Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френската полиция след атентата,играчки и питанки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Не съм ходил в Щатите, но от разговорите ми с познати, оставам с впечатлението, че тия двамата наистина са изтеглили много къса клечка.
    И аз не съм ходил, но според това което съм чувал, чел и гледал из нета - изтеглили са една от възможно най-късите клечки на планетата...

    Коментар


    • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      И аз не съм ходил, но според това което съм чувал, чел и гледал из нета - изтеглили са една от възможно най-късите клечки на планетата...
      Майтапа настрана - като гледам кадрите, на двамата хаховци са им вентилирали черепите преди да успеят да направят и 5 крачки в страни от колата. Доста сериозно постижение от страна на полицаите, като все пак вземем предвид, че се касае за изненадваща атака.

      Записвам си да не плюя по тротуарите, ако случайно отида на екскурзия в Тексас.

      П.С. Щуравото Куче разправяше забавна история от времената когато живеел в Тексас. Вечерта излязъл до магазина, ама забравил лампите у тях светнати. Комшиите решили, че го обират и като се върнал от покупки заварил къщата си заобиколена от тежковъоръжени комшии, със всички пътища за отстъпление надеждно отрязани. Та тия двамата перковци верно нещо не са уцелили ваксата. Малко като да идеш на дуел с винкели в пернишка дискотека....
      Последно редактирано от windwarrior; 05-05-15, 19:05.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

        Който си спомня - преди години и други далеч по-близо изтеглиха късата клечка. И в оня случай тия с дългата клечка бяха подготвени и бяха нащрек. Подготовка, късмет и очаквания. Нащрек си е било ченгето (другият е бил невъоръжен училищен охранител май, анимацията в това отношение е грешна). Помогни си сам, и късмета ще дойде.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

          Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
          Който си спомня - преди години и други далеч по-близо изтеглиха късата клечка. И в оня случай тия с дългата клечка бяха подготвени и бяха нащрек. Подготовка, късмет и очаквания. Нащрек си е било ченгето (другият е бил невъоръжен училищен охранител май, анимацията в това отношение е грешна). Помогни си сам, и късмета ще дойде.
          Клипчето е политически некоректно и аз отказвам да го гледам УЧК са фрийдъм файтърс. Перковците в Тексас са терористи.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

            Даже по тъпия Калифорнийски закон имам право да си пазя живота и здравето на семейството си И на съседите ако преценя,че са в опасност.Това значи,че може да ме съдят,а може и да ме пропуснат ако аз не го пропусна да мине през улицата въоръжен и да стреля по цивилни.Тоя номер да стреля по полицаи и да го снимат от терасата или пък да скочи на полицаи с оръжие / те тия като ги гледам половината са баш полицаи ма как да е /няма да му мине в нормален Щат.

            Кьсмета се накьсметява както се знае,АКО и франсетата имаха по пушка в оная тясна уличка друго щеше да е и ще се повторя - искрено се надявам другия път като се мотам из държавата им да ги видя с нормално оборудване,а не с лъскава капа.


            Плюенето не е само в Тексас,те хората са си го казали - въоръжен народ,вежливо отношение,как да се скараш на бабето,че си е оставила количката в средата на магазина като е запасала един револвер та и пречи да стигне млякото на горния рафт.Мани майтапа,можело значи.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Cd2qr6UW8AE9zgf.jpg
Прегледи:1
Размер:63.6 КБ
ID:5707082

              ЕЕЕЕЕ най-после и аз да видя пушка като хоратаЖената го видя пьрва на репортажа ония с малката СКАРа,погледна ме и ........Е такава джипка нали гледаше........и аз пак сьм в беда.


              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:police-forces.jpg
Прегледи:1
Размер:195.8 КБ
ID:5707083
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки




                Я пак на тая тема - наби ми се тоя в очите или по-точно оптиката му и кьде е монтирана.Вьпроса ми е - колко може да е кьорав с тия очила тоя та да монтира тази точица толкова назад и какво вижда при стрелба / ако вьобще е стрелял с нея /.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                  Бенц назад е щото прикладва върху жилетката .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                    И това сьм го вкарал в сметките и колко да му е дебела жилетката то пак тая точка отива маааалко зад пьлнителя според мен поне.

                    Отивам да ровя,няма много инфо за тия / по обясними причини /,но се надявам да напипам поне оптиката каква е та да сметна нещо.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:58e46fe6eb1fc91652d2e589fd0ea117.jpg
Прегледи:1
Размер:31.5 КБ
ID:5747042

                    Нещо е такова по нормално ми се струва,то има снимки на сгьнати приклади и пак оптиките им по-напред от тоя с цайсите горе на снимката.

                    Оптиката май е Т2.........
                    Последно редактирано от BENZBOSS; 19-03-17, 05:21.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                      То на всеки зрението различно за това и оръжието всеки си го прогонва по себе си .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                        То на всеки зрението различно за това и оръжието всеки си го прогонва по себе си .

                        И това е така,НО има снимки колко искаш на военни пушки,на полицаи и на такива които им личи,че стрелят и на ОРГОМНА част оптиките са над или пред пьлнителя или ако оставим пьлнителя то поне 2 педи пред края на приклада.
                        Ако разровиш из нета за ФРЕНСКА ПОЛИЦИЯ Г36 Т2 и ОГРОМНА част от тях са с монтаж като тоя мнооооого назад.Ако трябва да смятам зрението в задачата то излиза,че тия с очите и тоя с очилата и 95% от французите имат едно зрение,а всички други са на друго око.

                        Аз и за това питам де,така дрьпната назад франсетата си я размахват.
                        Виж долу - преди годинка им раздават тия пушки и не вярвам оптиките да са по-стари.Явно някой си им ги монтира как си иска и не пада много стрелба с тия та как дойде от склада.

                        Не ми се вярва да е така и много искам да не е,но другия вариянт остава да са кьорави всичките.

                        http://ttocda-int.thetimes.co.uk/tto...cle4705017.ece


                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2048x1536-fit_fusil-assaut-hk-g36-presente-bernard-cazeneuve-ministre-interieur-paris-29-fevrier.jpg
Прегледи:1
Размер:102.5 КБ
ID:5747043

                        Е още една да видиш защо се чудя,явно орьжейника им е един на тия.
                        Последно редактирано от BENZBOSS; 19-03-17, 05:53.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X