Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
    Той същият. Така и не е могъл да хване цаката на двойното Н, гледам
    Е ти па претенциЙ.
    За сравнение, един много виден форумен член не уцелва никога къде да слага пълен член.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Е ти па претенциЙ.
      За сравнение, един много виден форумен член не уцелва никога къде да слага пълен член.
      А друг, не точно член а нещо повече, "щтрака ли, щтрака"

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Отдавна е учил, а и от 90та бачкаше 25/24, та случва се,това да му беше.
        пп за Мулетаров
        Последно редактирано от veskov; 11-10-19, 22:49.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Отдавна е учил...
          ОчевАдно е. Викам да не споменавам повече името Му, защото току-виж се материализирал.

          П.П. Ако Ванката ви се види властоборец, по форумите се подвизават и такива индивиди:

          Първоначално публикуван от неизвестен Херой Преглед на мнение
          ...Тея дни ми дойде писмо, че преди 5 месеца някъде из варненско са ме заснели със скорост 92 км/ч при ограничение 60 в извънградски условия и за тая работа аз трябва да платя 300лв??? Тея хора акъл имат ли? Аз не съм от тоя район и очевидно не познавам обстановката, пропуснал съм да видя знак 60 след като съм карал 3 часа и сега трябва да им дам половин заплата??? Това си е чист рекет!...
          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Няма, дядовото, няма. Щото нема да сФанеш, че "фанар" е нескопосан русизъм, като "южнъй пАток" напр., като "нальот" и прочие нАучни термини, които БГ-дръвниците, обучавани във "Фрунзе", не са знаЯли как да преведат на майчин език. Па и беше много "шик" да ръсиш русизми едно време в НеРеБея...
            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Кхъ-кхъ, дядовото, ш'ма извинЕваш, ма на руски "фонарь" = фенер, а на турски "фанар" = фенер. "Фанариоти" не си ли чувАл? Жители на кв. "Фанар" (Фенера) в Цариград. В този квартал прочее е и желязната българска черква. Фенер наричат похлупака над пилота щото е рамка със стъкла - като старите улични и др. фенери.
            Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
            Гагич, врътнаха те!

            Дето се вика - не съм казвал, но пак повтарям:
            ВрътнАха те, прописа...
            В миналото ще остане, каквито сме били...

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Първоначално публикуван от Emilppp Преглед на мнение
              Дето се вика - не съм казвал, но пак повтарям:
              ВрътнАха те, прописа...
              Eми не издържах. Такава "въпиюща" неграмотност:
              Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
              Дали фонар (руски) или фанар (български), все няма нищо общо с фенер...
              Как да не реагираш?
              Ама то с ДСУ няма смисъл. Изоставането е непреодолимо.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Eми не издържах. Такава "въпиюща" неграмотност:

                Как да не реагираш?
                ...
                Много ти били слаби ангелите бе, Гагич. Ако питаш мен, некои хора умишлено те гагичосват (пърдон, подкокоросват) да видят колко ти е силна волята за неписане. Единственото решение е да спреш и четенето, инак винаги ще се намери някой дразнител.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Eми не издържах. Такава "въпиюща" неграмотност:Как да не реагираш?
                  Ама то с ДСУ няма смисъл. Изоставането е непреодолимо.
                  Gagic , останал съм с впечатление че си експерт се-се-се-рестофон , но все пак в руския язык си съществува думата "фанер" , различна от фонарь , и означава ето това https://www.google.com/search?q=%D1%...cQDRHLv3XdwGM:
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:153920.jpg
Прегледи:1
Размер:35.8 КБ
ID:5822329


                  Последно редактирано от nbajani; 16-10-19, 12:33.
                  Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                    Gagic , останал съм с впечатление че се експерт се-се-се-рестофон , но все пак в руския язык си съществува думата "фанер" , различна от фонарь , и означава ето това https://www.google.com/search?q=%D1%...cQDRHLv3XdwGM:
                    Нет-нет, дорогой. Слово "Фанера". От "фурнир" идва.
                    А "фАнар" идва от руското "фонарь", което, както знаем ний русофылите , се чете "фАнарь", както "поток" се чете "пАток" и так далее...
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Нет-нет , Слово "Фанера". От "фурнир" идва
                      По конкретно означава ламинат - многослоен материал произведен от слепени чрез пресоване дървении.... но да не издребняваме...
                      Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Eми не издържах. Такава "въпиюща" неграмотност:
                        Що не цитира и това:

