Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Домашна алармена система - каква?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Домашна алармена система - каква?

    A кaк някой рaзбирa че собственикa го нямa a сотa не е включен ?
    Денонощно някой стои пред жилището дa дебне дaли имa някой и в същото време питa дaли е пуснaтa aлaрмaтa?
    Все пaк крaдците не сa толковa колкото охрaнявaните обекти.
    При откaз от услугите нa сот съм съглaсен- голямa вероятност дa изгори някой.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #17
      От: Домашна алармена система - каква?

      С всичко съм съгласен обаче моя проблем е друг искам охрана на това http://www.aluliner.com/Kofferanhaen...ltuer::93.html и заради това знам че решението не е лесно .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #18
        От: Домашна алармена система - каква?

        Първоначално публикуван от vasil_karov Преглед на мнение
        Всъщност, видеозаписът май не не може да се използва, като доказателство в съда. Освен това, видеозаписът трябва да бъде извършен със съгласието на лицето, което е снимано. И какво се получава, че на теория може дори да те осъди крадеца само заради това че си го снимал, а какво остава за саморазправата... Какъв невероятен контраст с истинските държави, където го гърмиш ако само ти пипне оградата.
        Темата е за аларми. Терзанията какво било в други страни са за друг раздел! А за видеозапис от охранителна камера в рамките на твоята собственост ще те осъди някой, ама друг път!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          От: Домашна алармена система - каква?

          Няма спасение, но регионалния СОТ върши работа.
          Ако не ти е възможно да се свържеш с такива, просто сложи шумна аларма и някаква светлина.................и след всяко влизане променяй нещо. Не че ще те обират капацитети, но и не трябва да се подценява подготовката им.

          Имай предвид, че парите няма да са малко, ако искаш да е като хората и въпреки алармата пак си трябва превенцията на добрите решетки и врати.

          Коментар


          • #20
            От: Домашна алармена система - каква?

            Нито телетек,нито бсм,нито дистанционно управление на аларма се вписва във термина сигурност,всеки контролен панел има спецификация за това колко голям акумулатор може да носи,ако е необходимо мога да обясня защо ,бсм правят горе долу добри автоаларми,добри сирени,и някои други неща като дистанционни модули и толкова.Надеждна охранителна система в бсм няма.Телетек имат някои добри попадения,но като цяло най-калпавата техника на пазара.Това го казвам със моя 18 годишен опит като монтажник който работи с всички разпространени видове охранителна техника.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #21
              От: Домашна алармена система - каква?

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Нито телетек,нито бсм,нито дистанционно управление на аларма се вписва във термина сигурност,всеки контролен панел има спецификация за това колко голям акумулатор може да носи,ако е необходимо мога да обясня защо ,бсм правят горе долу добри автоаларми,добри сирени,и някои други неща като дистанционни модули и толкова.Надеждна охранителна система в бсм няма.Телетек имат някои добри попадения,но като цяло най-калпавата техника на пазара.Това го казвам със моя 18 годишен опит като монтажник който работи с всички разпространени видове охранителна техника.
              Доста си категоричен, не ми се спори!
              ПП Една от дейностите на фирмата ми бе продажба и монтаж на аларми.....това от 1995 година до преди 6,7 години активно. Все още има обекти с такива локални аларми и .....
              От такива изказвания губя интерес към темата.....Със Здраве!
              Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

              Коментар


              • #22
                От: Домашна алармена система - каква?

                тука гледам по yotube едни мини за airsoft, пълнят се с нещо дето не се мие и после в махалата, да се види кой си е сменил цвета

                Коментар


                • #23
                  От: Домашна алармена система - каква?

                  Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                  Доста си категоричен, не ми се спори!
                  ПП Една от дейностите на фирмата ми бе продажба и монтаж на аларми.....това от 1995 година до преди 6,7 години активно. Все още има обекти с такива локални аларми и .....
                  От такива изказвания губя интерес към темата.....Със Здраве!
                  Моето име стои под категоричното ми изказване,а твоето ?
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #24
                    От: Домашна алармена система - каква?

                    И на двама ви ги няма имената.

                    Но имам жив интерес по темата, че на село окрадаха де що имаше ценно.

