Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ринг свободен

    Темата е вдъхновена от безброй чепканици на вълна из форума.
    Темите са пълни с простотии, дето не са за общия форум. Рано или късно, на някой модератор му кипва канчето и трие, друг път заключва. Така остават много разочаровани съфорумци, които са имали да кажат още нещо на "оня БСП-ар, ГЕРБ-ер, женкар, путьомаринкин и т.н.". Дали не бихме могли да си насочим отрицателната енергия и личните дрязги тук, а в другите теми да си говорим по същество?
    Започвам:
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Освен със Столична община, АПИ, ГЕРБ и т.н. не знаех, че си свързано лице и с производителя на "Мотокс". Покайвам се горчиво и дълбокоискрено се извинявам за внесената от мен нотка на съмнение във високите органолептични и хигиопростастични качества на техния продукт "Зимна течност за чистачки".
    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
    Дълбокозаблудени приятелю, очаквах повече въображение от теб в така създалия се между нас етюд. Оставам твой почитател и ще продължавам да ползувам твоите постове за разтуха след бурното си ежедневие.
    Някой да мине, да забърше. Моля!
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

  • #2
    От: Ринг свободен

    Забрави транспортните фирми, с които съм си бис-бизе.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Ринг свободен

      Не знам каква е целта на темата, но ми прави вЧепетление, че винаги скачаш да защитаваш приумиците на властта / администрацията, против които се пръква някаква тема във ФорумЪт. И това става преимущественНо, когато идеята изхожда от Партията с голямо "Г". През разните мандати на разни тройни лами и т.н. си траеш и оставяш публиката да се жалва и плюе на воля. Та затова стигнах до такъв извод. Да продаваш течност, съставена от "метанол, вода, ароматизатор", дори да си лепнал черепи-кости на етикета, не е редно. Добре, че беше онази тема, та се загледах и престанах да си купувам "Мотокс". Казах това и ти скачаш на амбразурата: "Написали ли са производителите, че е отровно ? Написали са ! Нека да си продават тогава, къде пише, че е забранено ?" Е, аз ако утре пусна кренвирши в магазина с една малка лепенка "Отровно ! Продуктът не е за ядене, а за декорация на хладилници, създава психически конфорт при отварянето му", колко народ ще изтровя, можеш ли да сметнеш ?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        От: Ринг свободен

        Айде сега, бръкни в шкафчето на жена ти (ако вече/още имаш такава) и погледни всичките препарати, с които ти чисти къщата. После ще си говорим пак.
        П.П. ЦелтЪТ (както вероятно би се изразил) на темата е да си чепкаме вълната тук (надявам се не само ние двамата) вместо по сериозните дискусиЙ (пак от теб го копирам "Й"-то).
        Последно редактирано от Тропчо; 04-02-15, 22:38.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #5
          От: Ринг свободен

          Това часна тема ли е, или могат да участвуват всички?
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #6
            От: Ринг свободен

            Мисля, че кандидати за темата има, въпросът е дали ще се престрашат да дойдат тук. Разчитам на тяхната съвест, щото ми писна да гледам лични дрязги в "ефир".
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #7
              От: Ринг свободен

