Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
    Жигулските педали много радват
    Може снимките да не дават добра зрителна преценка, но ми се струва, че хода на педалите ще е малък. Няма ли да опрат в пода прекалено рано?
    Има малка вероятност хода да не стигне , но зад ламарината на стената няма нищо което да пречи и с леки прорези ще се достигне нужния ход .
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Повдигам малко завесата около най-големия проект в гаража . Купчината тръби и авточасти най-накрая бяха събрани на едно място и тръгнаха на собствен ход . Мисля , че успяхме да се преборим с големите предизвикателства с които се сблъскахме по пътя към създаването на този уникален /според мен/ Рали Рейд автомобил . Това беше един огромен труд влаган с методична себеотдайност през последните шест месеца от екипа на "Инстрой Моторспорт". Предстои ни още доста работа до окончателното завършване , но вече се вижда края.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3298.jpg
Прегледи:1
Размер:161.8 КБ
ID:5677167

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3313.jpg
Прегледи:1
Размер:138.2 КБ
ID:5677168

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3314.jpg
Прегледи:1
Размер:136.8 КБ
ID:5677169

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3315.jpg
Прегледи:1
Размер:140.0 КБ
ID:5677170

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3317.jpg
Прегледи:1
Размер:164.1 КБ
ID:5677171
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Готина бръмчилка се е получила,много безаварийни и да не пропускаш стълбичка ти желая!

        P.S.Кандидатирам се за едно "квадратче" с машината...
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
          Готина бръмчилка се е получила,много безаварийни и да не пропускаш стълбичка ти желая!

          P.S.Кандидатирам се за едно "квадратче" с машината...
          Ти си с абонамент.
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Браво Коко. Дано всичко е ОК.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Коко, нали нямаш нищо против няколко снимки на конкурент



              Много ме впечатли на живо туй нещо...
              Между другото, какво става с десятката, приключили за този сезон!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Той конкурентът пак ще е в играта - на 19 септември може да бъде видян на живо на жълтите павета в София

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  https://www.youtube.com/watch?v=aHQF...ature=youtu.be
                  Първи стъпки !
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Супер! Направи едно бързо сравнение с бензиновия близнак, разлики на първо четене!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      Повдигам малко завесата около най-големия проект в гаража . Купчината тръби и авточасти най-накрая бяха събрани на едно място и тръгнаха на собствен ход . Мисля , че успяхме да се преборим с големите предизвикателства с които се сблъскахме по пътя към създаването на този уникален /според мен/ Рали Рейд автомобил . Това беше един огромен труд влаган с методична себеотдайност през последните шест месеца от екипа на "Инстрой Моторспорт". Предстои ни още доста работа до окончателното завършване , но вече се вижда края.
                      [ATTACH=CONFIG]820566[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]820567[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]820568[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]820569[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]820570[/ATTACH]
                      Невероятна машина става и ще бъде,не знам само защо толкова се точи на "оня"заден мост да го сменяш,американците карат оффрейсър само с такива ,яко усилени и заварени отвсякъде с оребряване плюс професионална федерация като амортесьори и пружини,което си монтирал и ти!Това по този проект,а по другия пак са супер нещата,само ъгъла на работа на каретата на кормилният прът ми се струва че е на макс. диапазон на свиване или поне така се вижда от снимката ,с 6-7 сантиметра по-голяма дължина на пръта между тях ще им облекчи много повече работата и дължината на живот,просто така ми се струва,вие си знаете перфектно нещата на място,ма нали знаеш професионално изкривяване!Иначе тоя от коткуренцията е класа ,но сигурно и ресурса му!Поздрави!
                      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        \Виждам заявка за планинско "Шипка" Явно Балкан оффроуд рали ще го пропуснете?

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
                          \Виждам заявка за планинско "Шипка" Явно Балкан оффроуд рали ще го пропуснете?
                          Планинско "Шипка" мина,тва требе да е май "Буздлуджа"!

                          P.S.Чудя се що аджеба нещата не се наричат с истинските им имена!Имаше някакво сърдене от Ефко-рацинг по случая...
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            В календара на БФАС си е Шипка.Предишното беше открито. Кой как го нарича си е негова работа.Бузлуджа наистина е по правилно в случая.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Пропускам и двете състезания по здравословни причини за съжаление. Ево десятката никога не е била по-подготвена от сега . Вече е оборудвана с всички екстри от които се нуждаеше предишните състезания.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3090.jpg
Прегледи:2
Размер:154.0 КБ
ID:5681501
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Лично аз, ще ти стискам палци, присъствайки на състезанието.
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X