Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизия "България 24"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Телевизия "България 24"

    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
    Защо подскачаш като ощипана мома ? Щом си се хванал на хорото трябва да си подготвен и за такива въпроси ! Не съм ти искал договори за реклама ,спонсори или за излъчване ! Не ме интересуват ! Относно счетоводните ти отчети вече съм се запознал с тях и нямам претенции за публикуването им ! Останалите форумци имат достатъчно акъл за да им давам аз наклон на оная работа !

    Празният цифров ефир е съвсем друга тема , но млада и амбициозна телевизия не трябва така категорично да го задрасква от бъдещите си планове ! Надявам се скоро там да се случи промяна в положителна посока ,но бъдещето ще покаже !
    Не се заблуждавай нямам никакви лоши чувства и намерения спрямо теб и проекта ,с които си се захванал !
    Не подскачам... Просто ми е писнало в България, някой като направи нещо, първия въпрос неизменно да е "От къде взе пари да го направиш?!", още повече, че болшинството от хората задаващи този въпрос въобще нямат представа от реалната стойност на това за което питат и отговора не ги обслужва по никакъв начин... Занимавам се с телевизия от 18 години и опита и личните връзки които имам (приятели също), ми позволяват да махна доста нули, от края на всяко число... Инвестицията е много под общоприетите представи за подобно нещо - вписва се в цената на един нов автомобил среден клас.

    Коментар


    • #77
      От: Телевизия "България 24"

      Мен не ме питат такива неща ,ама и аз не се бутам у шамарите ! Имай в предвид ,че тръгнеш ли да захапваш по-голямо парче от баницата големите в бранша ще те изядат и всичко , което може да бъде използвано срещу теб ще бъде използвано по най-безскруполен начин ! Най-големите защитават чисто корпоративни и олигархични интереси !Говоря за български медии ,(вестници , информационни агенции и информационни телевизии) !

      Коментар


      • #78
        От: Телевизия "България 24"

        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
        Относно отговора на редактора ... направо ми е жал, че има човек на който казваш редактор
        Upi, трети пост "влизаш с бутонките напред". Човека има идеи и желание да направи нещо стойностно. Спомни си ти как си изглеждал в очите на старите офролдъри при първата ти разходка в гората. Хубаво е да критикуваш, ама все пак взимай в предвид, че в момента медията прохожда и то с минимален бюджет. С парите ще дойде и качеството, и в редакторският екип и в техниката и в разпространението и... но си трябва време. След време ние ще гласуваме с дистанционните и така ще се разбере дали Марто се е справил. Има неща които и на мен не ми допаднаха през четирите часа през които гледах телевизията, но това са си нормалните за едно ново начинание детски болести. Нека помагаме с градивна критика!


        Поздрави!
        Последно редактирано от Виктор (V69); 05-02-15, 12:41. Причина: промяна на цитата
        Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

        Коментар


        • #79
          От: Телевизия "България 24"

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Мен не ме питат такива неща ,ама и аз не се бутам у шамарите ! Имай в предвид ,че тръгнеш ли да захапваш по-голямо парче от баницата големите в бранша ще те изядат и всичко , което може да бъде използвано срещу теб ще бъде използвано по най-безскруполен начин ! Най-големите защитават чисто корпоративни и олигархични интереси !Говоря за български медии ,(вестници , информационни агенции и информационни телевизии) !
          Все пак плувам в тези говна почти половината си съзнателен живот...

          Коментар


          • #80
            От: Телевизия "България 24"

            Първоначално публикуван от Виктор (V69) Преглед на мнение
            ... След време ние ще гласуваме с дистанционните и така ще се разбере дали Марто се е справил. ...
            И как ще стане това, че не ми е ясно? Знам, че в Турция кабеларките имат подобна система за програми, филми, игри и дори за плащане, но не знам как функционира.
            Как телевизия "България 24" ще се оценява от доставчиците си на пийпълметрични данни, като не е ефирна, сателитна или кабеларка? Ако искам да продавам и рекламирам примерно "уред за икономия на ток легално" в телевизия "България 24" как ще разбера колко е бизнес оправдано да рекламирам в тази медия?
            П.П. Искам само да се ограмотя без да имам някакви интереси и използвам темата за целта.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #81
              От: Телевизия "България 24"

              Във саита на телевизията има раздел покритие ! Надявам се на своевременно обновяване ! Според него и според моя доставчик в момента не мога да я гледам ! Две са фирмите , които се занимават с пийпълметрия в България .

