Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лада Нива - събирам мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Лада Нива - събирам мнения

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    Абе щом е успял да намери Нива...
    Иначе ... аз бих обърнал сериозно внимание на цитираните препоръки.
    Лада Нива карат на доста екзотични места.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • #47
      От: Лада Нива - събирам мнения

      Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
      Черок, малък и голям. Шеви блейзър, фордове. Абе всичко зависи от бюджета и пазара, но ми се вижда по-смислено да вземеш нещо местно. Части бол, познато на майсторите, глезотии каквито се сетиш. Нивата си е екзотика при вас. Не е като да влезнеш у железарията и да си купиш шарнир за 4.20



      Колега, ако си взема някой от гореизброените трябва да си търся друг механик, щото моя ми е казал с американска кола да не му се мяркам в гаража. Вярно е, че по-големите им машини повече ги бива, но на гореизброените най-малкия двигател е 4 литра... С Исузуто дето беше 3.2 зимата ми отиваха към 25 литра на 100км, а не ми се мисли, ако вляза в гората какво ще е. Точно сега цената на бендзина е изгодна за подобни джугани, но трябва да щадим природата все пак. Мощта си е мощ спор няма, но повече от 2-2.5 литра не ми трябват.
      Като вметка към първото ми изречение - не че пича няма да иска да ме изгони и с Нивата де, но шанса с мириканска е по-голям А не ми се губи щото е един от малкото тук дето правят и поправят нещата, включително заваряват Всичко останало - купувай нов чарк и това е, ще сменяме
      Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

      Коментар


      • #48
        От: Лада Нива - събирам мнения

        Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
        Аз как стигнах до Лада Нива, получих като подарък (някой вече се хилят) не бих си купил Нива.И като пламна една любов.Изкърпване,повдигане,брони,лебедка,крикове,въжета,колани,полипаст,две ръчни,защити,усилвания,гуми Ласса ок144,седалки сменени,допълнителен вентилатор.Не бих се разделил с нея ,(не ми е основен автомобил).
        За основен автомобил е греда В България, когато тръгнах от Калофер към Бургас да я регистрирам слуховия ми апарат стана на нищо, касетофона беше набримчен със Сепултура и не се чуваше нищо Това при 90км/ч и гуми Ласса за сняг и кал
        Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

        Коментар


        • #49
          От: Лада Нива - събирам мнения

          Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
          Абе щом е успял да намери Нива...
          Иначе ... аз бих обърнал сериозно внимание на цитираните препоръки.
          Обръщам внимание на всяка дума tef4o. Не случайно пуснах темата. Иначе щях да я купя и после да ви мрънкам. По-горе видях, че съм се навил...па навил съм се, но за съжаление нямам много свободно време, което ще рече, че предпочитам да ида в гората, а не в гаража. По тази причина чета чета чета и мисля , мисля, мисля... Пича, който продава Нивата не е на зор да я продава, така че може да почака малко, а и за момента кола не съм бюджетирал па била тя и за 1000 кинта , та и затуй ще трябва да се помисли
          Бях забравил колко е яко в този форум! Благодаря на всички за включването
          Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

          Коментар


          • #50
            От: Лада Нива - събирам мнения

            Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
            Като вметка към първото ми изречение - не че пича няма да иска да ме изгони и с Нивата де, но шанса с мириканска е по-голям
            Яви му се с УАЗ и ще го разпилееш.

            Коментар


            • #51
              От: Лада Нива - събирам мнения

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Яви му се с УАЗ и ще го разпилееш.
              Знаеш ли какъв мерак имам за УАЗ, но за съжаление тук не мога да го регистрирам или поне трябва да хвърля половината от това, което съм дал за УАЗ, за да им покрия изискванията.
              Иначе то е наше момче и има познания Самия той е карал и Нива и УАЗ в Енергото в Пловдив преди години
              Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

              Коментар


              • #52
                От: Лада Нива - събирам мнения

                Така не е интересно. Тормози си го с Нивата.

                Коментар


                • #53
                  От: Лада Нива - събирам мнения

                  Значи няма да те изгони с квото и да отидеш,стига да не е АРО,те в енергото бяха такива и УАЗ!
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Лада Нива - събирам мнения

                    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                    Значи няма да те изгони с квото и да отидеш,стига да не е АРО,те в енергото бяха такива и УАЗ!
                    Бе не им е много фен той ама като си плащам... А и ме обича де, щото не съм претенциозен клиент
                    Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                    Коментар


                    • #55
                      От: Лада Нива - събирам мнения

                      Първоначално публикуван от Map4 Преглед на мнение
                      Бе не им е много фен той ама като си плащам... А и ме обича де, щото не съм претенциозен клиент
                      А ако вместо с Нива ходиш с Витара в сервиза му може и да се флюби в тебе
                      Grand Vitra ddis 2008
                      SEAT Althea XL tsi 2010
                      Mitsubishi Canter

                      Коментар


                      • #56
                        От: Лада Нива - събирам мнения

                        Първоначално публикуван от vasil_karov Преглед на мнение
                        Аз да попитам само, защо онова зеленикаво-жълтото камионче на последната снимка най в ляво така много ми прилича на далечен роднина на УАЗ.

                        Jeep FC-150 1962

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1395839_630013493709267_83257163_n.jpg
Прегледи:1
Размер:73.3 КБ
ID:5633710

                        ==================

                        1957 Chevrolet Suburban

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10314739_713171088726840_4622051357058736503_n.jpg
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5633711
                        Suzuki Grand Vitara, V6 2.5L

                        Коментар


                        • #57
                          От: Лада Нива - събирам мнения

                          Не знаех че американците са правили и УАЗки ... ...но това грабва
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #58
                            От: Лада Нива - събирам мнения

                            Suburban-а все едно са го ремонтирали във Факултето.
                            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                            Из "Златния телец"

                            Коментар


                            • #59
                              От: Лада Нива - събирам мнения

                              ""След дълго и упорито търсене попаднах на една Нива,която се намира за момента в Квебек Сити. Не ми е много близо, но не ми е идалеч - има няма 260км" Ти си го решил . Взимай я и после ще пишеш какво си направил. Има болести, които са нелечими, има и такива, които се лекуват. В твоя случай-купуваш колата и си излекуван - до появата на първия проблем. Следва друг и.. друг. И това осмисля свободното ти време. Пожелавам ти късмет!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Лада Нива - събирам мнения

                                Map4: Карал си Нива в България и си наясно какво може 4Х4. Тази Нива която си посочил доста трябва да се пипне и инвестира в нея за да ти върши работа. Виждал съм в Казахстан миналия месец как подгряват бензинова Нива на място при - 34 оС и с гуми с метални шипове си тръгва по леда. Нивата върши чудесна работа за това за което е проектирана. Моята я товаря с тежки гуми Lassa OK 144 изпуснати на 1 атм, метални защити, сняг, коловози и от София до 1450 м н.в. - бавни, първа, блокаж, стрелката на антифриза в червената зона и ме изкарва заедно с другите джипове до билото на планината. По снежния заледен наклон знам спра ли до там съм. Трябва да се върна обратно да я засиля и да преодолея наклона. Труден е терена и счупихме всякакви прехвалени джипове, но после как се правят и колко струва идва на първа линия. Така, че не я мисли тази Нива, а я вземай и я прави за лекия off-road. Утре заран пак тръгвам с другите джипове по снежния, заледен път към билото на планината с тази Нива.
                                Прикачени файлове
                                Лада Нива 4Х4 1.7 i ГИ; Лада 2107; Лада 2103; Dacia Logan II MCV TCe 0.9l 90 Hp ГИ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X