              Почти във всяка тема се очертават побойници, но на определеното място, някак си, е по-ефектно. Едва ли някой ще тръгне да хитрее в спама. Вижда му се несериозно.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • #8
                От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Не знам каква е целта на темата, но ми прави вЧепетление, че винаги скачаш да защитаваш приумиците на властта / администрацията, против които се пръква някаква тема във ФорумЪт. И това става преимущественНо, когато идеята изхожда от Партията с голямо "Г". През разните мандати на разни тройни лами и т.н. си траеш и оставяш публиката да се жалва и плюе на воля. Та затова стигнах до такъв извод. Да продаваш течност, съставена от "метанол, вода, ароматизатор", дори да си лепнал черепи-кости на етикета, не е редно. Добре, че беше онази тема, та се загледах и престанах да си купувам "Мотокс". Казах това и ти скачаш на амбразурата: "Написали ли са производителите, че е отровно ? Написали са ! Нека да си продават тогава, къде пише, че е забранено ?" Е, аз ако утре пусна кренвирши в магазина с една малка лепенка "Отровно ! Продуктът не е за ядене, а за декорация на хладилници, създава психически конфорт при отварянето му", колко народ ще изтровя, можеш ли да сметнеш ?
                1. Нямам партийна принадлеждност, съдя за работата на отделните правителства според това, с което са спомогнали на бизнеса ми. В това число, пречките, които са поставили пред нелоялната конкуренция.
                2. Говорим за течност за чистачки. Къде в цялата картинка има поглъщане на тази течност? Миииии, да забраним и електричеството, щото е опасно. На всеки контакт да има череп и кокали?
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                  Почти във всяка тема се очертават побойници, но на определеното място, някак си, е по-ефектно. Едва ли някой ще тръгне да хитрее в спама. Вижда му се несериозно.
                  Е, да кажем че се размечтах. В сериозните теми си пишем нещата по темата, а като се счепкаме идваме тук. Човещина!
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                    ...според това, с което са спомогнали на бизнеса ми. В това число, пречките, които са поставили пред нелоялната конкуренция.
                    2. Говорим за течност за чистачки. Къде в цялата картинка има поглъщане на тази течност? Миииии, да забраним и електричеството, щото е опасно. На всеки контакт да има череп и кокали?
                    ... Аха. Нелоялна конкуренция? Сиреч ако не си от "обръчите" си нелоялен (всъщност да - нелоялен към партията) конкурент и чрез смачкването ти властта подпомага бизнеса (правилния, лоялния такъв)
                    А за метанола - ако си беше направил труда да прочетеш темата, не само да ме дебнеш къде какво съм написал из форума, за да ме апострофираш, щеше да видиш, че се коментира ВДИШВАНЕТО на негови изпарения през вентилационните отвори на колата, след като си пуснал пръскачките на стъклото.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ринг свободен

                      Вероятно имаш предвид това:
                      Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
                      Да примем, че драматизираме с метанола. По сходен начин драматизираме с липсата на зеленина в градовете, и така нататък.
                      Но само в нашия вход има 5+ болни или умрели от рак за 10 години, болните са в тежка форма, 16 апартамента. Все нещо причинява това и дори рискът това да е пренебрегваният метанол да е минимален - не го искам.
                      Параноята е повсевместна. Аз искам да живея в гората, ама няма кой да ми даде УПИ, ток, канал, вода и нет. Иначе съм за природосъобразния начин на живот.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ринг свободен

                        "Уважаеми колеги,

                        Изключително много време и енергия губя, за да отговарям на заяждания, негатино отношение и не ми остава време да се занимая с положителни и градивни дейности свързани с проекта както и да отделям врем еда си движа собствения бизнес. От друга страна никой от Вас не реши да помогне с идеи, предложения, развитие на проекта. Вече съм убеден, че посоката ще се запази същата и затова взимам решение да бъде затворен този форум и най-вероятно ще се ориентираме към собствен форум на проекта или други партньори с по-положителни членове.

                        Спирам да пиша. Ще оставя форума до довечера отворен за да си кажете последните мнения и след това го затварям, а ако се прецени и ще бъде изтрит.
                        Някой може да си помисли и да каже, че много лесно се отказваме, какви предприемачи сме, но това не е отказване. Просто форумната част на проекта ще бъде преместена на друго място, за да бъдем по-целенасочени!

                        Всичко добро и успех!

                        Слави"

                        Дайте му и на този колега фронт тук. Да продължавам ли?
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ринг свободен

                          Само напомням на всички, че и тук в Спама важат същите правила за лични нападки и обиди, които важат и за останалата част на форума.
                          Nothing comes from nothing...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ринг свободен

                            Демек да си ни таковат анонимно, чрез системата на червени картони.
                            Между другото, аз защо не мога да давам негативни оценки , а само положителни ?
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              аз защо не мога да давам негативни оценки
                              Е па оно требе да се заслужи! За определен период, трябва да се докажеш като уникален гадняр и вече имаш карт бланш да злобееш.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X