Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боя за Мерници

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Боя за Мерници

    http://glow-on.com/
    Направо се замислих... Май ще се поръчва такова нещо...
    42

    Коментар


    • #17
      От: Боя за Мерници

      Аз си боядисах мушката с коректор- в бяло. На черния мерник бялата мушка се вижда идеално и даже при сняг няма проблем.

      Коментар


      • #18
        От: Боя за Мерници

        Виждa си се перфектно,нaли!Aз с отровно жълто,избождa очите ,кaто светнa и фaрa стaвa кaто сценa.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #19
          От: Боя за Мерници

          Аз пък си поръчах от светещата боя. Ще докладвам като дойде.
          42

          Коментар


          • #20
            От: Боя за Мерници

            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
            ..............Тия дни си поръчвам и новите мерници за калаша, които също са тлъсти и са светещи, с големи тритиеви точки.
            .......

            Разкажи/покажи ми малко за тези тлъстите,ако може?
            Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
            Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
            Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
            Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

            Коментар


            • #21
              От: Боя за Мерници

              Светльо, е това са

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.php.jpg
Прегледи:2
Размер:21.0 КБ
ID:5638646

              Мепролайт, около 130 долара. Обаче все още нямам отговор дали ще паснат едно към едно на българския калашник, щото се оказа че не е съвсем сигурно че ще станат. Та и не съм ги поръчвал. Иначе и на него/българския калашник/ има две тритиеви точки на мерника, макар и мънички, и самият мерник е доста добре изработен. Обаче аз търся мерник с по-широка цепка като на показания и съответно по-тлъстата мушка. Освен тоя вариант на тая фирма, друг вариант не намерих...
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • #22
                От: Боя за Мерници

                Аз си взех бяла,този линк който ще ти постна е на продукта,от който аз съм много доволен,но нещо не намирам офертата в Ибей,от която аз се възползвах,тая дет ти поствам ми се вижда скъпа,не мисля че плащах толкоз,ма то и не беше скоро!!
                Иначе боята си струва и е много,аз 2 нанасяния на мушката направих само и се справя безупречно 1 ловен сезон,по този начин ще имаш за 1000 мушки сигурно,нанася се с клечка за зъби тъничко,повтаряш оставяш да изсъхне и готово...
                http://www.ebay.com/itm/Glow-On-Supe...item337e5ec9a0

                Коментар


                • #23
                  От: Боя за Мерници

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                  Светльо, е това са

                  [ATTACH=CONFIG]774568[/ATTACH]

                  Мепролайт, около 130 долара. Обаче все още нямам отговор дали ще паснат едно към едно на българския калашник, щото се оказа че не е съвсем сигурно че ще станат. Та и не съм ги поръчвал. Иначе и на него/българския калашник/ има две тритиеви точки на мерника, макар и мънички, и самият мерник е доста добре изработен. Обаче аз търся мерник с по-широка цепка като на показания и съответно по-тлъстата мушка. Освен тоя вариант на тая фирма, друг вариант не намерих...

                  Така като ги гледам май са едно към едно с тези на SLR95,и ми харесват много,щото и аз не се справям много добре с големи просвети отстрани и тънка мушка,като стигна до тях май ще ги поръчам.......130$-130$а хич.......
                  Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                  Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                  Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                  Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                  Коментар


                  • #24
                    От: Боя за Мерници

                    Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                    Така като ги гледам май са едно към едно с тези на SLR95,и ми харесват много,щото и аз не се справям много добре с големи просвети отстрани и тънка мушка,като стигна до тях май ще ги поръчам.......130$-130$а хич.......
                    Аз ако бях сигурен до сега да съм ги поръчал, не са евтини ама поне да мога да пуцам нормално до 50 метра
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • #25
                      От: Боя за Мерници

                      50 метра не е ли малко да му се не види 50 метра с гладката тръба се хващат........
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • #26
                        От: Боя за Мерници

                        Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                        50 метра не е ли малко да му се не види 50 метра с гладката тръба се хващат........
                        Толко си виждам и никви мерници и вълшебни боички не могат да ми помогнат
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #27
                          От: Боя за Мерници

                          Ето я светещата боя.
                          Доволно свети! Количеството е достатъчно за...деа знам...може би 150-200 комплекта мерни прибори. Със сигурност по клечката остава повече отколкото по мерниците. Може би с кламер ще се нанася по икономично. Достатъчно е да се светнат за секунда с фенерче и след това светят да си бере лайката!

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010587.jpg
Прегледи:1
Размер:86.5 КБ
ID:5640993Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010584.jpg
Прегледи:1
Размер:35.1 КБ
ID:5640992Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1010586.jpg
Прегледи:1
Размер:17.6 КБ
ID:5640991
                          42

                          Коментар


                          • #28
                            От: Боя за Мерници

                            Тънки ми се виждaт,мa всеки с нaвиците,aз си ги пaсвaм без луфт между мушкa и мерник,сaмо си ги подреждaш зa секундa и пaкaш,без кой знaе колко специaлнa боя,колкото по елементaрно ,по-добре.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Боя за Мерници

                              Не е взета равна мушка и перспективата лъже. Абе има доволност
                              42

                              Коментар


                              • #30
                                От: Боя за Мерници

                                Върши ли рaботa?-Върши,знaчи стaвa.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X