Обява

Свий
Няма добавени обяви.

кавазаки 750

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • кавазаки 750

    Здравейте приятели!! Наскоро си купих кавазаки брут форсе 750 2007г. и с един резервоар немога да мина 100 километра? На какво се дължи това. Благодаря предварително

  • #2
    От: кавазаки 750

    Можеби на двата цилундъра ,раздаване на много газ , кално и буксуване, но като общо си харчи едно 12-15 на сто , но все пак провери свещи , клапани най-вече да не кажа задължително, че после боли глава...
    и драсни някой ред!

    Коментар


    • #3
      От: кавазаки 750

      На офроуд си харчат. И по-малките мотори и те харчат толкова. Няма как.

      Коментар


      • #4
        От: кавазаки 750

        12-15 е нормално, ама то ми идва над 20

        Коментар


        • #5
          От: кавазаки 750

          Незнам, 1 приятел има брут форс 650 и минахме около 90 км и му даде 13-14, а на мен неми стигна горивото

          Коментар


          • #6
            От: кавазаки 750

            Споко колега, 2007г. моделчето е с два карбуратора на двата си цилиндъра и този модел е нормално си гори над 20 л/100 км. Ако не прекъсва в ниските и не изпушва на не изгорял бензин не се шашкай нищо му няма. Те този модел са си така. Ама пък виж как върви не случайно името му е Брутална Сила.
            Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
            Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

            Коментар


            • #7
              От: кавазаки 750

              С една дума носи си туба с бензин
              Последно редактирано от Преслав Василев - preskata; 23-01-15, 16:56.

              Коментар


              • #8
                От: кавазаки 750

                Ба*ти Ъпсурда. Няма да си взема машина с такъв разход, освен ако не се пускам в състезания... Това е ужасно некомфортно, да не знаеш ще направиш ли дадена дистанция без да търсиш бензиностанция или не...

                Но като цяло, след като модела преди 2007 дава 12- 14 разход, явно при този ще е повече. Аз съм виждал на едно преди 2007, като се напълни до ръба на гърловината и се запали. При всяко подаване на газ горивото тръгва надолу рЕзко... Е пича винаги си имаше туба с него!
                R 727cc BB KIT
                ZJ V8
                WK2 V6

                Коментар


                • #9
                  От: кавазаки 750

                  За какви туби става въпрос не знам. Туба е нужна само на КФХ 700 на Брутака резервоара му е голям и спокойно се минават 130-140 км. с едни резервоар от пълен до празен. В България няма такова място на което да няма бензиностанция в продължение на 130 км.
                  Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                  Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                  Коментар


                  • #10
                    От: кавазаки 750

                    Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
                    За какви туби става въпрос не знам. Туба е нужна само на КФХ 700 на Брутака резервоара му е голям и спокойно се минават 130-140 км. с едни резервоар от пълен до празен. В България няма такова място на което да няма бензиностанция в продължение на 130 км.
                    В гората е пълно с бензиностанции
                    I want out !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: кавазаки 750

                      Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                      В гората е пълно с бензиностанции
                      Пълно е да. Ако ми кажеш място в която и да е гора в България от което в радиус от 130 км. да няма бензиностанция, евала.
                      Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
                      Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

                      Коментар


                      • #12
                        От: кавазаки 750

                        Останал съм с впечатлението, че всички кавасаки-та са много лакоми. На сина ми КФХ 450Р гори при спокойна разходка над 10/100. Но е много здраво и как върви. Кеф цена няма.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #13
                          От: кавазаки 750

                          Отскоро съм собственик на Кавазаки 650 2009г , много ярост има в тая машина - но си гори 12-15 като стой и гледай .

                          Коментар


                          • #14
                            От: кавазаки 750

                            Обърни внимание на въздушния филтър! При мен след смяната му разхода чуствително падна....

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X