Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на крушка на Captiva

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на крушка на Captiva

    Здравейте,
    Днес си купих Captiva. Първото нещо, което забелязах е, че на свети десния фар на къси и десния халоген. Проверих бушоните и излязоха, че са здрави. Отворих капака, но там е въздушният филтър и към фара има ламарина. Така, че не може да се смени крушката без да се разглоби нещо. Ако някой е сменял крушки на Captiva да помогне как става. Също така някой ако е сменял крушка на халоген да сподели как става. Предварително Ви благодаря.

  • #2
    От: Смяна на крушка на Captiva

    Първо махаш пластмасовата планка над радиатора която е хваната с вит-дюбели и след това всеки фар се държи от три болта.Отвиваш, повдигаш внимателно и отвърташ капака на изгорялата крушка.Успех!

    Коментар


    • #3
      От: Смяна на крушка на Captiva

      Благодаря колега. Утре ще пробвам. Дано да успея да сменя и крушката на халогена.

      Коментар


      • #4
        От: Смяна на крушка на Captiva

        Колега аз изкарвам целия фар напред и сменям каквото има за сменяне,лесно е.

        Коментар


        • #5
          От: Смяна на крушка на Captiva

          дори и да отвиеш трите болта фара се държи още.....запънат е още някъде
          днес един "гаражен спец" ми заяви, че да ми смени крушката ще трябва да ми свали и калника
          проявих силно съмнение и не му позволих да експерементира още по-вече , че не е пипал подобен автомобил
          та въпроса ми е...."ЗАПЪНАТ" ли е на четвърто място или трябва по-силно да изтегля фара за да излезе
          темата е доста стара, но за мен е супер ..."АКТУАЛНА"
          който го може, го може...аз все още се уча

          Коментар


          • #6
            От: Смяна на крушка на Captiva

            "Щракнат" е на щипка, леко нагоре и дърпаш напред, при обратния монтаж - пак щипката с лек натиск и завиваш 3-те болта. Успех - няма нищо сложно.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X