Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизия "България 24"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телевизия "България 24"

    Приятели, дълго мислих как и кога да Ви представя проекта над който работя повече от година! Няма да ви обяснявам колко трудно се прави нещо от нулата в България - всеки един от вас по един или друг начин, се сблъсква ежедневно с тази реалност! Целта на тази тема, е не само да Ви информирам за наличието на медията, а и да създам място където да можем да комуникираме директно - било за да ни критикувате, било за да давате съвети или да подавате интересна информация и сигнали. Заставам пред вас с името и лицето си... Имате думата!

    http://bulgaria24.tv/

  • #2
    От: Телевизия "България 24"

    Като за начало-БРАВО!
    Сподели с каква насоченост ще е телевизията?

    Забележка-водещата която говори в момента си срича текста.
    Повече критики и похвали като разберем що за телевизия сте спретнали.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Телевизия "България 24"

      Поздравления и успех.
      Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
      "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
      "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

      Коментар


      • #4
        От: Телевизия "България 24"

        Телевизията е с изцяло информационно - коментарно съдържание. Смешки и други подобни, освен собствените ни грешки, няма и няма да има.

        Коментар


        • #5
          От: Телевизия "България 24"

          Успех!
          GPS системи https://www.easytracking.bg/
          Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

          Коментар


          • #6
            От: Телевизия "България 24"

            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
            Приятели, дълго мислих как и кога да Ви представя проекта над който работя повече от година! Няма да ви обяснявам колко трудно се прави нещо от нулата в България - всеки един от вас по един или друг начин, се сблъсква ежедневно с тази реалност! Целта на тази тема, е не само да Ви информирам за наличието на медията, а и да създам място където да можем да комуникираме директно - било за да ни критикувате, било за да давате съвети или да подавате интересна информация и сигнали. Заставам пред вас с името и лицето си... Имате думата!

            http://bulgaria24.tv/
            Успех в новото начинание ...само че при мен линка не се отваря.
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: Телевизия "България 24"

              Засега ще се въздържа от коментар, защото не съм имал време да гледам въпросната телевизия.
              Но! Имам два въпроса, ще има ли ИСТИНСКО предаване/ия за офроуда, отразяване на шампионата и др.
              И второ, ще има ли мобилно приложение.

              Успех!

              Коментар


              • #8
                От: Телевизия "България 24"

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Засега ще се въздържа от коментар, защото не съм имал време да гледам въпросната телевизия.
                Но! Имам два въпроса, ще има ли ИСТИНСКО предаване/ия за офроуда, отразяване на шампионата и др.
                И второ, ще има ли мобилно приложение.

                Успех!
                С Ицо сме говорили по въпроса и принципно имам съгласието му за седмично предаване. Ситуацията спрямо идеята общо взето е ефир има, техника има, кой да го прави и води има, пари няма...

                Ако поемеш ангажимент относно ендурото, примерно (не финансов, а с видеоматериали и инфо) може и по-лесно да станат нещата. Тук е мястото да се включат и организаторите на вериги и традиционни състезания...

                Относно мобилното приложение - ще има, когато имам парите да го поръчам. Заложено е в схемата за развитие.
                Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 03-02-15, 09:12.

                Коментар


                • #9
                  От: Телевизия "България 24"

                  Желая успех в начинанието!
                  Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                  Телевизията е с изцяло информационно - коментарно съдържание. Смешки и други подобни, освен собствените ни грешки, няма и няма да има.
                  И да задам първият може би неудобен въпрос: Това информационно - коментарно съдържание през чия призма ще бъде пречупено?
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    От: Телевизия "България 24"

                    Истински ефир ще има ли или само в Интернет ?

                    Сега видях покритието..

                    Коментар


                    • #11
                      От: Телевизия "България 24"

                      Първи принцип при нас е, строго и ясно разграничаване на новините и коментарите. Стремим се в емисиите да има само факти в телеграфен стил - от там и безпристрастността на новините ни. За всичко останало - максимум гледни точки и анализ. Достатъчни са и 10 минути гледане на програмата, за да се види, че полагаме големи усилия в тази посока.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Телевизия "България 24"

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        пари няма...
                        Ще дойдат! Не че знам откъде... ама поне го пожелавам на всеки български проект!
                        Иии да си кажа правичката, вярвам, че начинания замислени и реализирани спрямо нашата действителност биха се възприели адекватно. Знам, че това е на теория. Знам, и че не съм професионалист в сферата и вероятно гледам на проекта като на детенце тръгнало с неуверени стъпки да пресича булевард. И знам, че точно сега има нужда да му подадеш ръка!
                        GPS системи https://www.easytracking.bg/
                        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                        Коментар


                        • #13
                          От: Телевизия "България 24"

                          Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                          Истински ефир ще има ли или само в Интернет ?

                          Сега видях покритието..
                          Надявам се до края на този месец да сме факт и във Виваком, и в Булсатком.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Телевизия "България 24"

                            Първоначално публикуван от D.Dimitrov Преглед на мнение
                            Ще дойдат! Не че знам откъде... ама поне го пожелавам на всеки български проект!
                            Иии да си кажа правичката, вярвам, че начинания замислени и реализирани спрямо нашата действителност биха се възприели адекватно. Знам, че това е на теория. Знам, и че не съм професионалист в сферата и вероятно гледам на проекта като на детенце тръгнало с неуверени стъпки да пресича булевард. И знам, че точно сега има нужда да му подадеш ръка!
                            И без да си професионалист, аналогията ти е вярна. Ако беше лесно, нямаше да е интересно...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Телевизия "България 24"

                              Успех в новото начинание!
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X