Фосфорен бронз в Бургас

                Преди две години правих две гайки за сервизен винтов крик на един приятел . За едната имах материал останал ми от едно време но за втората човека ходи в Ангел Стоилов и се върна малце с оцъклени очи Ф 100 на 100 мм дължина 210 лева . Което пак на фона на 510 лева за една оригинална бронзова гайка си беше направо без пари . В последствие пак правих разни тягови гайки но вече от високоякостен полиамид .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Фосфорен бронз в Бургас

                  Първоначално публикуван от stypkata Преглед на мнение
                  Миналата седмица ходих до посоченото от вас място и ако говорите за една фирма на ъгъла точно до пункта за зареждане на пропан-бутанови бутилки там ми казаха че нямат.Но акумулатори не можах да видя и не знам дали говорим за едно и също място.Във фирмата за която говоря касата за плащане се намира на втория етаж на една сграда.Та за тази фирма ли говорим?
                  Явно не си отишъл където трябва. Трябва да отидеш до Алианс в Комлука , продължаваш стотина метра напред и търсиш портал в дясно . Питай къде балансират кардани ... в този двор е и склада за метали само че се влиза навътре . Хората наоколо ги знаят и като склад за акумулатори. Успех в намирането.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Фосфорен бронз в Бургас

                    Гледах разни описания на различни полиамиди тефлони и прочие поли-та, но така и не ми стана ясно.Някой може ли да каже коя пластмаса може да замени бронза?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Фосфорен бронз в Бургас

                      Полиамид. Има най-разнообразни, включително и с вградена смазка. Ама и цените на някои са като на бронза.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Фосфорен бронз в Бургас

                        Специално за лодката, без угризения бих ползвал полиамид от типа Sustamid 6. Ще надживее с пъти фосфорния бронз. В Бургас, можеш да го намериш на бул."Владимир Вазов" 5. Тел. 056/811482.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Фосфорен бронз в Бургас

                          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                          .... човека ходи в Ангел Стоилов и се върна малце с оцъклени очи Ф 100 на 100 мм дължина 210 лева ....
                          Е нема ги вече татовите цени . Така че вместо да се цъклим , не е лошо да си сверим часовника , нали.
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Фосфорен бронз в Бургас

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Полиамид. Има най-разнообразни, включително и с вградена смазка. Ама и цените на някои са като на бронза.
                            Така де ама разликата в теглото е почти 10 пъти . Материала за двете гайки по цени на Обликос които със сигурност не са най евтините идва към стотина лева .
                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Е нема ги вече татовите цени . Така че вместо да се цъклим , не е лошо да си сверим часовника , нали.
                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Сверявам сверявам ама доходите на хората хич ги няма .
                            Последно редактирано от sek.1; 21-02-15, 04:56.
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Фосфорен бронз в Бургас

                              https://www.youtube.com/watch?v=q0l23hFFHJM на 42:38 - момента когато монтира бронзовата втулка. Идеята е тялото да го направиш примерно от неръждавейка и да набиеш тънкостенна бронзова втулка, евентуално да нагаждаш вала към втулката. ( ако мястото позволява набиване на стоманена втулка върху вала)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X