Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят УАЗ -31512

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Моят УАЗ -31512

    Страхотни преживявания-Браво на УАЗ-ките!!!

    Коментар


    • #62
      От: Моят УАЗ -31512

      Замисляме по-често да правим такива разходки ,така ,че наистина ще се наложи да пусна тема в този раздел . Поздрави !
      Тел. 0889531237

      Коментар


      • #63
        От: Моят УАЗ -31512

        Първоначално публикуван от kristiano83 Преглед на мнение
        Другите (Я-245 -ците) са ми в перфектно състояние ,и си ги оставих за летни заедно с джантите. Новите ще ги карам само зимата ,така ,че скоро за гуми да не мисля .
        Вчера бях в планината и едни колеги с пикап Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3188.jpg
Прегледи:2
Размер:188.7 КБ
ID:5642366 бяха с тези руски зимни гуми които се държаха много добре в снега , но на кал хич ги нямаше.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #64
          От: Моят УАЗ -31512

          Медведа на сняг се държат наистина добре - и на утъпкан ,и на неутъпкан. Един познат на УАЗа зимата слага такива и е много доволен ,вече трета година ги кара и като минуси посочва само ,че са малко по-ниски и замазването им в калта (но все пак това е гума за сняг ,а не за кал). Аз затова реших да взема Сафарито ,което за разлика от Я-192 е с по-мек каучук и тук -таме по някой ламел ,а и с по -начупен грайфер и по-големи разстояния м-у блокчетата. Вижда ми се максимално универсална и засега оправдава очакванията ми, дано и за напред да е така.
          Тел. 0889531237

          Коментар


          • #65
            От: Моят УАЗ -31512

            Много кални и прашни километри ти желая. А за гумите ще разказваш още как са, мисля и аз от тях да взема, но чакам да събера повече коментари за и против. Още веднъж да те слуша УАЗика.

            Коментар


            • #66
              От: Моят УАЗ -31512

              Първоначално публикуван от Svet1234 Преглед на мнение
              Много кални и прашни километри ти желая. А за гумите ще разказваш още как са, мисля и аз от тях да взема, но чакам да събера повече коментари за и против. Още веднъж да те слуша УАЗика.
              Благодаря , колега !
              Тел. 0889531237

              Коментар


              • #67
                От: Моят УАЗ -31512

                Поздрави и от мен за прекрасната УАЗка! Много безаварийни километри!
                УАЗ 452 OPEL FRONTERA

                Коментар


                • #68
                  От: Моят УАЗ -31512

                  Първоначално публикуван от Николай Начев Преглед на мнение
                  Поздрави и от мен за прекрасната УАЗка! Много безаварийни километри!
                  Благодаря, поздрави и от мен за лачената буханка! Виждал съм, че в сериозни разходки участва. ( те при вас всичките са такива всъщност) 🍻
                  Тел. 0889531237

                  Коментар


                  • #69
                    От: Моят УАЗ -31512

                    За да поизтупам прахта от темата качвам няколко снимки от монтажа на Локрайта в задният мост (сдобих се с него благодарение на Стоян) . За тези ,които още се чудят дали да слагат ще кажа ,че според мен си заслужава ,стига да се кара с усет и да не се товари тежък товар. При страничен наклон на сняг или кал се усеща свличане което преди го нямаше ,но се свиква. Другото е ,че при маневри с навит силно волан (например докато го вкарвам в гаража) се усеща повличане на едното колело... Другото са само плюсове спрямо преди. Помага страшно много в сняг ,кал ,наклони ,окантарване и т.н... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0130.jpg
Прегледи:1
Размер:152.1 КБ
ID:5703170Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0131.JPG1.jpg
Прегледи:1
Размер:136.1 КБ
ID:5703172Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0132.JPG1.jpg
Прегледи:1
Размер:155.2 КБ
ID:5703174Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0133.JPG1.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5703176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0134.JPG1.jpg
Прегледи:1
Размер:146.2 КБ
ID:5703175Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0137.JPG1.jpg
Прегледи:1
Размер:131.0 КБ
ID:5703177Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0138.JPG1.jpg
Прегледи:1
Размер:147.2 КБ
ID:5703178Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0139.JPG1.jpg
Прегледи:1
Размер:178.0 КБ
ID:5703179
                    Тел. 0889531237

                    Коментар


                    • #70
                      От: Моят УАЗ -31512

                      Колега, пожелавам ти много безаварийни километри и успех в всяко начинание! РЕСПЕКТ��

                      Коментар


                      • #71
                        От: Моят УАЗ -31512

                        Първоначално публикуван от ivailo4020 Преглед на мнение
                        Колега, пожелавам ти много безаварийни километри и успех в всяко начинание! РЕСПЕКТ👍
                        Благодаря , дай боже на всички ни повече каране - по малко правене !
                        Тел. 0889531237

                        Коментар


                        • #72
                          От: Моят УАЗ -31512

                          Отлична работа! Браво!
                          А за зимните пейзажи просто нямам думи! Живот си живеете!
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Моят УАЗ -31512

                            Благодаря за информацията на лични.По малко ремонти

                            Коментар


                            • #74
                              От: Моят УАЗ -31512

                              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                              Отлична работа! Браво!
                              А за зимните пейзажи просто нямам думи! Живот си живеете!
                              За зимните пейзажи (разходки) отворих наскоро нова тема в раздела разходки по региони. Темата е "разходки в Понор планина" и там също има какво да се види...
                              Тел. 0889531237

                              Коментар


                              • #75
                                От: Моят УАЗ -31512

                                Евала Кристиянски......

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X