Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Мнение на chrichri

    Eto q knigata:
    Не съм виждал коректурите, но мисля че няма да е тая, Ице.

    Книжката, която имах предвид вече излезе
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180816_211622.jpg
Прегледи:1
Размер:177.9 КБ
ID:5796920
    Съдържа интересни неща, разказани в първо лице, някои от тях разминаващи се с приетото (или наложеното) в последствие, тълкувание.
    Чета си я с интерес
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180822_140020.jpg
Прегледи:1
Размер:366.2 КБ
ID:5796921
    ама защо ми върти снимките, не знам.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Тропчо, ако позволиш - ще се опитам да налея малко в оная рехава кошница - колегата Терзиев, че там ми е забранено а той ще си живее в заблуда

      [QUOTE...]4 тактовите дават 2 пъти по-малко мощност при равни други условия. Поне тия дето гледах. Хеле и масло дето не се налива. Верно пушат по-малко и горят много пъти по-малко, ама дотам не сме я опряли...
      [/QUOTE]

      Това в червеното не го брой за голям плюс. Моторна коса, моторна косачка или резачка за дърва, дето маслото и е отделно от бензина, е силно ограничена от към възможността да работиш с нея вертикално или по наклони. Ползвах преди години такава Honda и без малко да и стопя лагерите докато се усетя че няма как да маже когато е под голям наклон.

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        сто, имаш безсрочното и безусловното ми позволение да публикуваш каквото решиш тук.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Продължавам:

          Там стана въпрос за обувки... Ми аз минавам средно по 15км на ден по черно. Всеки ден. Половината (сутрин) с гумени ботуши от кУфлЕнд за петнадесетина лева, другата половина в този сезон с мноО яки кецове на световната марка булдозер за точно 15, от пазара. Тази година съм купил три чифта кецове, с единия газих четири дена по няколко часа и в солена вода, ботушите са ми от миналата есен. Общо - около 60 лева. Отворен съм да ги заменя с нещо марково в този ценови диапазон, дето ще ме кара година и ще ми е по-удобно за ходене в сутрешната роса и вечерната пепел. Някакви идеи?

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Двете Камчатки ги изкарах с един чифт Бестард,
            дано ти свърши работа това http://www.bestard.com/ficha.php?t=748-3548-Tur%C3%B3
            или подобно.

            Много лека и здрава обувка, само двама минавахме през бродовете без да си сваляме обувките,
            ако има еднопосочна мембрана, дори да влезе вътре вода, като ходиш изсъхваха за по-малко от час, но дали солена вода ще ги скапе бързо незнам
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Борислав Ангелов

              ...Вчера гледам у фейса, буден гражданин наклепал некакъв джигит на магистралата. Полицията го спряла и му писала акт с показания от шофьора. На 90% тоя акт никакъв ефект няма да има, освен психологически...
              Ми точно "психологически" ефект е напълно достатъчен. Бъркане в джоба, естествено, би засилило ефекта. Остава да кажеш как практически го е наклепал.
              Щото аз за два месеца звънях пет-шест пъти, диктувах номера, обяснявах на оператора на 112, пък никой не ме потърси да ми събере личните данни за евентуален спор след акта. Или няма спор, или(по-вероятно) няма акт

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                IvanIvanovi каза:

                "Не божкай, точно така изглеждат твоите компютърно-принтерни теми"

                Разбира се, но пак заради такива като теб!
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Не знаех, че така звучи на арменски :

