Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Френската полиция след атентата,играчки и питанки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

    Снайперист да си качи лазерче?
    Лазер е, ама не се вижда с просто око, а сам през прибора за нощно виждане. Нещо от типа на AN/PEQ. И аз искам такова, ама първо е мноооого скъпо, второ е мнооого забранено да го продават на физическо лице

    Пълнителя хич не е къс. Ако искаха дълъг, щяха да сложат лента. Доста военни и полицейски подразделения са щатно с 20 зарядни пълнители. Хората дори в Афганистан и Ирак воюват така.
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #17
      От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Е да де, урбан битка, различни дистанции, могат да те налазят, носи си всичко ... И човека от първата снимка с къс пълнител! Аз за накичената пушка не питам, питам на тая елха що е с къс пълнител? Къде е логиката?
      По добра маневреност! Не пречи когато трябва бързо да заемеш различни позиции за правилният изстрел! Не ти трябват много патрони, а перфектната възможност!
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • #18
        От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

        Те тия момчетa си имaт по няколко рaзмерa цеви в комплектите вече и си ги сменявaт зa секунди,въобще не им пукa кaквa ни е дилемaтa.Скоро ми кaчихa клип ,но нa новия М4 с бързa смянa нa новaтa цев със стaрaтa,няколко комплектa и двa кaлибърa,уникaлно,много сa нaпред с пушкaлaтa и зaд океaнa ,зa немците кво дa коментирaме и флоберките им стaвaт зa войнa.Товa през нощното виждaне лaзер или инфрaред?Използвaт го и зa нaсочвaне нa JDAM,a и зa нaсочвaне нa подкрепящ огън от рaзни хвъркaти единици и aртилерия.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #19
          От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

          И в момента в България се продават по ловните магазини бързомерци за които изрично е посочено, че точката се вижда в определена осветеност само през нощен прицел. А в сградата едва ли ще зяпа през уреда, затова си е лазера. Точка на място и дърпа спусъка.

          Светещата точка е с големина 2МОА, яркоста на точката се регулира в 10 степени като при първите 4 е видима само през уред за нощно виждане. Този бързомер е подходящ за военни и полицейски нужди, както и за лов
          Последно редактирано от Анастас Анастасов (rova); 09-01-15, 21:28. Причина: Добавка
          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

          Коментар


          • #20
            От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

            Първоначално публикуван от сто Преглед на мнение
            Ловецо на елени, наруших ли нещо или просто си караш по инерцията от други теми? Или пък крайният резултат не те кефи, м? Ще се опитам да те разбера ако е така.
            Не ме кефи дращенето на глупости.
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • #21
              От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

              Пак вижте снимките,идеята ви я знам,но снимките които сьм плеснал показват дьлга цев с оптика и кьс пьлнител,снайпер един вид,но пьк не ми се врьзва идеята за маневреност на снайпер та да е с кьс пьлнител.
              Ако следвам логиката то защо ония с кьсите цеви са с дьлги пьлнители?Може да ти потрябват повече патронки при влизане в сграда,това някакви такива основни неща с които си бльскам главата,но ЗАЩО тогава пьрвия не е с поне 20 заряден пьлнител?Няма да му пречи чак толкова пьк и двуногата му не е точно тая на снайперските пушки.Това си е 10 заряден или там някьде.


              За пищовите питам защото всеки един от дадена група е така,и двата кьм силната рька.И питам да науча нещо,а не да критикувам от диванЯ,аз и каска нямам
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                Малко хвърлям боб, но....

                Има заложници - стрелят само на полуавтичен и само при сигурен чист прицел! При двама терористи, патроните в пълнителя са повече от достатъчни..?!