                    Да помоля draco да каже повече за тези мини с неизмиваща се боя, че започва да става гадно.
                    А още по-гадното е, че май мангалите са невинни. Май крадците ще се окажат по бели от мен...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Домашна алармена система - каква?

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      И на двама ви ги няма именат.
                      Кольо,най от долу под всеки мой пост пише името ми и телефона,стоя зад всяка дума,по твоето питане незнам нищо освен че някои банки ползват такива мастила и при опит да отвориш всичко става мармалад,но както всичко в БГ,мастилото е доста скъпо,и евентуално да се натъкнеш на него почти невъзможно
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #26
                        От: Домашна алармена система - каква?

                        Ами колегата си е казал точно какви са му възможностите за реакция http://www.offroad-bulgaria.com/show...59#post2681459
                        Освен това не му липсва и кураж. Една GSM алармичка която не вдига врява а звънка на телефончето му и оставя впечатление в героите за "невидимост"?
                        Нека да се трудят по апетитните неща предварително "забавени" за целта и..... докато някой иззад ъгъла каже... Оппп!
                        И сега дружина дръж! До наситено синьо по най видните части. А може и в добавка нещо за раздалечаване на бедрените кости с лек намек за моряшка походка и памперс за възрастни 90+ килограма.
                        Вариантче просто.
                        GPS системи https://www.easytracking.bg/
                        Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                        Коментар


                        • #27
                          От: Домашна алармена система - каква?

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Моето име стои под категоричното ми изказване,а твоето ?
                          А дали има нужда от подобни брутализми? Нагледали сме се на подписани изказвания без стойност. Антоан е доволно сериозен човек и забележката ти е меко казано неуместна! Колкото и да си компетентен, вероятно не си само ти... нали
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Домашна алармена система - каква?

                            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                            А дали има нужда от подобни брутализми? Нагледали сме се на подписани изказвания без стойност. Антоан е доволно сериозен човек и забележката ти е меко казано неуместна! Колкото и да си компетентен, вероятно не си само ти... нали
                            Росен,не подлагам на съмнение колегата Антоан колко е сериозен и що за човек е,даже сега разбирам че се казва така,подлагам на критика поста му относно колко е качествена техниката която предложи,и понеже имам не малко опит почти 20 годишен ,продължавам да работя ,решавам ежедневно всякакви проблеми със всякаква техника ,да не кажа че съм така и 24 часа почти,всеки божи ден се сблъсквам с какво ли не относно такава техника смятам да кажа,докажа,опровергая с думи и техническа литература,статистика и прочие ,ако колегата се обоснове кое е хубавото на изброената техника като такава,готов съм да си говорим не за конкретна марка,а да обсъдим всеки един конкретен модел от всяка марка.Кое е брутализъм в случая ,знаеш ли колко обекта дефектират в денонощие с подобна техника,колегата подвежда четящите тука, с препоръката да си сложи аларма с дистанционно Отвори кой и да е телетек и погледни че схемната им база на новите модели е от 80-те години,за какво качество говорим,телетек освен производство се занимават и с продажба на друга,не произведена техника от тях,визирам охранителната техника с марка телетек само.

                            п.п Няма забележка,още повече неуместна,въпроса ми беше кой е той и как се казва,би трябвало да го познавам или той мене,а дали съм компетентен ще разбереш някой ден като се запознаем.
                            Последно редактирано от Roninn; 24-01-15, 00:00.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • #29
                              От: Домашна алармена система - каква?

                              Дори без да се познаваме лично, тук доста сме си чели "моженето". Аз не оспорвам твоето "можене". Много брутално натири човека, а той не е цървул като мене, че да почне да се репчи. Вместо да стане дебат в който да убедиш (или не) публиката, ти наруга човека.

                              Така или иначе, строя къща на село и се надявам темата да продължи, както и още доста хора.
                              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Домашна алармена система - каква?

                                Напротив,бих се радвал да поспоря с всеки точно по тая тема,далеч съм от мисълта да обидя някого,още повече непознат за сега колега.Все пак имам желание да си поговорим за техническата страна на въпроса по темата.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X