Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

    Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
    В тая тема в беля ще ме вкарате !!
    Ауууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууууу....

    Добре, че не си запален по марката... Досега да си ги увил и двата..

    Красота.. и е за без пари.
    Едно такова удоволствие, една Кохиба, едни кожени ръкавици, Бари Уайт, пълен резервоар, път без цел, безвремие...

    Мечта.... ех..

    Коментар


    • #77
      От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      А
      Едно такова удоволствие, една Кохиба, едни кожени ръкавици, Бари Уайт, пълен резервоар, път без цел, безвремие...

      Мечта.... ех..
      Йе, йе, йе!!! Четеш ми мислите, без Кохибата!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #78
        От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

        Вие продължавайте с тая тема да ме видите после как почвам да пиша и в Мерцедес подфорума.

        Коментар


        • #79
          От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
          Вие продължавайте с тая тема да ме видите после как почвам да пиша и в Мерцедес подфорума.
          То няма да е писане, а ще си е фукане...

          Коментар


          • #80
            От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
            В тая тема в беля ще ме вкарате !! Покрай нея се загледах тук какво има ... и ето какво изскочи
            Mercdes 380 SEL 1982 ... на 78 000 хиляди! Само за 2400 канадски .. или пък и по-малко
            Тук може да се вярва на обявените километри - не лъжат хората.
            http://www.usedvictoria.com/classifi...0-obo_24669380

            те и един дизел .. в идеално състояние, но и на други парички
            http://www.usedvictoria.com/classifi...iesel_24636438
            А така, пали още фитилите. Това са истински Мерцoве, от времето когато правеха стабилни машини, а не като сегашните курници.

            Та колко викаш струва контейнер с кола от Канада до Xамбург?
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • #81
              От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

              Извинете за оф-топика - спирам да спамя .. или пък докат не се изфукам

              От източния бряг на Канада май беше къде 2000 .. от тук ще е сигур 3-3500

              Коментар


              • #82
                От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                Искам да кажа на автора на темата, че ако дръпна с матрЯла и аз ще търся същото, като него, защото:
                -Динамиката на 123/300Д не е върха, но няма да се състезавам, така че ме устройва!
                -Модела става и за евридейка, защото се намират части на прилични цени.
                -Теглото от над два тона сухо тегло кара колата да "залепне" на пътя и зимата е много стабилна, за разлика от 124-та, която е "само" 1650кг., задния мост е по-малко натоварен и зимата си иска едно на ум и опит с "Лада"! М/у другото разпределението на теглото при 123-та е 50/50% на преден и заден мост!
                -Ако откриеш читав екземпляр ще съм ти полезен с магазини, майстори и...морги!
                -Още веднъж да кажа да приготвиш повечко лев, че после разходите са по-големи! Хвърляй по едно оков чуждестранните mobile-та, а там цените на читави 123-ки започват от 4-5000 евра поне. До 4000лв. е абсурдно да намериш що-годе запазено добиче от търсеният модел и по-добре не се занимавай!
                -Климатика го нямай за задължително условие-този двигател няма да усети допълнително монтиран такъв-демек няма да притриса и да гасне, като го включиш
                -Возията, стойката(ако не са омекнали пружините) и видът са забележителни(лично мнение)!

                П.С. Ако харесаш 123-ка, или 124-ка мога да ти кажа какво да гледаш, макар и от разстояние.
                Извинявам се че повдигам толкова стара тема, но не се сдържах. Два тона тежи W140 и то с осмак или дизел, шестаците бензин са под двата тона, пурата 260 ръчка кове 1580 кила с половин резервоар и разни боклуци в багажника, а 123ката с 2.3 бензин е около 1350кг. празна. Ако това нещо тежеше два тона с тази моторизация ще му трябват бавни за да се движи.

                п.п. Зимата по-лекия автомобил има предимство, а не обратното...
                Последно редактирано от gh0sts; 05-09-17, 13:46. Причина: п.п.
                Real Recognize Real

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X