Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой да има впечатление от подобен елек?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Някой да има впечатление от подобен елек?

    Ако имаш познати в Русия може да погледнеш Red Fox. При тази рубла. Лично аз така ще го играя на лято за умерено дебело яке, абе да става за Мурманск.
    Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

    Коментар


    • #17
      От: Някой да има впечатление от подобен елек?

      Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
      Ако имаш познати в Русия може да погледнеш Red Fox. При тази рубла. Лично аз така ще го играя на лято за умерено дебело яке, абе да става за Мурманск.
      Нямам познати в Русия. Пък и аз съм от тези хора.. харесам ли си нещо, не се отказвам от него.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #18
        От: Някой да има впечатление от подобен елек?

        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
        Нямам познати в Русия. Пък и аз съм от тези хора.. харесам ли си нещо, не се отказвам от него.
        Значи отговора е ясен - взимаш The North Face-а и не се замисляш. Със сигурност ще ти върши работа дълги години и за тези дълги години няма никакво значение дали си похарчил пет лева повече или по-малко за него!
        П.С. Преди 15-20 години като ученик този надпис, та и емблемата нарисувана с химикалка ми седеше на всяка тетрадка и учебник, така, че напълно те разбирам
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #19
          От: Някой да има впечатление от подобен елек?

          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
          Значи отговора е ясен - взимаш The North Face-а и не се замисляш. Със сигурност ще ти върши работа дълги години и за тези дълги години няма никакво значение дали си похарчил пет лева повече или по-малко за него!
          П.С. Преди 15-20 години като ученик този надпис, та и емблемата нарисувана с химикалка ми седеше на всяка тетрадка и учебник, така, че напълно те разбирам
          Има нещо такова. Определено ми е в главата тази марка, щом и баща ми започна да носи полари Норт Фейс.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #20
            От: Някой да има впечатление от подобен елек?

            Темата приключена. Успех
            Издъних се на Тюринг теста

            Коментар


            • #21
              От: Някой да има впечатление от подобен елек?

              Епа щом ти е у глави - земгай! Дано не си пушача само, че ноу тънки фейсовете. Хамериканското население в темата ти спомена Колумбия няколко пъти....Имам и фейс и Колумбия ( купувани в САЩ) Колумбията бие в пъти фейса по качество и издръжливост.
              П.П. Не се заглеждай в глупости като Каримор и Кечуа. Не просто приказки. И аз си купих разни неща подмамен от добрата визия и ниските цени от Декатлон. Една седмица живяха преди да започнат да се разпадат.

              Коментар


              • #22
                От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                Темата приключена. Успех
                Благодаря. Все пак реших да се допитам и до вас.

                Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                Епа щом ти е у глави - земгай! Дано не си пушача само, че ноу тънки фейсовете. Хамериканското население в темата ти спомена Колумбия няколко пъти....Имам и фейс и Колумбия ( купувани в САЩ) Колумбията бие в пъти фейса по качество и издръжливост.
                П.П. Не се заглеждай в глупости като Каримор и Кечуа. Не просто приказки. И аз си купих разни неща подмамен от добрата визия и ниските цени от Декатлон. Една седмица живяха преди да започнат да се разпадат.
                Точно за това говорех и аз. Има случаи, в които скъпото не е най-добро, но тук определено си струва.
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар


                • #23
                  От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                  Да се обадя и аз. Тия, дето развалят годежа, обикновено ги бият, знам.

                  Ако ти е толкова на сърце пухенката и не ти е мил живота без нея - взимайте се. Практически погледнато - 250 кинта за елече имат място само при общ бюджет за комплект зимно облекло + обувки към 2500-3000. Нито е най-съществената част от екипировката, нито е най-запомнящата се откъм дизайн. Ако си се снабдил вече с надеждни ветровка, панталон и обувки, с търсене се намират и съвсем добре работещи пухенки - с ръкави и без - до 80-120 лева. Може и да нямат същата кройка и да нямат марка на ревера, но има и от истински пух, събират се в шепата и топлят. И като ги изгориш на печката в хижата или ги разпориш на пирон в заслона, не ти е толкова мъчно. Екипировката е консуматив, в крайна сметка - важното е да ни върши работа и да е финансово адекватна, така че да мислим за кефа, а не как да опазим оборудването.

                  Отделно - средните пазарни цени на екипировката са разчетени за богатия любител, който иска всичко here & now. Що-годе реалните цени се появяват на сезонните разпродажби, пак с прилична печалба и за производител, и за търговец. Оборудването на цена по етикет няма особен смисъл, освен ако не се чуди човек каква шопинг-терапия да си приложи. Разпродажбите и намаленията са точно за това - за да се да запази и някакъв кръг истински ползватели на марката, които не биха платили двойно за нещо, на което познават реалната стойност. North Face май ги правят на пролет...

                  По конкретната тема: ако ти се гледат по-дизайнерски варианти - има една японска марка Uniqlo, гугъл ще намери лесно клона им в UK. Имат тънки и леки елеци и якета от истински пух, доставката е лесна. За по-работно/планински варианти в родината - лично.

