Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят УАЗ -31512

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Моят УАЗ -31512

    Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
    Много добре става с цилиндърчета от Волга ГАЗ 24 (може и да смениш само буталцата и сегмента който ги държи вътре) Тогава отпадат ексцентриците за регулиране на луфта на челюстите - автоматично се регулира. С поздрав Борето (не само съм го пробвал ами и много си е добре) Ако УАЗ - ката е без серво слагаш от Волга и повече няма да се качваш на УАЗ - ка без серво.
    Не трябва ли всичко с целият таз?
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • #32
      От: Моят УАЗ -31512

      По колко са гумите?
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #33
        От: Моят УАЗ -31512

        Браво и от мен!
        Случайни хора УАЗ не карат

        Коментар


        • #34
          От: Моят УАЗ -31512

          Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
          Не трябва ли всичко с целият таз?
          Естествано. Цялото огледало, планки, пружини... абе да стане като при задните

          Коментар


          • #35
            От: Моят УАЗ -31512

            Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
            По колко са гумите?
            Цената на моите (Форвард сафари 510) е 175 на гума в Нира -София . Форвард имат и шарката на кайман - 31/10,5/15 -по 198 лв на гума съм я срещал в нета някъде ...
            Тел. 0889531237

            Коментар


            • #36
              От: Моят УАЗ -31512

              Цилиндърчетата външно са еднакви, еднакво захващане, - разликата е вътре (диаметъра е същия)Буталцата са различни, волговите са с по два "О" пръстена + сегмент който прави автоматично разстоянието. Ако искаш отпред да слагаш задни цилиндърчета трябва и таблата да е задна . С поздрав Борето

              Коментар


              • #37
                От: Моят УАЗ -31512

                Браво , много добре се е получило. Каква е боята?
                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                Коментар


                • #38
                  От: Моят УАЗ -31512

                  и аз съм пред дилемата за сафарито или я192 но няма мнения

                  Коментар


                  • #39
                    От: Моят УАЗ -31512

                    Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                    Браво , много добре се е получило. Каква е боята?
                    Боята сам си я правих : две кутии кафява ,една зелена и малко охра ,иначе си е автоемайл-лак. Относно гумите : определено смятам Сафарито за по- добро в момента. Я-192 за кал е добра ,но до там. На утъпкан сняг и мокри участъци -опасна! При Сафарито има някой друг ламел ,по -разчупен грайфер ,а сравнявайки гумите на място ми се стори ,че и самия каучук е една идея по-мек.
                    Тел. 0889531237

                    Коментар


                    • #40
                      От: Моят УАЗ -31512

                      Вчера разходих джипката по планината. Заради постоянната сеч и извозване на дървесина пътя беше зверски разкалян ,и с коловози до коленете от виетнамките и джоганите . На места имаше и преспи ,но всички тези условия не впечатлиха машината с новите гуми кой знае колко и така стигнах до едно било ,където слънцето и вятъра бяха взели голяма част от снега. Много ми се искаше да имам снимки и от хард - изкачванията ,през които минах ,но този път бях сам и нямаше как да спирам на такива места за снимки ... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0023.jpg
Прегледи:1
Размер:145.4 КБ
ID:5641509Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0024.jpg
Прегледи:1
Размер:155.3 КБ
ID:5641510 Засега толкова ,а от следващата разходка обещавам повече "интересни снимки" !
                      Тел. 0889531237

                      Коментар


                      • #41
                        От: Моят УАЗ -31512

                        Еей ще взема да купя такава машина,много ме кефи! Не съм карал такава и все ми е интересно,парното как се усеща като е с брезент?
                        jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Моят УАЗ -31512

                          Първоначално публикуван от ПОПЕТО Преглед на мнение
                          Не съм карал такава и все ми е интересно,парното как се усеща като е с брезент?
                          Ако всичко е изправно е приятно!
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • #43
                            От: Моят УАЗ -31512

                            Много хубав е станал УАЗа колега, браво.
                            0885602543- Стефан

                            Коментар


                            • #44
                              От: Моят УАЗ -31512

                              Първоначално публикуван от ПОПЕТО Преглед на мнение
                              Еей ще взема да купя такава машина,много ме кефи! Не съм карал такава и все ми е интересно,парното как се усеща като е с брезент?
                              ....докато работи двигателя вътре е уютно,но спре ли става студенко за броени минути.
                              HUSGVARNA 630 SMR
                              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                              Коментар


                              • #45
                                От: Моят УАЗ -31512

                                Първоначално публикуван от Стефан2023 Преглед на мнение
                                Много хубав е станал УАЗа колега, браво.
                                Благодаря , а относно парното - при мен е зилово и топли доста добре ,но и джипа ми е добре уплътнен. Седалките са с подгряване (от бмв Е36) ,само трябва да ги вържа някой ден и ще стане още по-добре.
                                Тел. 0889531237

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X