Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ринг свободен

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ринг свободен

    Стига бе, не разпознаваш ли жълтия натриев дублет с крайчеца на окото?

    Коментар


    • От: Ринг свободен

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Стига бе, не разпознаваш ли жълтия натриев дублет с крайчеца на окото?
      На спиртна лампа или на газова горелка?
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Ринг свободен

        Във въглища. Подобрител за огъня не си ли купувал?

        Коментар


        • От: Ринг свободен

          Терпентин? Гори подобно на натрий, ама наобратно.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • От: Ринг свободен

            Готварска сол. Малко количество във въглищата прави ярки жълти пламъци като от детска рисунка.

            Коментар


            • От: Ринг свободен

              Тооооо и хлорът гори в жълто, барабар с водорода, в синтезната тръба, ама при... 2300 градуса ли беше или при 3200? Помня само едни вани с графитни дъна (купувахме ги от "Полимери" Девня) и графитни електроди. В тръбата беше яка жега, а всеки месец бях в "Тачо Даскалов" Стара Загора за семеринги на помпите, щото солната киселина ги ядеше.
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • От: Ринг свободен

                Мчи и аз си карам редовно върху велоалеите. Като ми вървят насреща по платното майки с колички и скейтбордисти, редовно си се качвам на "червената писта".
                То темата, че и велоалеите ни са едно към гьоторе е отделна. Но именно затова в София са различно направени и оградени тия алеи. Явно нещо нямат общи стандарти за правенето им, а често им убягва и елементарната логика и мислене(на тия които ги проектират).

                Иначе няма лошо карането по тях, когато са предвидени да стъпват там и другите участници в движението.
                Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                Коментар


                • От: Ринг свободен

                  Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                  Точно така! Уязвимите участници са пешеходци и велосипедисти.
                  Тия в автобуса са от тази категория.И преди да се качат , и докато са вътре и след като слязат.Не да е Фанджо , не да е Сайнц , не да е Шумахер!
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: Ринг свободен

                    Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                    То темата, че и велоалеите ни са едно към гьоторе е отделна. Но именно затова в София са различно направени и оградени тия алеи. Явно нещо нямат общи стандарти за правенето им, а често им убягва и елементарната логика и мислене(на тия които ги проектират).

                    Иначе няма лошо карането по тях, когато са предвидени да стъпват там и другите участници в движението.
                    Колкото и да са малоумни , велоалеите не са за пистарки , кросови и ендуро.Даже и за пръдливци с номер не са.
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: Ринг свободен

                      Принципно по велоалеите конкретно, най-често се движат автомобили (освен педалисти де). Тях броиме ли ги или не? Щото ясно, че мотористите са виновни за глобалното затопляне.
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Ринг свободен

                        Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                        За кучита можи, за котки можи - за прасета ни можи!
                        В побратимената тема мислят да купуват станция за мерене на отрови у въздуха, и дори ми изтриха мнението като на свой ред почнах да се смея.


                        https://www.forum.offroad-bulgaria.c...d.php?t=228686
                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        В съседната тема има реални констатации, измерими концентрации, на конкретни замърсители, характерни за подобни производства. В твоята тема няма нищо такова. Ако не си забелязал, де.
                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Айде-айде! Тия от съседната тема просто са ти конкурент и нямаш нищо против да им натрие някой носа.
                        Биха могли по- скоро да са ми доставчик, ако работеха и за вътрешен пазар. Да, ама те отдавна зарязаха вътрешния пазар, а и номенклатурата им не предполага да са ми конкурент. Интересен факт- холдингът има производство на дрехи, но са малък клиент за самите себе си, та си поръчват работното облекло на други фирми. Просто нюанс.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • От: Ринг свободен

                          Аз като ви казвам да изнасяте тук щуротиите...
                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev;
                          .... Ще ми се размине ли лудницата?
                          ..........
                          Първоначално публикуван от Krelion
                          Няма.
                          На ви ся:

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93)
                          Хайде стига и на темата!
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • От: Ринг свободен

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Аз като ви казвам да изнасяте тук щуротиите...
                            На ви ся:
                            Аре ся!

                            Таман се отървахме от тях и искаш наново.
                            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                            Коментар


                            • От: Ринг свободен

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              Не съм сигурен че това е правилния раздел, но не намерих по подходящ...

                              Накратко - търся частен учител по немски език, в София. Тъй като се касае за 4 1/2 годишно дете - ще е добре да има опит в началната педагогика.
                              Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                              Сериозна заявка.
                              С пълното съзнание за ограничения ми мироглед, бих помолил от името на детето, ядрената физика да я оставиш за след осмата година.
                              Ако желаеш, разбира се.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • От: Ринг свободен

                                Ма не си прав!

                                Наши познати разказват за техни познати:

                                Семейство с баща германец, майка българка, живеят в чужбина и кореспондират на английски. Имат дъщеря, на която и е време да проговори. Да, ама не! Детето си трае. Родителите са в паника и мислят за доктор. И...В определен ден момичето рязко проговаря на трите езика, при това без да ги смесва! И това не е всичко! Семейството има помощници туземци. Детето спокойно се намесва в разговорите им на туземски. Така че колкото по-рано, толкова по-рано!
                                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X