                  Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                  П.П. Не се заглеждай в глупости като Каримор и Кечуа. Не просто приказки. И аз си купих разни неща подмамен от добрата визия и ниските цени от Декатлон. Една седмица живяха преди да започнат да се разпадат.
                  Има и добри неща тук-таме. Симонд все още правят добра екипировка, макар и да са влезли в корпорацията.
                  Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                  TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                    Не съм споменавал Симонд в раздел"глупости".А Радослав да постне едно селфи тук с новия елек като се снабди

                    Коментар


                    • #25
                      От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                      Ако ти се чака, може да издебнеш за тези пари да си купиш и три в едно от намаленията. Аз така направих и сега имам яке, дето е със свалящ се полар и става лек шушляк, дето се разпаря отвсякъде и има дупки под мишниците и т.н.......................................но единствения му проблем е, че за 25 евро си купих на Лий Купър елек от спортсдирект и не го свалям.
                      Цъкни в оня сайт на разпродажбите и като гледам че си стандартно-маломерен, мисля че ще имаш доста повече успех от мен.

                      Имай предвид, че в Сандански и бабите носят нордфейс и там е на друга цена. Или правят перфектни ментета или контрабандата върви с пълна сила.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                        Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение

                        По конкретната тема: ако ти се гледат по-дизайнерски варианти - има една японска марка Uniqlo, гугъл ще намери лесно клона им в UK. Имат тънки и леки елеци и якета от истински пух, доставката е лесна. За по-работно/планински варианти в родината - лично.
                        Разгледах ги, има хубави работи. Благодаря.
                        Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                        А Радослав да постне едно селфи тук с новия елек като се снабди
                        Обещавам, специално заради теб.


                        Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                        Ако ти се чака, може да издебнеш за тези пари да си купиш и три в едно от намаленията. Аз така направих и сега имам яке, дето е със свалящ се полар и става лек шушляк, дето се разпаря отвсякъде и има дупки под мишниците и т.н.......................................но единствения му проблем е, че за 25 евро си купих на Лий Купър елек от спортсдирект и не го свалям.
                        Цъкни в оня сайт на разпродажбите и като гледам че си стандартно-маломерен, мисля че ще имаш доста повече успех от мен.

                        Имай предвид, че в Сандански и бабите носят нордфейс и там е на друга цена. Или правят перфектни ментета или контрабандата върви с пълна сила.
                        Редовно гледам намаленията, но всеки път или е останал само размер XS, или 8 пъти XL.
                        Иначе и в о*х.бг ги гледам Норт Фейс- има такива имитации, че просто да ти се завие свят. Не знам дали са от Сандански, но си личи от километри, че дрехата е шита в гараж. Ама пък знам ли, като гледам поларите ми са правени в Китай. Не мога да съм на 100 процента сигурен, че и те не са от някой гараж в Пекин.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • #27
                          От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                          За мен елекът е неотменен 3 сезона. Леко и топло за всеки случай.
                          Ако са пух топлят много, но са скъпи и като се изперат не са същите. Има и изкуствени материи имитация на структурата на пуха- Primaloft Termobol и други.По хубава е цената, нетоплят така и са по-практични.
                          Една година съм с прималофт елек на Колумбия. От вътре е със светлоотражателно покритие, като никелиран топли много и е проветрив. Излезе ми 70€.
                          Имам и един стар Транго от Polartec powerstrech отзад и Gore Windstoper отпред. Пази много малко запарва и го взимам само зимата.
                          Ето един линк, излизат хубави неща единични бройки и има голям избор. Сайта е супер, интернационален е, но са испанци са пазарувал сум много пъти. Също незнам колко ляга доставката до Бг

                          Коментар


                          • #28
                            От: Някой да има впечатление от подобен елек?

                            Аз от 2 години почти ползвам като елек ето това -- http://arms-bg.com/ekipirovka/qketa-...coyotarms.html и съм супер доволен, леко, топло и удобно. Не е пухен, но се натъпква в една торбичка и като не трябва , седи в ъгъла на раницата.
                            ПП линка е към ТП на форума, не е търговски по смисъла на правилата.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #29
                              Търся елек срещу централен климатик (таванен) - нещо по-дишаемо (което да не спарва)? Зимата би могло да нося нещо като термопотник, но сега не върви.
                              Мисля че връхна броня (елек с добра яка), което да "отразява" студения поток, ще върши повече работа от вътрешни слоеве,които са в пряк допир до тялото.
                              Ползваме и полиестерни престилки (80%). Мисля и един по-тънък за под-престилката (полар?), т.е. два. Иначе служебния (шушляк с минимум подплата - почти нищо не пази, а само спарва)
                              Елекът не трябва да е тип "Мишлен" - т.е. пухът отпада, а и не само поради тази причина.

                              ПП: Търси се и работен елек - за инструменти?

                              Коментар


                              • Ясен
                                Ясен коментира
                                Редактиране на коментар
                                Мисли за шалче. Елек не те оправя освен като допълнение към шалчето, уязвимата ти част е шията.

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X