Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Ма ти си цел дисидент - напрао
    Не се изхлузвай като мазна змиорка - продължавай да разказваш Саги за Чавдар - демократичната Войвода...

    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

    Коментар


    • davc
      davc коментира
      Редактиране на коментар
      Нали ти предоставиха връзка - иди и виж колко е и колко не е. Демократично.

  • Първоначално публикуван от nbajani Преглед на мнение
    Бездокачение , - не , аз не мисля така .

    Въпросния екс фатмак *Чавдар* за мен е напълно неграмотен в автомобилно отношение - и като така никакъв принос няма към спецификата на форума - за никакво изграждане , камо ли за съграждане.

    И за да не се изхвърлиш ТИ! като копришска ЧИКИЯ на пясък - преди да пиша достатъчно много съм прочел - и твои и на пендлюто писания .



    п.п.

    .................. опс , че се присетих , - същия готин пич - Фатмак -чавдар , когато беше мод

    няколко пъти ме е банвал - само и единствено на база негови лични бръмбари които му бръмчат в демократично настроената ,,, хм - китара.
    Това там е секта на двайсетина човека русофоби . Там нормална дискусия не може да се води . Всичко руско е боклук всичко западно е върха а Путин е канибал който яде малки деца . Който не мисли така е чугун и ватник . В интерес на истината няколко човека се опитват да държат някакво по високо ниво но няма някакъв резултат . Във всичко това лошо няма щом политиката на собственика е такава .

    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Това там е секта на двайсетина човека русофоби . Там нормална дискусия не може да се води . Всичко руско е боклук всичко западно е върха а Путин е канибал който яде малки деца . Който не мисли така е чугун и ватник . В интерес на истината няколко човека се опитват да държат някакво по високо ниво но няма някакъв резултат . Във всичко това лошо няма щом политиката на собственика е такава .
      Аха, русофоби! Почти всички от които знаят много добре руски език, знаят историята и културата на Русия, някои от тях, например аз сме свързани с Русия по един или друг начин.
      Виж, путинофоби да, ама дай "мухи отдельно, котлеты отдельно". Путин и тия покрай него не са Русия.
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • nbajani
        nbajani коментира
        Редактиране на коментар
        Няма "мухи отдельно, котлеты отдельно" , двете са едно и също нещо путинофилите и путинофобите - едни и същи безродници.
        Путин ако е проблем , той е проблем за гражданите на рашата и те да му мислят как ще го решават. Само да не почне сега някой да се тръшка , че ако не беше путин световните събития щяха да се развият по различен начин.

        п.с.
        sek.1
        изгубих си 10тина минути в "черноката" и, хм, прав беше .

      • Skorpion_BG
        Skorpion_BG коментира
        Редактиране на коментар
        Путин за съжаление не е проблем само на гражданите на Русия. Стана вече световен проблем. И да, без него и политиката провеждана от него и обкръжението му световните събития по всяка вероятност щяха да са по-други.

      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Казваш Путин е заплаха за света ? https://fakti.bg/mnenia/299823-palen...ciite-na-sasht

    • Хубава тема беше, но и кофите за боклук трябва да се хранят периодично...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • Ще изчакам инструкции от адаша... Всички вие също!
        VPetrov.photography

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X