Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

    Ето тази разглобяема скара ползвам от две години (интензитет на ползване средно за двете години по два пъти на месец)

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0009.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:6076790 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0012.jpg
Прегледи:1
Размер:116.6 КБ
ID:6076791
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0020.jpg
Прегледи:1
Размер:242.3 КБ
ID:6076792 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150107_111414.jpg
Прегледи:1
Размер:103.6 КБ
ID:6076793
    Размерите и са 38cm на 28cm дебелина 5cm тежи както е видно от последната снимка 1,1kg. дебелина на ламарината 0.8mm.
    Освен предимството на компактните й размери се сглобява малко тегаво, а при разглобяване и прибиране в кутията ръцете ми ставаха като на коминочистач, и като цяло е доста паянтова.
    Това провокира в мен да си направя сгъваема а не разглобяема скара с подобни размери при сгънато състояние.

    Ето я и нея.

    Общ 3D изглед
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01_1.JPG
Прегледи:1
Размер:218.2 КБ
ID:6076785 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02_1.JPG
Прегледи:1
Размер:198.3 КБ
ID:6076786

    В сгънато положение
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03_1.JPG
Прегледи:1
Размер:219.5 КБ
ID:6076787

    И размери в разгънато и сгънато състояние.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MAIN ASM drw.JPG
Прегледи:1
Размер:208.4 КБ
ID:6076788
    Разгъване на скарата в 3D


    Ето я и реалната ската.
    От неръждаема ламарина 1.5mm, тежаща 5.2kg и стабилна.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150107_111850.jpg
Прегледи:1
Размер:91.3 КБ
ID:6076789

    Разгъване


    Като се разпалят добре въглищата затварям отворите за приток на допълнителен въздух, слагам решетката и е готово за печене.


    След печенето на месото дръжките остават достатъчно хладки че да се вдигне скарата и да се занесе и изсипе пепелта на подходящо място.


    Тъй като е от неръждаема ламарина след изсипването на въглените доста бързо изстива и е готова за прибиране.
    Ето го и сгъването.


    Снимки на скарата в действие ще пусна при следващият и излет сред природата.

  • #2
    От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

    Ако пък споделиш и крайната цена, на която стъпва това удоволствие, и евентуално дали не си направил 2-3 такива , за да има и за продаване във форума?
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

    Коментар


    • #3
      От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

      Много добре изглежда!Има само един-два-три кусура!Ще изпече 2 пържоли.4 филии хляб и 4 глави лук.....и ще задуши!
      Отворите за свеж въздух трябва да са отдолу!Получава се едно печене тип сушене и всичко става на дъфка!
      П.С.Аз не си поръчвам!!!
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #4
        От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

        Аз пък си спретнах е такова Има си и 4 крачета. Заварих гайки и си навивам шпилки за крака
        https://www.youtube.com/watch?featur...&v=rXc8WcHy0WM

        Коментар


        • #5
          От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника



          Вижте на 2,50 каква паница извади тоя.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
            Много добре изглежда!Има само един-два-три кусура!Ще изпече 2 пържоли.4 филии хляб и 4 глави лук.....и ще задуши!
            Отворите за свеж въздух трябва да са отдолу!Получава се едно печене тип сушене и всичко става на дъфка!
            П.С.Аз не си поръчвам!!!
            Я покажи твоята.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

              Такива паници са по 3-4 лева и тук, кеф гоуеми, кеф малки. Ама си е еднодневка това, не е за сериозна мръвка.
              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

              Коментар


              • #8
                От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение


                Вижте на 2,50 каква паница извади тоя.
                Тая паница братчед я има във всяка "домашна потреба" под кодовото название " уред за варене под пара". Моята е даже надупчена като кивгир - с вентилация един вид ..
                ‎По 2 литра са само млякото и сока !
                WJ 4.7

                Коментар


                • #9
                  От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

                  Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
                  Тая паница братчед я има във всяка "домашна потреба" под кодовото название " уред за варене под пара". Моята е даже надупчена като кивгир - с вентилация един вид ..
                  Абе и аз това си мислех, ама ще издържи ли тенекенцето на температурата на жарта? Че бая тънинко....
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

                    Ми аз ква работа имам по домашните потреби? Ще отида да си взема няколко. Ако първата не търпи на огъня, ще ги ползвам за мръвката. Или пък за болтове.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

                      Евала Емо, пак разбиваш с педантичност и ентусиазъм И недей слуша глупости, отворите за проветрение си ги сложил точно както трябва. Надявам се скоро да го видим на живо
                      Technical Rescue Direct - life lies in courage
                      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                      Коментар


                      • #12
                        От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

                        Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                        Евала Емо, пак разбиваш с педантичност и ентусиазъм И недей слуша глупости, отворите за проветрение си ги сложил точно както трябва. Надявам се скоро да го видим на живо
                        Така е. И с Патроля е така. Някаква идея, как да го излъжем да направи още няколко бройки??
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

                          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                          Много добре изглежда!Има само един-два-три кусура!Ще изпече 2 пържоли.4 филии хляб и 4 глави лук.....и ще задуши!
                          ......
                          Ако говориш за големината - да, скарата не е подходяща за основна на селски събор.
                          Както съм написал в началото на темата от две години ползвам скара със същите размери, и за 6 - 8 човека ми е таман.
                          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                          ......
                          Отворите за свеж въздух трябва да са отдолу!Получава се едно печене тип сушене и всичко става на дъфка!
                          П.С.Аз не си поръчвам!!!
                          Отдолу? Ако отворите са отдолу
                          първо - трябва да има допълнителна тава която да събира пепелта, скарата все пак ще се ползва на полянки, в дворове и в организирани къмпинги, и ако на някой места не е препоръчително да остава пепел под скарата, то на други е абсолютно забранено.
                          второ - след първоначалното запалване, отворите ще се затлачат.
                          На старата скарата има пермаментни отвори на две от страничните страни който след като се разпали скарата започват да пречат, за това на мойта направих вратички.
                          И да кажа - до сега не ми се е случвало скарата да се задуши или месото да става на дъвка.

                          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                          Аз пък си спретнах е такова Има си и 4 крачета. Заварих гайки и си навивам шпилки за крака
                          https://www.youtube.com/watch?featur...&v=rXc8WcHy0WM
                          И тази е "Art" хареса ми, ма снимай твоята.

                          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                          Ако пък споделиш и крайната цена, на която стъпва това удоволствие, и евентуално дали не си направил 2-3 такива , за да има и за продаване във форума?
                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Така е. И с Патроля е така. Някаква идея, как да го излъжем да направи още няколко бройки??
                          Не съм "ТП" и не мога да кажа цена, интересно ми е вие каква цена ще предположите, може и на ЛС.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

                            Да подхвърля една цифра
                            Аз смятам за разумно 40-50 лв, като това са парите които бих отделил, без да имам предства колко струва изработката.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Сгъваема Art скара/барбекю за багажника

                              Емо, и от мен едно голямо българско "Евалла" за мерака и ентусиазма !
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X