              Коментар


              • #82
                От: Телевизия "България 24"

                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                И как ще стане това, че не ми е ясно? Знам, че в Турция кабеларките имат подобна система за програми, филми, игри и дори за плащане, но не знам как функционира.
                Как телевизия "България 24" ще се оценява от доставчиците си на пийпълметрични данни, като не е ефирна, сателитна или кабеларка? Ако искам да продавам и рекламирам примерно "уред за икономия на ток легално" в телевизия "България 24" как ще разбера колко е бизнес оправдано да рекламирам в тази медия?
                П.П. Искам само да се ограмотя без да имам някакви интереси и използвам темата за целта.
                Телевизията се разпространява по сателит, кабел и онлайн. Точна статистика (реална) можеш да получиш единствено за онлайн излъчването...

                Коментар


                • #83
                  От: Телевизия "България 24"

                  Първоначално публикуван от Виктор (V69) Преглед на мнение
                  Upi, трети пост "влизаш с бутонките напред"...
                  Поздрави!
                  Щурчо, споко - с Марто винаги си говорим "право куме в Очи", така че ми е свикнал. Той си знае, че нищо лично и негативно не влагам, така че няма да ми се разсърди
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • #84
                    От: Телевизия "България 24"

                    Марто, аз страшно много ти се радвам на труда и желанието. Искрено ти желая след време това да е една от водещите медии в България. Дано нещата се случат както ти искаш, да има предаване за Offroad, а и не само. Аз с удоволствие бих ти пращал снимки от състезания и сбирки, дано да започна да ходя по-често само. Тази сфера ми е много интересна, така че се надявам Септември месец да се видим отново и да си поприказваме, защото имам доста неща да те питам.
                    Успех!
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    0878 23 58 34- Радо

                    Коментар


                    • #85
                      От: Телевизия "България 24"

                      Неусетно се отучих да гледам телевизия. Може да не е на добре, ма това е положението. Марто го харесвам на, да кажем, 40% от писаниците, останалите 60% не толкова, но не мога да се изкривя и да не призная, че чувствам да гори в това, което пише. А това са едни, има-няма, 100% одобрение. Желая му успех! Току виж ме е върнал към дистанционното.

                      Правил съм интериора на няколко студиа към бнт, добри пари съм взел и имам идея колко трябва да извадиш за едно к'во да е студио. Доста.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Телевизия "България 24"

                        Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
                        Неусетно се отучих да гледам телевизия. Може да не е на добре, ма това е положението. Марто го харесвам на, да кажем, 40% от писаниците, останалите 60% не толкова, но не мога да се изкривя и да не призная, че чувствам да гори в това, което пише. А това са едни, има-няма, 100% одобрение. Желая му успех! Току виж ме е върнал към дистанционното.

                        Правил съм интериора на няколко студиа към бнт, добри пари съм взел и имам идея колко трябва да извадиш за едно к'во да е студио. Доста.
                        Аз си направих студиото сам и ми излезе смешни пари (ама ми коства 60 дни бачкане по 12-13 часа), на фона на тези, за които намекваш ти....

                        Коментар


                        • #87
                          От: Телевизия "България 24"

                          Марто - успех и от мен!
                          Може да рачиташ на мнението ми, но чак когато я пуснете по ментел
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Телевизия "България 24"

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            Марто - успех и от мен!
                            Може да рачиташ на мнението ми, но чак когато я пуснете по ментел
                            Много вероятно е другата седмица да стигнем и при вас...

                            Коментар


                            • #89
                              От: Телевизия "България 24"

                              Video format MIME is not supported.
                              С някакъв плъгин ли се гледа това? Мозила ми е браузърът.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Телевизия "България 24"

                                Поздравления за начинанието, дано почнат да променят медийни "правила" заради вас

                                виж дизайна на rbc.ru мисля, че има идеи там, които ще ти харесат.
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X