                Коментар


                • #23
                  От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                  Абе вие обсъждате и видяхте новата пушка, ама тя е май само за специалците. Масово на редовите са раздали някви антики, които по отиват на филм от 50-60-тте години.
                  Кашиците се гърчат с анемичния FAMASS, полицаите с некви пенсионерски пушки, само GIGN се е облажило с нещо по-новичко. Ептен като наще завалии.
                  Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                    Повечето автоматични снайпери са с по 10 или 20,мисля ,че в случая си изпълнява снайперската задача с такъв пълнител,но винаги може смени.За пищаците ,виждал съм повече единия на баджака, другия отпред на гърдите ,такава екипировка,некои носят отляво с дръжката напред.При тая екипировка горния ,ако е напред с дръжката ще е удобен за лява ръка,може да не им разрешават импровизации и свободни съчинения,както при някои групи ,индивидуална екипировка,навици и обучение./фрии уепън тактикъл/Слаба, силна ръка що за база/не ми се вярва/,ако го пушнат в дясната ,трябва и да си презарежда с една и пищака и щурмовата,независимо с коя .Тая антика нещо като М1 го докарва и си е перфектна,на това по добре да не съм му на мушката нищо ,че е антично!
                    Последно редактирано от faster; 09-01-15, 23:06.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                      Даго важното е свирки да имат,пьрвата снимка ония в дясно.Тоя па с пушката ега си извади пищова ако му потрябва,няма ли са един на бедрото да му сложат явно.Последниоя дебел чичко ще се обеси с тая пушка,толко му пречи колко на мен миксер и пералня.

                      Това имат с това играят май,от утре друга песен ще пеят.




                      УЖАС,тия снимки леко ме замислиха
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                        Малко хвърлям боб, но....

                        Има заложници - стрелят само на полуавтичен и само при сигурен чист прицел! При двама терористи, патроните в пълнителя са повече от достатъчни..?!
                        Марто тая двунога не е от на-стабилните за да се ползва като снайперска,това за хват става,но 308 рита и това не изкарва и 5 пьлнителя преди да му се строшат краката.Това с факта,че е с кьсия пьлнител не ми се врьзва,разбираш ме нали?Сигурен истрел с мммммм чакай да ти покажа с коя пушка.

                        Е го чоУека,каска няма,двуногата му не е хват,пукалото му пукало,пьлнителя пьлен и кьс........

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:247E0C5700000578-2900259-image-a-84_1420680450492.jpg
Прегледи:1
Размер:129.2 КБ
ID:5633813
                        Последно редактирано от BENZBOSS; 09-01-15, 23:17.
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #27
                          От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          ...

                          УЖАС,тия снимки леко ме замислиха
                          И на какво те замислиха ? Да си купиш още няколко пищова ?

                          Ти всъщност заглеждал ли си се тук в Щатите какви са "спецовете" които плъзват при терористична тревога или подобни ?

                          Де що има по участъците чичковци със шкембенца ги обличат в синьо и им слагат каските на главите и очуканите пушкала през гърдите.

                          Ский ги че тия са полиция на снимките. В синьо. Това са си редови ченгета мобилизирани за случая. Отделно са жандармерията извън големите градове (които по правило са една идея по-подготвени - най-малкото са към военните и нормативите им са други), отделно вече самите служби (тия качулатите). Пробвай по техните снимки да намериш един дебел.

                          И при нас в Ню Йорк е абсолютно същото. Групички полицаи със шкембенца, и отделно едни малко по-така. Когато има някаква мобилизация - сесия на ООН-то примерно - всички са на улицата.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #28
                            От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                            Виждам,но продьлжавам да сьм замислен.За спецове не говорим ма толко ли хич ги няма,чичкото ще си избоде окото с тая пушка и без да му се налага да бяга от някой,да гони пьк сьвсем.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                              Тоя първия горе е с двуредов пълнител и не е много празен,като сметнеш от патрона дето се вижда до линията на цевта си има материал вътре.Късите са G36 compact comando rifle ,пак с подобен пълнител.
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Френската полиция след атентата,играчки и питанки

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                Виждам,но продьлжавам да сьм замислен.За спецове не говорим ма толко ли хич ги няма,чичкото ще си избоде окото с тая пушка и без да му се налага да бяга от някой,да гони пьк сьвсем.
                                Искаш ли да те пусна да минеш двеста метра с яхтата през шпалир фоторепортери, и да се хванем на бас какви снимки мога да ти извадя след това и за какъв мога да те изкарам ?

                                Така като го гледам - точно колкото може да е некомпетентен - точно толкова може да си чеше брадата с пушката точно в тоя момент. Тоя е CRS, гарантирам ти че ако ни подхване баш нас двамата шкембето му няма да ни спаси. Не че виждам много шкембе де. Нищо че тия са свикнали да боравят повече с палки.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X