                  Shahnur Vaghinak Aznavourian
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от forry Преглед на мнение
                    Култура на движение в Турция няма. Оставил съм грешно впечатление явно! Но и толкова безумно агресивно движение като у нас също няма... А що се отнася до турския и българския еснаф мога дълго и напоително да споря! В Турция са ми отваряли кръчме, за да ме нахранят, защото съм пътник и съм гладен. В България никога! В Турция са гонили местни от стая в хотел, за да настанят нас, защото сме чужденци и няма къде да отседнем! В България не ми се е налагало, но съм убеден, че не би се случило. В Турция са ми мили мотора без пари, просто защото...е мръсен. Тук и с пари понякога не се получава. В Турция са ми рязали диня на бензиностанция, за да се разхладя и хапна. Тук никога. В Турция са ми ремонтирали мотора без пари, докато в България редовно ми взимат парите без нищо да правят. В Турция съм плащал бензин във всевъзможни валути, защото не съм имал лири. От голяма магистрална бензиностанция у нас са ме гонили и карали да се чувствам като престъпник, защото нямам левове в кеш, а техният пос терминал не работел, банкомата съща, а било абсурд да приемат долари, евро или лири, независимо, че нямах никакви претенции към курса! На воплите ми, че нямам бензин да стигна до следващата бензиностанция последва безучастно вдигане на рамене... Примери мога да давам много! Не ме разбирайте криво! Не съм туркофил, сърбофил или там каквото и да му се вика! Не си мразя и страната, в която живея, но някак по-приятно и уютно ми е да пътувам именно извън нея...уви.
                    И така, и не точно. Щото чичката, дето премита тротоара и сяда достолепно пред дюкяна, е същият, дето сумти, че му снимаш паламуда. Седнеш ли да ядеш някъде, мигом се появява някой, почва да бърше вече избърсаната маса, да перка с парцала по нея, непрекъснато тича нанякъде, превива се в кръста... изядеш ли си пилича, започва същото тичане и бърсане, докато не те изгонят, превитият кръст е оставен нейде пред оджака и е заменен с погледа- ше поръчваш ли, или ай гиделим. Много са нюансите, много имаме да учим търговията от тях. И там се срещат келеши, и тук си ги имаме, с човеците- също.
                    По пътищата, пак много зависи, ама най- голям екшън съм гледал от първия ред след една Формула 1 в Истанбул. Как си обясняват кой е с предимство- немам думи. В продължение на 20 минути, плътна тапа (всички с турски номера) и... кой с отвертка, кой с щанга, кой с шутове... такъв търкал спретнаха, че три месеца не ми се гледаха екшън комедии. Наща баварка се размина с пораженията, ама на някои от околните коли останаха дерюги за спомен.
                    Тааааааа, шарен свят.
                    Още веднъж, благодаря за споделеното и поздрави!
                    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                      И така, и не точно. Щото чичката, дето премита тротоара и сяда достолепно пред дюкяна, е същият, дето сумти, че му снимаш паламуда. Седнеш ли да ядеш някъде, мигом се появява някой, почва да бърше вече избърсаната маса, да перка с парцала по нея, непрекъснато тича нанякъде, превива се в кръста... изядеш ли си пилича, започва същото тичане и бърсане, докато не те изгонят, превитият кръст е оставен нейде пред оджака и е заменен с погледа- ше поръчваш ли, или ай гиделим. Много са нюансите, много имаме да учим търговията от тях. И там се срещат келеши, и тук си ги имаме, с човеците- също.
                      По пътищата, пак много зависи, ама най- голям екшън съм гледал от първия ред след една Формула 1 в Истанбул. Как си обясняват кой е с предимство- немам думи. В продължение на 20 минути, плътна тапа (всички с турски номера) и... кой с отвертка, кой с щанга, кой с шутове... такъв търкал спретнаха, че три месеца не ми се гледаха екшън комедии. Наща баварка се размина с пораженията, ама на някои от околните коли останаха дерюги за спомен.
                      Тааааааа, шарен свят.
                      Още веднъж, благодаря за споделеното и поздрави!
                      Големия град навсякъде по света /или почти/ изнервя хората и ги прави студени едни към други.
                      И в Бг, и в Турция и в много страни ако отидеш на село ще намериш спокойни и гостоприемни хора, а като се забиеш в голямата гъч на големия град независимо дали на пътя или на спирката на метрото може да видиш голям комедиен екшън /само, ако не участваш и ти в мелето/.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Постите ли , постите ли ...наздраве
                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        Постим, постим... Да не кажа откъде ни излиза таа армея.
                        Наздраве!
                        Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                        Утре ще е трудно , боб , сърми ...и се постно ...наздраве
                        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                        Постете, постете, ако искате и недейте. Аз никога не съм имал каквито и да е тежнения към християнствувателствуването.
                        Наздраве.
                        Днес си говорихме с жената, какво да направим за празничното настроение, меню, обстановка... нищо не измислихме.

                        Навремето сме гладували, с месеци не сме се къпали, основно меню картоф, боб, зеле... две праскови и две череши, чат- пат окуцялата кокошка в тенджурата. Па, кат гътнем Гошо, па кат се разлеят ония рикий... ми то, цела година за тоя момент си бачкал, мамка му.

                        В по- ново БТВ (Бай Тошово Време) си висял за банани и портокали четири часа пред показния магазин и ги туряш на трапезата; вадиш незнайното питие, дето Чефо (оня, дет бачка в Либия) ти донесе миналата година; тръпнеш в очакване на програмата, дето ти е спретнал Хачо Бояджиев (к'во като е на лампова Опера с френелова леща отпред) кефиш се на Циливилизацията; за десерт са пуснали западен филм, в тотален разрез с повелите на Партията и си викаш "Е, ко му тряа на човек?".

                        Сега, портокали и банани под път и над път, телевизорът е пълен с шоа от цял свят, кифтета за закуска, свински врат за десерт (авокадо и папиемаше за вегетарианците) само дето, елхата не е с ония свещички, дето се защипваха за клончетата и ги палиш, а е с диодни гирлянди.

                        Ний седнахме да изиграем едно "Не се сърди човече". Семейно! Четиримата! Баси купона ви казвам...
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Е па не ли! Толкос им свикнааме на придобивките, щото вече нищо не ни праи пичатление.
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            Е па не ли! Толкос им свикнааме на придобивките, щото вече нищо не ни праи пичатление.
                            Ей, спамер такъв.
                            Дай някаква идея как да отбележим Празника. Вече не знам кой празник. Нова Година си беше якоооооооооо. Сега, малко ги сгъстиха Коледа и Нова Година, напрао ми идат вповече двамата Дядовци. Кой, какви подаръци носи... моите деца си държат и на двамата. Не издържам вече.
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                              Е па не ли! Толкос им свикнааме на придобивките, щото вече нищо не ни праи пичатление.
                              Да та придобият и теб - пичатлително да та придобият... Преди три месеца гледах у Стефан една придобивка, дет кат получих сърцетуп, та още ма държи аритмията .
                              Е те тва е Рождество Джелезово, а аз ексхумирам тук едни ръжди (ако и номинално, по-стойностни).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                                Дай някаква идея как да отбележим Празника
                                Е па подаръци има само на Коледа. Кво те бърка Новата?!
                                Аз и за Коледа не съм предвидил още. Ще видя утре.

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                гледах у Стефан
                                Бе Стефан у Русия ли е? Не съм го чувал месеци.
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X