Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде на ски в Австрия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде на ски в Австрия

    Привет,
    препоръчайте хотел или къща в Австрия за ски/сноуборд.
    Компанията е 3 двойки и една сингъл.
    Умерен лукс по-скоро чистота и подсигурена храна са логистичните изисквания.
    Иначе писти за добри карачи и средно напреднали, ако има и фрирайд още по добре.
    Периода е началото на Март.

    П.С.
    за сега сме се спряли на Кицбюрг, но приемам предложения и за други места, до сега все в Италия сме ходили... имаме и един член багаж, не каращ ски, ако има къде да се разхожда е +.

    Благодаря

  • #2
    От: Къде на ски в Австрия

    Вижте Бад Гащайн / пансион Франциска - аз съм много доволен, жив хотел си е... Любезни, хубава храна... Скиорна с нагреватели за обувките и т.н. Има страхотен аквапарк с мин. басейни в градчето... На мръсен хотел на запад от БГ личнолично не съм попадал... (В Италия съм бил само веднъж, но Австрия, Швейцария, Германия, Франция и т.н.доста пъти...
    Странно защо, но с изкл. на МкДоналдс, винаги е хубаво...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      От: Къде на ски в Австрия

      Hintertux е единствения глетчер в Австрия, където се карат ски 365 дни в годината. Ето това е пробвано и си заслужава - https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...83339334,d.d24
      Nissan Pathfinder 2.5 dci

      Коментар


      • #4
        От: Къде на ски в Австрия

        Благодаря. Събирам още оферти

        Коментар


        • #5
          От: Къде на ски в Австрия

          Ходил съм на 2-3 места в Австрия,но най ми харесва Капрун- http://www.app-mary.at/en/
          Убийствено място,с ледник на 3200,където няма да няма сняг.Страхотен СПА център включен в цената.Цена може би без конкуренция за това,което предлага.Единственото,което няма по вашите изисквания е приготвена храна.Иначе си има кухня и всички условия за готвене.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • #6
            От: Къде на ски в Австрия

            Благодаря, пуснах си резервация за Бад Гащайн пансион Франциска. Ще споделя когато имам мнение в съответната тема

            Коментар


            • #7
              От: Къде на ски в Австрия

              Опа, ето ме завърнал се от една одисея в Австрия. Да благодаря на колегата, мястото е идеално, пансиона екстра, стаите са просторни топли и чисти. Хазяите усмихнати и ведри, малко проблеми с езика англйския им е малко по-добре от моя немски (знам 10-15 думи ) Курорта е идеален за семейни хора търсещи спокойстивие и обилно похапване, леговата база е в края на селото, но има автобуси или 20 мин път пеша до центъра и пистите. Ползвахме колата има безплатен паркинг до лифта. В селото не открихме много неща за правене (то и след каране няма какво много да се прави), но има спа център който работи до 20 (линчно не успях да го тествам) закрит открит басейн топъл и студен. Писти има много ала банско (но без опашки) за 3 дена съм ги минал всичките по веднъж, времето се издъни малко и карахме в мъгла и дъжд, но сняг имаше. Поради метерологичната онстановка не ги обработваха, което доведе улеи и заледени места, някои от пистеите бяха тесни и със странчиен наклон (това за бордистите). Най-хубавите псити са на котви и столчета които не се откачат (пак за бордисти), но си заслужаваше мъката от слизането от лифта. Бордистите се движат с един закачен и един свободен крак. Деневилацията е от по 1000 метра има и обиколни писти дето може да си покараш наволя. Картата е 50Е за няколко корорта в долината. В съсдедния Бад хоф Гащеин, също има СПА, ходихме на СПА за 1/2 от цената на картата за ски може да се плацикаш цял ден в басейна. Много добре уредено, ще ми се и в БГ да има такива центрове, слагат ти една гривна и с нея се идентифицираш навсякъде, има зони за семейстото (наблегнато на забавления за маляците )релакс зона за изморени скиори и фитнес за тази който искат да са във форма... И като за последно да се похваля ползвах си застраховката, успях да си счупя прешлен на едно от спусканията
              Сега си ближа раните.
              Обещание за обратна връзка - изпълнено.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X