Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за Интернет провайдър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за Интернет провайдър

    Бих искала да ви помоля за съвет, по-точно - за два съвета. Искам да си пусна безжичен интернет, но се оказва, че в този квартал май не мога да разчитам на много възможности - от кабелните няма дори Евроком, а пък нямаме (и няма да имаме) и БТК. Ползваме Естнет за кабелната телевизия, но чух лоши неща за качеството на интернета им (много често прекъсвал). Другата ми възможност е СКК (Софийска кабелна компания), но със сигурност има някакви местни (ако може така да се изразя) провайдъри. Пробвах и в Power net, но ми изглежда малко сложен техният вариант - с пряката видимост и насочването на антената... Забравих да уточня, че става дума за кв. Гоце Делчев (районът, който се пада зад бензоностанция Темпо), под Манастирски ливади, блоковете на Барбуков.
    Другият ми въпрос е, че търся някой да ми нареди естествен паркет в едната стая, съответно с циклене и лакиране.
    Ако някой от вас може да ме посъветва, благодаря предварително. И ще почерпя
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

  • #2
    До: Съвет за Интернет провайдър

    http://www.am-net.net/index.html Аз ползвам услугите им от 3 години и нямам особени забележки. Освен това скоростите на даунлоуд са им много добри.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за Интернет провайдър

      http://www.transtelecom.bg/ от скоро ползваме услугите на Транс телеком и като гледам за сега са добри. Ползват новите безжични технологии Wimax като повечето нови интернет провайдери, а те са доста надеждни. Голям плюс е, че могат да ти пуснат връзката тестово без да плащаш нищо и ако ти хареса тогава сключваш договор .
      Но за твоя квартал е хубаво да проверят дали има видимост и да тестваш.

      Ако искаш конкретни телефони на техници ми пиши ЛС.

      Аз вкъщи съм на евроком от много години и не мога да се оплача .

      Успех в начинанието
      LZ1VWW

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за Интернет провайдър

        Здравей Sofia, а мислила ли си за използването на Wirelles рутер вкъщи, ако кварталните ти доставчици имат добре изградена подземна кабелна мрежа изкарват ти едно кабелче до вас, свързват ти рутерчето настройват ти компютъра и забравяш за търсенето на безжичен интернет доставчик
        Subaru Legacy sedan 1.8 16V 4WD '91

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за Интернет провайдър

          Първоначално публикуван от vesowarworld Преглед на мнение
          http://www.transtelecom.bg/ от скоро ползваме услугите на Транс телеком и като гледам за сега са добри. Ползват новите безжични технологии Wimax като повечето нови интернет провайдери, а те са доста надеждни. Голям плюс е, че могат да ти пуснат връзката тестово без да плащаш нищо и ако ти хареса тогава сключваш договор .
          Но за твоя квартал е хубаво да проверят дали има видимост и да тестваш.

          Ако искаш конкретни телефони на техници ми пиши ЛС.

          Аз вкъщи съм на евроком от много години и не мога да се оплача .

          Успех в начинанието
          Wimax (която е сравнително отскоро в България) се влияе силно от времето.

          Може и да се окаже удачна, но все още е трудно да се каже.

          Аз бях един от първите с безжична връзка в София (просто защото живея на високо и бях пуснал три познати фирми да си държат апаратурата на балкона и да правят разни експерименти. За ток плащах два пъти повече отколкото ако плащах за интернет, но това е друга история). Според мен, времето на безжичните връзки за София мина - най-малкото защото всички достъпни диапазони са отдавна зашумени и пренаселени.

          Така че, безжичен интернет има смисъл само когато действително няма никаква друга възможност.

          Що се отнася до кварталните провайдъри, сигурно ще чуеш целия спектър мнения от "осанна" до "разпни го" за всеки един от тях.

          Важно е каква е опорната мрежа на фирмата доставчик и дали е въздушна или подземна (последната е за предпочитане, защото вече почти всички големи фирми си изградиха оптични трасета).

          Лично аз в момента съм с bol.bg и съм доволен.

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за Интернет провайдър

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            http://www.am-net.net/index.html Аз ползвам услугите им от 3 години и нямам особени забележки. Освен това скоростите на даунлоуд са им много добри.
            Хм, те не са ли само за нашия neighborhood (сиреч махалата около Борово)?

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за Интернет провайдър

              най-добрите в момента в София са Мегалан. Усилено изкупуват по-малките фирми и засега държат първо място. Откакто съм към тях нямам проблеми

              Коментар


              • #8
                До: Съвет за Интернет провайдър

                Ще опитам да ти помогна за другия проблем-паркета,ако вече не си го решила.
                Ако искаш телефони,пиши ми ЛС.
                Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                имат право да гласуват на избори.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X