Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да "светне" повече Витарата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Как да "светне" повече Витарата?

    Първоначално публикуван от gecata1059 Преглед на мнение
    За тези ли става въпрос.Четох в друга тема ,мнението за сините ленти по крушките и търся такива без лента ,но със силна светлина.
    https://www.osram.com/am/ecat/NIGHT%...t/ZMP_4057696/
    Тия, да. Ама не чакай двойно на някоя друга лампа светлина.

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Дават вид да са с просветлено стъкло.
    Просветляването на такова стъкло има само естетичен ефект, на щанда. Светлината идва от средата на крушката.

    Това което има смисъл е HIR - стъклото пуска видимата светлина навън и отразява наобратно IR - за икономия.

    Коментар


    • #62
      От: Как да "светне" повече Витарата?

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      Aaa, допреди известно време си правеше черта, тази зима забелязах че я няма, защото се прибирам по тъмно. А крушките са найтбрекъри на Осрам, ако не друго поне бяха скъпи. Просто не съм сигурен че е от тях, за да ги сменя пак с някакви такива, даже поръчах но се оказа че съм се подвел от един каталог и взех Н1, които се оказаха за дългите, та сега трябва да поръчам и Н7 за къси
      А вариант да е разместена крушката?
      Щото тогава изчезва чертата и започва заслепяването... Ако не е пипана отдавна - възможно е да е разместена от оптималното положение, заради нагаряне/разтапяне на мястото, където трябва да застане цокъла. Аз бих прегледал по-обстойно какво е положението отзад във фара. Стъклото колкото и да е мръсно (или пластмасата опред изгоряла) - все трябва да има подобие на черта и правилно светене отпред, щом крушката е позиционирана като трябва...

      П.п. Не мисля, че модула за дневни светлини влияе негативно - даже напротив...
      SUZUKI V-STROM 1000
      Jeep Cherokee 2.5CRD
      TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
      о889 525 о74 - Владо

      Коментар


      • #63
        От: Как да "светне" повече Витарата?

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Аз директно една крушка да става нямам,все индиректно им го набивам,я с пилене я с кривене на контакти или с кабели,като са сложили на голяма муцуна крушка като за Фиат 500 и се налага.

        Иначе си идеален,аз взех преди над 5 години оригинални Китайски Осрам 75 вата,шеста година кара жената с тях,бият ксенона на същия модел кола като съм ги сравнявал с мойта едната,една на брата и една на бащата.

        Ясен да не чете,нали е офроуд форум,ти ще чакаш да се стъмни в гората и тогава само ги пускаш,баш като мене........уж.
        Оригинална е само тая на мигача,че е комбо с дневните светлини,другите или са с по 15-20 вата горе или от кьсите съм ги набутал на тия за мъгла,че едните 43 вата пък другите 65,тия които бяха 65 са 80,дьлгите пък са HIR 1...........общо взето Ясен да гледа друга тема,а аз прогледнах от как си поиграх с тия.

        Като ти изгорят тия порови в Ибей,китайците не знам как ги правят ма 6 години яка крушка да държи не бях и чувал,но пък с очите си го виждам.

        e, аз от ибей ги намерих, макар и в Пловдив ) иначе не ми се преправя захвата да сложа 65W при положение че съм намерил 80W

        Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
        А вариант да е разместена крушката?
        Щото тогава изчезва чертата и започва заслепяването... Ако не е пипана отдавна - възможно е да е разместена от оптималното положение, заради нагаряне/разтапяне на мястото, където трябва да застане цокъла. Аз бих прегледал по-обстойно какво е положението отзад във фара. Стъклото колкото и да е мръсно (или пластмасата опред изгоряла) - все трябва да има подобие на черта и правилно светене отпред, щом крушката е позиционирана като трябва...

        П.п. Не мисля, че модула за дневни светлини влияе негативно - даже напротив...
        не е разместено нищо, на Субаруто всичко е метално и няма как да обърнеш крушка, нито да се разтопи........... а стъклата че са мътни, мътни са, отделно го взех с некъв визуален туних, който още повече пречи на светлината, но не е фолио за да се махне лесно.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:subaru-big.jpg
Прегледи:1
Размер:139.4 КБ
ID:5806260
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #64
          От: Как да "светне" повече Витарата?

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          ... некъв визуален туних
          Защо изобщо пускаш тема, тогава?

          Бързо с ножчето за винетки и да му придадеш нормален вид.

          Коментар


          • #65
            От: Как да "светне" повече Витарата?

            Ма те гледа като Силвестър Сталоун кална локва

            Направо едни читави фарове от моргата и да си отвори окото,те на Субару частите са евтини,къде 20% повече от Мерцедеските
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X