                        Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                        Всяка област си има свои термини - в авиацията фенер няма.
                        В английския език за прозрачния капак на пилотската кабина се използва "canopy", ама когато се говори за самолети никой не казва, че самолетът има шатра!
                        На френски се използва "verriеre" - ама никой няма да каже, че самолетът има стъклопис, нали?
                        Точно толкова безумно е да кажеш, че самолетът е с повреден фенер и да говориш за пилотска кабина. Непознаването на езика (собствения) не прощава...
                        Та няма какво повече да се обяснява!
                        Пък може и СЛЕДВАЩОТО ми мнение да беше цитирал тук, ама не ти отърва.
                        Та, така - твоето е въпиюща неграмотност, съчетана със спадане в нивата на тестостерон и свързаната с него (спадането) старческа раздразнителност... И наистина:

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Как да не реагираш?
                        Ама то с това да се бориш няма смисъл. Природната даденост е непреодолима!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bully.gif
Прегледи:4
Размер:2.8 КБ
ID:5822330
                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          ГоУем спор за обикновена преводаческа грешка. Фанар си е възприет термин в нашенската авиация, голям праз, че било русизъм. Случват се такива неща непрекъснато, преди не много време ми се наложи да пиша доста специфична техническа информация на немски, която един, който грам не отбира от материята решил да преведе на английски за друг нищо не отбиращ, който я превел на български. Крайният резултат беше...потресающ
                          And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                            ...спадане в нивата на тестостерон и свързаната с него (спадането) старческа раздразнителност...
                            Туй спадане, дядовото, ако го има, ще да води до кротост и благост. Към търпеливост спрямо дечицата с увреждания. Виж, ти незадоволен нещо ми се видиш. Тестостеронът ти в повечко, а?
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
                              По конкретно означава ламинат - многослоен материал произведен от слепени чрез пресоване дървении.... но да не издребняваме...
                              Ако сме буквоядци като дядовото по-горе - шперплат означава. И именно за него си дал дефиницията. Ламинатът не е шперплат, ми си е жив пластмасароч, ако питаш мен. Ма сиги ша на налази некое ДСУ да ни обЕснява щуетова ламинат и как ние нищо не разбираме.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                Туй спадане, дядовото, ако го има, ще да води до кротост и благост...
                                За пореден път показваш липсата у теб, както на обща култура, така и на култура изобщо:

                                Както при жените, така и при мъжете започват едни и същи симптоми от типа на лесна раздразнителност, по-къс сън, по-раннно ставане, което е свързано и с натрупания стрес. За това основно отношение има тестостеронът. Мускулната маса и лесната умора са част от общата симптоматика. Също така и депресията, която еднакво идва и при жените и при мъжете, които мислят че едва ли не настъпва края на живота, но не е съвсем така. Но доста пациенти отиват и се лекуват при психиатри от няма и какво. Това са общите симптоми, но има и други.

                                При жените менопаузата започва с прескачане на цикъла и в един момент той спира, докато при мъжете спадането на нивото на тестостерона води до леко покачване нивото на естрогените, които мъжкият организъм има. Това има отношение към началното нарастване на простатата от една страна и така наречените еректилни дисфункции – проблеми с ерекцията, които се наблюдават под най-различна форма. Пълна загуба на ерекция няма, но може да има инциденти, при които ерекцията е непостоянна – започва половият контакт и мъжът има ерекция, но после не може да достигне до еякулация. Сутрешната ерекция не винаги се наблюдава при мъжа, тоест има едни такива преходни състояния, които безкрайно трудно се преживяват от психологическа гледна точка.
                                ИЗТОЧНИК

                                За пореден път ти казвам - грижи се за себе си, не се преуморявай, зер на твоята възраст едно напиняне повече и току виж си се изтървал физически, както вече от доста време се изтърваш психически във форума...

                                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                                ...Виж, ти незадоволен нещо ми се видиш...
                                Колкото до това, благодаря ти, че за пореден път се предлагаш, но предпочитам брюнетки...
                                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X