Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

    Привет, дано тука е мястото да си задам питанките.

    гледам едно Чероки и едно Бронко.
    Подчертавам, много са ми далече познанията за такъв род возила, и двете много ми харесват на външен вид,
    искам нещо такова основно за да си правя разходки из Странджа. Имам един Туарег за асфалта, за 6 години ведъж съм пускал бавните и
    учудващо свършиха работа из горите около с.Младежко. В Бургас сняг НЕ пада, ни зиме ни лете, а много обичаме да го газим из гората.

    Сега на въпроса, Бронкото мнооого ми харесва както и Черокито и двете ги има в мобилето. Бронкото даже е на човек от форума.
    Кое от двете да взема?



    Jeep Cherokee 2.5
    Цена 2 800 лв.
    Дата на производство април 1995 г.
    Тип двигател Дизелов
    Мощност 115 к.с.
    Скоростна кутия Ръчна
    Категория Дълга база
    Пробег 140766 км
    Цвят Бял

    Ford Bronco II ГАЗ Инжекцион

    Цена 3 700 лв.
    Дата на производство юли 1988 г.
    Тип двигател Бензинов
    Мощност 140 к.с.
    Скоростна кутия Автоматична
    Категория Къса база
    Пробег 238000 км
    Цвят Тъмно син мет.

    Ще съм крайно благодарен на мненията ви.

    ПС. Дано темата ми е в рамките на правилата, ако има нещо нередно ще го коригирам своевременно.
    Последно редактирано от CarTest™; 17-01-15, 21:20.

  • #2
    От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

    Естествено Черока,ама той май отлетял!
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

      Михов и кое му е естественото? Кое от двете си карал?
      Дизелово чероки с тоя двигател да не е правило ремонт на главата не съм чул.
      Бронкото е малко екзотично тук и поради факта, че е с цял мост отпред, всичкото пишещо офроуд братство го определя като не пригодно. Аз понеже имахх такова две години и мога да кажа, че се справя отлично в гората с гуми 31-ци.
      Са, разбира се като всяка кола си иска поддръжката, но пък по двигател и скорости всичко е същото като форд Скорпио/Гренада от 1979-1990 година.

      Черокито, ако няма да го тормозиш и не забравяш като спреш в гората да не му гасиш двигателя, също е прекрасна кола.

      И двете машини са изключително глупакоустоичиви. Купи си тая, дето ти харесва на душата, щот надали ще я правиш офроуд-монстър, та до стоково ниво е важно твоя кеф.

      Коментар


      • #4
        От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

        Бронкото е много я.Но тенекиии стъкла и други дреболий,дали ще се намират при нужда.

        Коментар


        • #5
          От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

          При точно зададена тази конфигурация смятам че Бронкото е за предпочитане , но колегата е прав че тенекиите и стъклата са кът и няма да се намират толкова лесно като при Черока
          Ford Bronco II 2.9 V6
          Уаз 469Б
          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 125
          0899846606

          Коментар


          • #6
            От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

            Нищо няма да му правя, каквото го взема такова ще го карам, естествено ако има нещо което да се направи за да бъде функционално в
            оригиналния вид ще се направи но до там. Никакви тунинги, само гуми и това е.

            Коментар


            • #7
              От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

              Тогава взимаш Бронкото и ще докараш още едно в Бургас ( гледам , че си градски).
              Ford Bronco II 2.9 V6
              Уаз 469Б
              Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 125
              0899846606

              Коментар


              • #8
                От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                Аз понеже имахх такова две години и мога да кажа, че се справя отлично в гората с гуми 31-ци.
                И една разходка не изкара без да се строши,поне на тия на които съм бил.

                Коментар


                • #9
                  От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  И една разходка не изкара без да се строши,поне на тия на които съм бил.

                  Илийка, моето беше старт от скраб, та трябваше всичко що има гума да се спука, що е вакуум да се разкачи за да го сменя и после няма ядове. На последните се справяше добре, даже с Марто си мерихме........................спирачките

                  Аз смятам, че едно чероки ще му е по-лесно за поддръжка, щот има много по моргите, но пък с Бронко ще е уникатен. Пък и вози по-добре.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

                    [QUOTE...QUOTE]

                    Ок, аз и без това си искам май Бронкото, сега кажете като дойда в София в края на седмицата кой ще дойде с мен да го гледаме и сервиз трябва да предолжите ? Плащам си за съпорта. В петък след 15:00 ще бъда в София до към неделя.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

                      Може в сервиза на Дядо Владо да го закарате в Костинброд май беше.Аз не съм ходил там , но гледам че той се оправяше с 1-2 Бронкота.
                      Ford Bronco II 2.9 V6
                      Уаз 469Б
                      Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 125
                      0899846606

                      Коментар


                      • #12
                        От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

                        ...по-скоро при Румен Арсов в Горна баня. Мартин Христов знае къде и може да упъти човека.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

                          Кога ли ще кача и моя на ремаркето да намина при майсторите във вашия регион ,че тука са пълна скръб
                          Ford Bronco II 2.9 V6
                          Уаз 469Б
                          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 125
                          0899846606

                          Коментар


                          • #14
                            От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

                            Проблема е в липсата на диагностици, после колата е елементарна за оправяне и поддръжка, ама масово майсторите за първи път виждат такова.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Jeep Cherokee / Ford Bronco II ?

                              Диагностик има, имам му и координатите, но човека не хваща ремонти продължаващи повече от ден (било му принцип от известно време на сам! Иначе човека има два тестера и чете всеки възможен вариант на монтираната на Бронко електроника. Имал е Бронко на времето и доста се е занимавал - разбира и дава точни съвети.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X