Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

    Да решим тогава че този модел го няма точно на пазара на който го търси и да си стиснем ръцете.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #32
      От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

      Не знам какво има,но знам аз какво съм имал -77ма 300 чист на малко под 500 000 мили с клима,кожа фалшива,автомат,Люк,електрически стъкла,Ел антена,централно,серво на геврека,имах и 240 дизел без серво,другото го имаше и той.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Е от 123 с климатик има ли изобщо?
        Има . Моя беше 300 Д с климатик . Беше бившо такси и поне до колкото знам всички таксита Мерцедес серия 123 са оборудвани серийно с климатик .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #34
          От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

          На пазара няма, това няма

          Иначе е нещо за плакнене на окото. Не е 123 ма пак бива.

          http://www.mercedes-benz.com/en/merc...into-the-wild/
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

            От любопитство прегледах обявите в <мобиле> и има няколко за Mercedes 123 300D.За тях ли иде реч? И кое им е толкова хубавото, че се захласвате?
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #36
              От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

              Първоначално публикуван от Крумец Преглед на мнение
              Колега трудна е но е възможна. За една бойка изтървах този, който искам. Беше перфектен 1550лв и в Пловдив. Просто някой го беше грабнал.
              Да не беше един син, където климатика му бил за зареждане? Ако е той 2012г. есента се продаваше и "собственика" по телефона все отлагаше с месец огледа, защото бил в командировка, накрая спря да вдига телефона, така че не съжалявай. Иначе с много чакане и дебнене все ще го намериш. Мое мнение - не дръж толкова на климатика, трудно но се монтира и допълнително. Гледай най-вече документалната част и купето, останалото се прави. Ех като се сетя как разубеждавах баджанака 2001г. да си запази W123 230E, а той го даде на ромите за желязо и с парите взе Ауди 80

              Коментар


              • #37
                От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                Дълга е темата какво им е хубавото. Но ако си го задаваш тоя въпрос, просто ...просто не ти е на сърце. Интересуваш ли се от олд таймери?
                Ако предпочиташ да си вземеш 2010г. кола, пред това да вземеш някой брутален стар екземляр с много екстри и мириса на стара кожа....просто няма как да се обясни.
                А пазара не се ограничава с tochka bg. Има достатъчно и изпадат добри оферти за под 5000лв с клима в добро състояние.

                Коментар


                • #38
                  От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                  Май беше бял. Каза само, че е продаден.На вид изглеждаше доста стегнат.
                  Наистина, както някой отбеляза, сегашните мерцедеси не са мерцедеси, супер пикливи са. Карам една Е-класа очиларка, която е мн. по-амортизирана от на баща ми 124-ката. Неговата тапицерия е като нова, моята е протрита там, където се подпира шофьора на вратата; моята има ръжда при педалите, неговата няма. Оставам с впечатлението, че едно време са влагали в тези коли много по-качествени материали, отколкото в днешните "мерцедеси". Двигателите им са проектирани за десетократно по-дълъг живот, в сравнение със съвременните, на които двигателя им е консуматив. Пороците на консуматорското общество ..... скоро сигурно ще пуснат коли за еднократна употреба.
                  Затова толкова се захласваме, заради качеството , изчистения дизайн, надеждността, евтините резервни части. Като карам такава кола, усещането е като да съм обул чифт маркови обувки, забравени преди 20 години в скрина, а новата А-класа ми е като китайски Адибаст.
                  В мобилето има едно комби без клима, не го искам само защото е комби. В един друг сайт видях за 5999лв една тревисто зелена, седан. Като й сложа клима и я боядисам черна ( тази кола не може да е тревисто зелена) ,ще ми излезе 8 хиледарки, което не мога да си го позволя. За толкова има в германия като нови.
                  Ако знаете някой дядо да къта под сайванта 123 300д свиркайте и да ходя да се пазаря. Бонус почерпка за който ме запознае с дядото
                  Аз през това време ще продължавам да следя сайтовете и ако имам честито, ще се похваля тук.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                    Като казаха извън БГ, в Албания съм виждал страшно много 123. само нез нам как е пазара там и как се купува кола

                    Коментар


                    • #40
                      От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                      Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                      Като казаха извън БГ, в Албания съм виждал страшно много 123. само нез нам как е пазара там и как се купува кола
                      През ония години в Албания 99.9 % от колите бяха крадени от цяла Европа . От десетина години нещата по техните пътища се пооправиха но преди толкова и такива дупки нямаше никъде в България . В общи линии караха основно 123 и 124 заради изключително здравата ходова част и комфорта на возене по лоши пътища .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • #41
                        От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                        И аз заглеждам 123-ките.Изтървах една бензинова втори собственик,на190хил.км и една дизелова 3.0 на 180 хил км с четвърти собственик. Много рядко излизат на пазара запазени екземпляри в добро състояние един-до няколко собственика и малко километри , е разбира се и за разумни пари.
                        http://www.blocket.se/skaraborg/Merc...7.htm?ca=5&w=3
                        Тази например изглежда много добре,но цената и е умопомрачителна, а и най вероятно пробега който е обявен не отговаря на реалността- 6 собственика и само 28 хил км не виждам как ще стане.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                          Не са ли с 5-цифрен километраж?
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • #43
                            От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Да де, ма тука обсъждаме кво се продава на вторичния пазар в България.
                            Където:
                            а) няма живи 123
                            Тези които са били обикновена семейна кола и са си изпели песента отдавна са изхвърлени.
                            Имаше некви цигански изпълнения на доизживяване, но и те отдавна са минали през някоя китайска металопреработваща фабрика.

                            Почти всички движещи се, към момента, 123-ки са доста читави, поне в София, а някои и в завидно състояние, и не са малко, просто повечето хора ги пропускат.

                            ... а, че читави не се продават, да, наистина е така, но и е ясно защо.
                            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 17-01-15, 12:13.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #44
                              От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                              Не са ли с 5-цифрен километраж?
                              Не са

                              ... а километража им се връща само с поглед.

                              Всъщност , ако изключим екземлярите на учудващо ниски километри ( но реални , защото стареца като го е купил е получил сърдечен удар и бабичката го е държала 15 години в гараж) , останалите спокойно гонят 1 милион .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Търся Мерцедес 123 300Д с климатик

                                http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...8&slink=8kx4xy

                                Симпатяга изглежда

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X