Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

    Здравейте колеги,
    от доста време съм във форума като читател, но реших вече да почна да пиша.
    Търся Мерцедес 123 с двигател 300Д и с климатик и да не е много ръждясал . Друго нищо няма значение, но тези условия са задължителни.
    Ясно ми е, че ще има кусури, но држа на този двигател и на климатика и на здравата каросерия. Останалите неща мога да си ги отремонтирам.
    Трябва ми за лична кола, да си я карам , просто мн ми харесва този модел .А климатика е условието на жена ми, нямало да се качи в кола без клима. Мога да предложа моята кола (w210 '96) като бартер или пари.
    пишете ми в темата или на лични.

  • #2
    От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

    Добре си се ориентирал и дано имаш повечко пари, защото това, което търсиш вече е доста скъпо...и ще става още по-скъпо!
    Остава да искаш и да е с 5 степенна ръчна ск. кутия?Задачата ти е трудна, но от сърце ти пожелавам успех!

    П.С. От мойта 123-ка ми останаха някой части-задна броня, изкл. запазен волан, семеринг на изх. вал на ск. кутия, чисто нови задни спир. дискове, пластм. капачки за лети джанти(не стават от други цедеси), та ако успееш с намирането свиркай!
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • #3
      От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

      Колега трудна е но е възможна. За една бойка изтървах този, който искам. Беше перфектен 1550лв и в Пловдив. Просто някой го беше грабнал.
      Кутията ще си я сменя сам с петстепенна, но на двигателя е по- сложна смяната, защото после ( все някога) ще трябва смяната му да се отрази и в документите. ДЕКРА, технотестове, кат, разправии и губене на време.... Ако успея с намирането ще се похваля задължително

      Коментар


      • #4
        От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

        Дано не сьм прав,но няма да намериш,по-добре тьрси 124 с 250 мотора,и повече ги има и по-запазена на нормални пари може да падне.

        Или 126
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение

          Или 126
          Може да му изпратиш една дизелова "пура" от УСА - нали само за хАмерика са ги правили навремето. Тъкмо отговаря на критерийте - 300 дизел и с климатик.

          P.S. Между другото има една дизелова печка 126-ка в мобиле-то и то никак не скъпа.
          Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
          Бахти, как се изказах...

          Коментар


          • #6
            От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

            Няма да е гнила това сьс сигурност,но запазена струва колко 220ка бензин от 2000 година.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Няма да е гнила това сьс сигурност,но запазена струва колко 220ка бензин от 2000 година.
              М' То т'ва днешното Mercedes - Mercedes ли е?

              Едно време какви Mercedes-и имаше ....

              Успех на колегата с търсене на читава 123-ка. и то дизелова. Както казва BENZBOSS нека да позагледа и някоя 124-ка. Возията и здравината не са по-лоши.
              Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
              Бахти, как се изказах...

              Коментар


              • #8
                От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                Брех, че са ми разбъркани снимките - не мога да намеря една отлична, ама много отлична 123-ка, която е позната на всички писали в темата - без автора - и тия снимки биха накарали мбенца да се разплаче.

                Пламене, кога я продаде, да и намеря фотосесията и да покажа на колегата какво трябва да търси..
                като една бяла лястовица..
                надали ще намери като твоята..

                Коментар


                • #9
                  От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                  Дам, хубава насока. И моя мечта, изпуснах една преди година за без пари...и още ме е яд. 300д, Автомат, Клима, шибидаха, хубавия син салон, теглич и ...
                  Вече са около и над 3000 евро. Ако ще се купува, за да се гледа...това е кола, която наистина ще и се качва цената всяка година.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                    Една снимка на една наистина хубава 300д ат, клима и хубава червена боя.

                    Пп. Щях да забравя. Металните тасове в цвета на боята са задължителни.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                      Имам приятел.има точно 4 бр. такива,едната същия цвят като горната снимка,обаче ще се раздели с тях срещу пари и пистолет в тила !
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                        А 4те за какво са му? Че то много хубави така изгниха заради хора, които просто си ги имат....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                          А 4те за какво са му? Че то много хубави така изгниха заради хора, които просто си ги имат....
                          Двете си ги кара,едната е на жена му ,четвъртата незнам дали е в движение.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                            Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                            А 4те за какво са му? Че то много хубави така изгниха заради хора, които просто си ги имат....
                            Стига бе..
                            Все едно да питаш собственик на харем за какво го ползва...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                              Вози се на тях
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X