Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

    Ето как сме разпределили групите, като сме се стремили в максимална степен да се съобразим с поредността за записване в темите, заявките в л.с., както и уточнените желания за едната или другата група. МОЛЯ, АКО НЯКОЙ Е РАЗПРЕДЕЛЕН В ГРУПА, КОЯТО НЕ МУ Е УДОБНА ДА НАПИШЕ ИЛИ ДА СЕ ОБАДИ, ЩЕ СЕ НАМЕРИ НАЧИН ДА СЕ РАЗМЕНИ! Всеки записан ще полчи л.с. и телефонно обаждане за потвърждение тази седмица. Моля, ако някой се откаже от присъствие да ни уведоми предварително, тъй като доста на ръба сме подредили групите. Благодаря!

    Ето и списъците:

    Неделя 25 януари 2015 г. 9.00 - 17.00ч.

    1. ivich
    2. skitnik
    3. skitnik
    4. frysco
    5. Георги-тримата
    6. atallaya
    7. windwarrior
    8. windwarrior
    9. paladin
    10. viplamen
    11. viplamen
    12. Zahari007
    13. Rraadd00
    14. Димитър Желязков
    15. Димитър Желязков
    16. Maksim
    17. ZZlatev

    Неделя 08 февруари 2015г. 09.00 - 17.00 ч.

    1. duvi
    2. gusa
    3. gusa
    4. gusa
    5. Жоро Донечки
    6. charger
    7. sibirski
    8. Васил_Стоев
    9. Васил_Стоев
    10. Васил_Стоев
    11. Васил_Стоев
    12. NiksZh
    13. NiksZh
    14. Венци- малкия
    15. Венци- малкия
    16. Вико


    Някои имена в списъка се повтарят и потретват това е защото тези хора са заявили присъствие на повече от един участник.
    Последно редактирано от icerunner; 13-01-15, 17:30.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #32
      От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

      Сега малко технически въпроси:
      1. Убеден съм, че всеки от Вас се е записал на този курс по вътрешно убеждение, а не заради някакво изискване, и това ме радва. Все пак ние издаваме индивидуални сертификати на всеки успешно преминал обучение с продължителност минимум 8 часа. Нашите инструктори са с доказана компетентност, включително с международен инструкторски сертификат за провеждане на обучения за First Aid at Work - задължително изискване при постъпване на работа в Европа. Затова всеки от Вас ще получи сертификат за преминатото обучение за което е необходимо да ми изпрати трите си имена. По-добре е това да стане предварително, защото все още имам в папките няколко непредадени сертификата от миналата година... Ако подготвим сертификатите предварително, ще може да ги дадем в края на обучението. Сертификатите са на Български език, но при желание може да се издаде и сертификат на английски език.

      2. За издаване на ДДС фактура е необходимо да се плати по банков път, тъй като не използваме касов апарат.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #33
        От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

        Уипсвам.

        Коментар


        • #34
          От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

          Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
          Уипсвам.
          Моя грешка, извинявай. За 8 февруари става ли?
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #35
            От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

            A как стои въпроса с високоплатените лектори?Аз мога да се освободя за този важен и информативен курс по спешна медицинска помощ!
            П.С.Имам съответната трудова биография!!!
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #36
              От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

              Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
              A как стои въпроса с високоплатените лектори?Аз мога да се освободя за този важен и информативен курс по спешна медицинска помощ!
              П.С.Имам съответната трудова биография!!!

              Добре дошли са, разбира се! Щом са високоплатени, цената на курса със сигурност не би ги притеснила, трудовата им биография не е пречка Това в кръга на шегата. Извън него:
              Курса е по Първа Помощ (наричана още Първа Долекарска Помощ), а НЕ по Спешна Медицинска Помощ. Ние всъщност изобщо не провеждаме курсове свързани със Спешна Медицинска Помощ и доколкото ми е известно никой не провежда такива за НЕмедицински лица. Подобен курс - Медицина за НЕмедици едва ли би бил особено полезен (лично мнение), но със сигурност би бил доста интересен и вероятно би намерил публика (аз със сигурност бих го изслушал стига да отговаря на три условия: 1. Да представя съвременни, актуални и еднозначно одобрени в Европа правила, техники и мерки. 2. Същото да се отнася за методите за обучение. 3. Да е с разумна продължителност и цена. Доколкото медицината е доста сложна и комплексна наука, едва ли тези условия са лесноизпълними, но ако е във Вашите възможности....
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #37
                От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                Добре дошли са, разбира се! Щом са високоплатени, цената на курса със сигурност не би ги притеснила, трудовата им биография не е пречка Това в кръга на шегата. Извън него:
                Курса е по Първа Помощ (наричана още Първа Долекарска Помощ), а НЕ по Спешна Медицинска Помощ. Ние всъщност изобщо не провеждаме курсове свързани със Спешна Медицинска Помощ и доколкото ми е известно никой не провежда такива за НЕмедицински лица. Подобен курс - Медицина за НЕмедици едва ли би бил особено полезен (лично мнение), но със сигурност би бил доста интересен и вероятно би намерил публика (аз със сигурност бих го изслушал стига да отговаря на три условия: 1. Да представя съвременни, актуални и еднозначно одобрени в Европа правила, техники и мерки. 2. Същото да се отнася за методите за обучение. 3. Да е с разумна продължителност и цена. Доколкото медицината е доста сложна и комплексна наука, едва ли тези условия са лесноизпълними, но ако е във Вашите възможности....
                Радвам се че се разбрахме!....Няма да идвам!Дежурен съм.
                МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                Коментар


                • #38
                  От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                  И аз се радвам, че се разбрахме. Жалко, че сте на работа.
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #39
                    От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                    Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                    Сашо, какво мислиш за предложението качествено да запишеш курса и да предложиш цена на половина например за разпространение на дигитален носител?

                    Малко ми е далеч мястото иначе с удоволствие бих дошъл да обновя знанията си и да науча нещо ново от последните нововъведения в този бранш.
                    Жоро, тази идея отдавна я има, само, че със запис на провеждан курс няма да стане. Да се направи качествен дистанционен курс е съвсем друга работа (сигурен съм, че го знаеш не по-зле от мен) и за момента ресурса ни не стига за това. Благодаря все пак, дано скоро успеем.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #40
                      От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                      Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                      Моя грешка, извинявай. За 8 февруари става ли?
                      Вико е записан в групата за 08.02.15, с това и двете групи са запълнени окончателно и ще правим промени само, ако някой по някаква причина трябва да размени участието си.
                      За следващи желаещи ще правим нова група, защото не искам на препълваме тези.
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • #41
                        От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                        В другата тема се записах под номер 3 на 04.01.2015г. но тук не виждам името си в списъка.Ако правите трета група бих желал да изкарам курса.
                        Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                        GSM +359 895 236 182

                        А Rhf +

                        Коментар


                        • #42
                          От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                          Надявах се да излезе дата през седмицата, но уви

                          Коментар


                          • #43
                            От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                            чакаме друга дата!
                            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                              В някаква друга тема ли е трябвало да се запиша, понеже ме няма в списъка?... Мога само на 25.01.
                              LZ2NKM

                              Коментар


                              • #45
                                От: Основен курс по Първа Помощ - 25 януари 2015 г.

                                Моля бройте ме и мен за бъдеща дата със свободни места.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X