Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка ДСК

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

    Благодаря за отговорите. Няколко колеги по горе писаха, че са нямали проблеми с Visa. Дано да са имали впредвид Visa Electron. Защото това са си напълно различни карти. В края на месеца ще пътувам и като (ако) се върна ще споделя.
    Ако все пак някой има лични наблюдения относно пазаруването с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка ДСК ще съм благодарен да сподели.

    Коментар


    • #17
      От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

      Айде стига бе пич! Стига с тая банка ДСК! Виж кои читави банки оперират в държавите, които те интересуват! Поне една ще покрива въпросните държави, включително и България. За колко време се вади карта бе!?
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

        Успех още веднъж и пробвай да изтеглиш с Visa в Германия на някоя бензиностанция малко в брой и после да пишеш какво е станало.
        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
        0885 660 613

        Коментар


        • #19
          От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

          Първоначално публикуван от didodido Преглед на мнение
          дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка ДСК
          Дебитна Visa electron вървеше в магазини в Англия и Германия. На банкомат не знам. Дебитна Маестро вървеше на банкомат в Австрия при много лош курс. Пробвах от любопитство. Допускам че в магазини няма да върви. Няма да останеш без пари, защото почти всяка банка ще ти даде на ръка срещу Visa-та. Плаши се от таксите. Затова е най-добре да имаш кеш. Уж ЕС, но далеч не всичко е оправно.
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • #20
            От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

            Първоначално публикуван от didodido Преглед на мнение
            Здравейте! Може ли с дебитна карта Visa Electron на Банка ДСК и дебитна карта Maestro на Банка ДСК да плащам в Германия, Австрия, Унгария и Сърбия по хотели, магазини и бензиносттанции? Мога ли да тегля от банкомати в тези страни със същите карти?
            Сърбия и Унгария виза електрон работи,в другите незнам
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

              Първоначално публикуван от didodido Преглед на мнение
              Благодаря за отговорите. Няколко колеги по горе писаха, че са нямали проблеми с Visa. Дано да са имали впредвид Visa Electron. ... В края на месеца ще пътувам и като (ако) се върна ще споделя.
              Не вярвам.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #22
                От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                Абе човека е решил да сложи две определени карти на гъза и друго не го интересува. К'во се хабите бре?
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #23
                  От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                  Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                  Глупости,ама друг път.Има знака на Visa и като поискаш да теглиш изписва,в момента транзакция на Visa не може да бъде извършена-(по бензиностанциите),това за теглене кеш.За плащане на касата е друго-няма проблеми.
                  Абсолютно същите проблеми съм имал в Германия и то с карти на две различни банки и на много на брой банкомати по бензиностанциите. Някъде и по магазините ми се е случвало да не искат да работят картите и да ми се налага да платя кеш. На ДСК не съм опитвал точно, но винаги трябват и пари в брой задължително за резервен вариант.
                  Subaru Legacy 2.5
                  Suzuki GS500 E

                  Коментар


                  • #24
                    От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                    С Visa Electron от Райфазен съм плащал гориво в Австрия и Сърбия без проблеми. Пари не съм теглил.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                      За теглене на пари от банкомат в чужбина с дебитна карта се е случвало доста пъти да ми откаже банкомат на дадена банка, но от следващия който е на друга банка няма проблеми. Отделно 3 пъти са ми блокирали кредитни карти от банката издател поради "съображения за сигурност", и след първия път винаги нося 3 кредитни + 2 дебитни карти и пари в брой когато пътувам
                      Последно редактирано от Димо; 05-02-15, 09:28.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                        Само да вметна
                        VISA и VISA ELECTRON са две различни карти . С първата нямаш ядове никъде с втората на повечето банкомати в Германия, и много малък процент в останалата част на Европа . А иначе дали е на ДСК ,Райфаизен, Про Кредит,Булбанк и т.н няма никакво значение .



                        п.п От опит
                        Напред и нагоре
                        Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                        0886769809-Юлиян
                        kiko00@abv.bg

                        Коментар


                        • #27
                          От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                          И аз да допълня,че при опитите за теглене ползвах Visa-кредитна и Visa Electron-дебитна и отказа по банкоматите на бензиностанциите в Германия беше еднозначен-твърдо "Нне",само секунди след отказа на банкомата пазарувам цигари и гориво на касата без проблем,но за теглене кеш-Дърво!!!
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • #28
                            От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                            Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                            И аз да допълня,че при опитите за теглене ползвах Visa-кредитна и Visa Electron-дебитна и отказа по банкоматите на бензиностанциите в Германия беше еднозначен-твърдо "Нне",само секунди след отказа на банкомата пазарувам цигари и гориво на касата без проблем,но за теглене кеш-Дърво!!!
                            Това и с кредитна карта Виза? Не си могъл да изтеглиш пари от банкомат?
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #29
                              От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                              Баннннка ДеСеКа!?... Сетих се за онази малоумна реклама.
                              П.П. Към създателя на темата: Уеееекинко с ногото удивитеуни моуим те!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Плащане и теглене с дебитна карта Visa Electron и дебитна карта Maestro на Банка

                                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                                Това и с кредитна карта Виза? Не си могъл да изтеглиш пари от банкомат?
                                Напълно възможно .Банкоматите в Германия силно недолюбват VISA .
                                Напред и нагоре
                                Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                                0886769809-Юлиян
                                kiko00@abv.bg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X