Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

    Курса беше много готин, практически насочен, много приложим, индивидуалните и групови задачи помагат за усвояване на материала още по-лесно и интересно.
    LZ1NIM/P
    B pos

    Коментар


    • #77
      От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

      Много полезен и хубав курс! Благодаря отново.

      Очакваме следващият.

      Коментар


      • #78
        От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

        С много добри впечатления съм от инструкторите и преподавания материал. Очаквам и разширения курс
        Пътят е целта.

        Коментар


        • #79
          От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

          Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
          С много добри впечатления съм от инструкторите и преподавания материал. Очаквам и разширения курс
          +1 :-)
          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

          Коментар


          • #80
            От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

            Основен курс по първа помощ ще се проведе на 14.02.2015 от 9.00ч. в учебната зала на ул. Княз Борис l No:73.
            Моля, който не ми е изпратил трите си имена за сертификата да го направи преди курса, за да не губим време там.
            За сега това е последната група за провеждане на основен курс, разбира се, когато се появят повече желаещи ще организираме нов. След като завършим курса с третата група ще подготвим курс за напреднали, пподробностите за който разбира се ще публикувам тук.

            П.С. Благодаря за добрата оценка на курса, още по приятно за нас е, че участниците от offroad-bulgaria са силно мотивирани и с тях се работи много лесно и приятно, не ни се случват винаги такива групи
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #81
              От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

              Имай ме предвид за следваща група ( по възможност през седмицата ).

              Коментар


              • #82
                От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                Забравих да напиша впечатленията си от първия курс. Беше изключително полезно, благодарности на Сашо и инструкторите. Бих си пожелал основният курс да се провежда поне веднъж в годината с опреснителна цел, струва ми се че много лесно ще се забравят нещата в противен случай.

                За разширения курс се записвам още отсега. Към него препоръките ми са ако може да се включат практически съвети свързани с нашите занимавки, като например какво да се прави като знаем, че линейка и доктор няма да пристигнат. Ясно е, че момента е доста тънък и свързан с импровизация и опит, но вероятно има начин да се подготви нещо, което хем ще е полезно, хем не твърде опасно.
                LZ2NKM

                Коментар


                • #83
                  От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                  Благодаря на Сашо и Марияна за споделеното!

                  Още едно записване за делничен ден, за основен курс.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                    записвам се за основния курс

                    Коментар


                    • #85
                      От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                      Няколко човека ми се обадиха да организираме една група за основен курс в работен ден. Моля да се преброим за да го планираме и да ангажирам зала. Ако имате някакви предпочитания към дни от седмицата ги казвайте.
                      Не съм забравил, че съм обещал напреднал курс през март, ще пусна предложение и програма и ще отворя нова тема за записване за да не става объркване.
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X