Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся на цената на почерпка.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся на цената на почерпка.

    Саше, и джанти от шкода фаворит до 93-та влизат в схемата. Безкамерни гуми си стават без проблем.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • От: Търся на цената на почерпка.

      Благодаря!
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • От: Търся на цената на почерпка.

        По съвет на Търтей, предлагам и тук:
        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Резервно колело (джанта с гума) "патерица", от Алфа Ромео (145) и за каквото още става. Състояние - практически заводско.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Търся на цената на почерпка.

          Ако е 13 цола, би ми свършила работа, но се съмнявам.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • От: Търся на цената на почерпка.

            Едва ли е 13 цола, защото нормалните бяха 14 - 15, или 16 е. Сега не ми се ходи до мазето, но при интерес ще проверя.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Търся на цената на почерпка.

              И аз търся на прилична цена,понеже сме ограничени за момента, гуми 245/70/16. Летни или АТ са без значение. Благодаря,колеги

              Коментар


              • От: Търся на цената на почерпка.

                търся самозключваща се руска брава, като тази от снимката. Ключът от външната страна има формата на полусфера. Дали имате представа откъде мога да намеря дори нова?

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:brava.png
Прегледи:1
Размер:175.6 КБ
ID:5814386
                ;-)
                Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                Коментар


                • От: Търся на цената на почерпка.

                  Издирвам прахосмукачка

                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Търся на цената на почерпка.

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Издирвам прахосмукачка

                    Ако издиря една на батерии - твоя е.

                    Коментар


                    • От: Търся на цената на почерпка.

                      Имам стара съветска прахосмукачка на 12в за кола

                      Коментар


                      • От: Търся на цената на почерпка.

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Имам стара съветска прахосмукачка на 12в за кола
                        Мерси.

                        На 220в за един ремонт ми трябва
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Търся на цената на почерпка.

                          Привет - някой да има излишна въртяща основа от офис стол с амортисьор, може и цял офис стол. Не ми се занимава с ОЛХ. Готов съм да дам до 25 лева и една бира за проекта

                          Коментар


                          • От: Търся на цената на почерпка.

                            Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                            Привет - някой да има излишна въртяща основа от офис стол с амортисьор, може и цял офис стол. Не ми се занимава с ОЛХ. Готов съм да дам до 25 лева и една бира за проекта
                            https://www.offroad-bulgaria.com/sho...=231346&page=3 в тая обява има 2 с много хубава основа за това дето си намислил. от какво ще бъде седалката?
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: Търся на цената на почерпка.

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Мерси.

                              На 220в за един ремонт ми трябва
                              Полуумрял Зелмер имам за подаряване, но на теория е вреден за вашето здраве. Събирах на времето живак поръсен със сяра след счупването на един термометър. Ако не те притеснява тази подробност е твой.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Търся на цената на почерпка.

                                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                                Полуумрял Зелмер имам за подаряване, но на теория е вреден за вашето здраве. Събирах на времето живак поръсен със сяра след счупването на един термометър. Ако не те притеснява тази подробност е твой.
                                Кво му е, освен ако не го ползва за боядисване ?!
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X