Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SO-239 STUD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SO-239 STUD

    Здравейте и за много години. От известно време се ровя из сайтовете търсейки този SO-239 STUD. Навсякъде където попаднах на него или минималната поръчка е за много бройки, или при цена около 5 долара доставката е примерно 40. Даже попаднах и на цена 70 долара. Някой намирал ли е въпросния конектор в чужбински сайт на по поносима цена за доставка.Не става въпрос за самата цена на конектора която навсякъде е 5 до 8 долара а за абсурдно високата доставка по пощата.И заради тази висока обща цена може да се ходи на митница.Не ми се ходи за една или две букси на митница. Благодаря.

  • #2
    От: SO-239 STUD

    Това съм го виждал като основа за някои антени за CB подобни на тази: http://cbradiomagazine.com/Feb%20200...0for%20you.htm. Виж по италианските фирми за антени из нета.

    Коментар


    • #3
      От: SO-239 STUD

      Първоначално публикуван от vstealth Преглед на мнение
      ...Някой намирал ли е въпросния конектор в чужбински сайт на по поносима цена за доставка.Не става въпрос за самата цена на конектора която навсякъде е 5 до 8 долара а за абсурдно високата доставка по пощата...
      Намерих го в ибей на тази цена и още толкова за доставка...
      При такава цена ако спре в митница трябва да си егаси каръка
      Не е чак толкова зле дори и с цена на доставката.
      Особено за екзотични неща като това...
      Враг усраине

      Коментар


      • #4
        От: SO-239 STUD

        http://olx.bg/radiostantsiya-antenen-konektor-i60506866

        Коментар


        • #5
          От: SO-239 STUD

          Поръчах и платих от е-bay най евтиното което намерих - 6,25 долара конектора и 9,45 долара доставка.Пратката е тръгнала от хюстън - сащ.Общо в лева излезе 28 с банковата такса.Най скъпата букса която съм купуваш досега.Поздрави.

          Коментар


          • #6
            От: SO-239 STUD

            Хаха, стават такива работи.
            Аз също не съм предполагал, че ще дам 80лв за някакъв пиклив кабел за айкома ми но нуждата и мерака не прощават.
            Никой не ни ги е набутал в ръцете...
            Дано дойде бързо и важното е да ти върши работа.
            Враг усраине

            Коментар


            • #7
              От: SO-239 STUD

              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
              Хаха, стават такива работи.
              Аз също не съм предполагал, че ще дам 80лв за някакъв пиклив кабел за айкома ми но нуждата и мерака не прощават.
              Никой не ни ги е набутал в ръцете...
              Дано дойде бързо и важното е да ти върши работа.
              Не се оплаквай Аз изсипах 160 кинта за 50м. кабел и 620 кинта за антена. Както каза нуждата и мерака не прощават

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X